Doğalgaz

ALIŞ 2,4228
SATIŞ 2,4328
FARK %0
Önceki Kapanış 0
Günün En Düşük Değeri 1,8178
Günün En Yüksek Değeri 3,965

Doğalgaz Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

0 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

DOĞALGAZ GRAFİĞİ

Doğalgaz Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

ngas TÜİK verilerine göre, tüketici güven endeksi ocakta aylık bazda yüzde 4 artarak 83.3 değerine yükseldi.

  ngas Dün Türkiye'de 274 milyon metreküp doğalgaz tüketilerek tüm zamanların rekoru kırıldı.

   ngas Facebook: Türkiye'ye yasal temsilci atanmasına dair süreç başlatıldı. Facebook: "İlkelerimize uygun olmayacak bir şekilde hareket etmemiz için ısrar edilmesi halinde temsilcimizi geri çekeceğimizi belirtmek isteriz."

    ngas Dogalgazdan bi halt anlamadim

     ngas Cumhurbaşkanı Erdoğan: “(Anlık mesajlaşma uygulamaları) Önümüzdeki dönemde bu alanda yerli ve milli altyapımızın gücünü arzu ettiğimiz seviyeye çıkartacağız."

      ngas Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, "Kimseyi ittifaklar konusunda ikiye bölmek istemiyoruz. Parti olarak biz, ilk turda kendi adayımızla seçime gireceğiz. İlk turda da bütün milletimiz bizim partimizin adayına büyük bir ilgi gösterecektir" dedi.

       ngas Araç muayene ücretleri %9,11 zamlandı.

        ngas Adil Durukan istişare ler güzel kazandırıyor. 

         ngas 🛢️Doğalgaz 11 yıllık düşüş trendi içerisinde! 📙Detaylı analizi okumak için; https://www.fibermarkets.com/tr/Blog/BlogDetay/dogalgaz-11-yillik-dusus-trendi-icerisinde

          ngas 🏭 Hava Sıcaklığı Doğal Gaz Talebini Düşürüyor ➡️ Detaylı Analizimizi okuyun; https://lotas.capital/analizler/hava-sicakligi-dogal-gaz-talebini-dusuruyor

           ngas Cuhurbaşkanı Erdoğan: "Doğu Akdeniz'deki araştırma faaliyetlerinden yakında müjdeli haberler alacağımıza inanıyorum."

            ngas Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias, "Oruç Reis bölgeden ayrılmadığı müddetçe Türkiye ile istikşafi görüşmelere oturmayacağız." dedi

            ngas Ukrayna Dışişleri Bakanı Dmytro Kuleba: Türkiye en önemli ortaklarımızdan biri ve ikili ilişkilerimizi geliştirmeye büyük önem veriyoruz. Türkiye, Doğu Akdeniz’de menfaatlerini korumakta sonuna kadar haklı.

             ngas KKTC'de cumhurbaşkanlığı seçimleri ikinci tura kaldı. Yüzde 32,45 oranında oy alan Ersin Tatar ile yüzde 29,76 ile ikinci sıraya yerleşen Mustafa Akıncı, 18 Ekim'de yapılacak ikinci tur seçimlerde cumhurbaşkanlığı için yarışacak.

              ngas Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi,kapalı Maraş'ın sahil şeridini halka açan KKTC bu karardan geri adım atması için çağrı yaptı.

               ngas Kırgızistan Cumhurbaşkanı Ceenbekov, genel seçimler sonrası şiddet olaylarına dönüşen protestolar nedeniyle başkentte olağanüstü hal ilan etti.

                ngas KKTC'de Kapalı Maraş bölgesinin bir kısmı halkın kullanımına açıldı 

                 ngas ABD Dışişleri yetkilisi konuştu; •Bakan Pompeo Yunanistan’ı ziyaret edecek •İki ülke arasında teknoloji ve enerji alanlarında anlaşmalar imzalanacak. •ABD, Sevilla haritasını kabul etmiyor •Pompeo İtalya’ya gittiğinde Libya’daki durumlar da gündeme gelecek

                  ngas Tümamiral Cihat Yaycı: Ben, ne Adalar Denizi'nin, ne de Doğu Akdeniz'in Fransa'nın umurunda olduğunu sanmıyorum. Fransa'nın asıl derdi Türkiye'nin Afrika'daki faaliyetleri. Türkiye, Afrika'da 26 yeni elçilik açtı.

                  ngas Tümamiral Cihat Yaycı: Ben, ne Adalar Denizi'nin, ne de Doğu Akdeniz'in Fransa'nın umurunda olduğunu sanmıyorum. Fransa'nın asıl derdi Türkiye'nin Afrika'daki faaliyetleri. Türkiye, Afrika'da 26 yeni elçilik açtı.

                   Yorum Yaz