Doğalgaz

ALIŞ 2,7957
SATIŞ 2,8057
FARK %0
Önceki Kapanış 0
Günün En Düşük Değeri 1,8178
Günün En Yüksek Değeri 3,965

Doğalgaz Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%100 Azalır
2 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

DOĞALGAZ GRAFİĞİ

Doğalgaz Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

ngas 🇺🇸 ABD Dışişleri Bakanı Pompeo: "Güney Kıbrıs Rum Yönetimi kendi münhasır ekonomik bölgesindeki hidrokarbon kaynakları dahil doğal kaynaklarından faydalanma hakkına sahiptir." ANLAMI : İSRAİL’e DESTEK İÇİN ÇEVRE ÜLKERİ DRSTEKLİYORUZ.

  ngas ▪️Fransa Cumhurbaşkanı Macron: “Sorunumuz Türk halkıyla değil, Erdoğan hükümetiyle. Türkiye artık Doğu Akdeniz'de bir ortak değil" NOT: Akdeniz’e en uzun kıyı sınırı olan ülke Türkiye’dir.

   ngas 🇬🇷 Yunanistan Başbakanı Miçotakis: "Türkiye'nin yaptırımlardan kaçınması, geri adım atması ve bu krizden çıkış yolunu bulması için hâlâ zaman var. Türkiye'nin sınırları belirlenmemiş sulardaki denizcilik faaliyetlerinden kaçınması ve agresif söylemini dizginlemesi gerekiyor."

    ngas Dışişleri Bakanlığı: 📍Dış politikadaki tüm sinsi planlarını suya düşürdüğümüz, oyunlarını bozduğumuz Macron, iç acısıyla Türkiye’ye saldırmaktadır. 📍Fransa Cumhurbaşkanı, ferdi ve milliyetçi tutumuyla gerginliği teşvik etmekte, Avrupa ve AB’nin çıkarlarını riske atmaktadır.

     ngas Yunanistan Milletvekili Liana Kanelli: ▪️Fransa'ya güvenmekle hata yapıyoruz. Kimse bizi sevdiği için Yunanistan'a gelmiyor, kimse Yunan çıkarları için ölmüyor. ▪️Erdoğan, Türkiye’nin çıkarlarına sahip çıkan stratejik akıl.

      ngas 🇬🇷 Yunanistan Başbakanı Miçotakis: "Doğu Akdeniz'deki gerilimi azaltmak amacıyla görüşmelerin başlaması için Türkiye'nin tehditlerden vazgeçmesi gerekiyor."

       ngas EPGİS, otogaz fiyatlarına 10 krş/lt zam getirdiğini açıkladı. Zam bu gece yarısından itibaren pompaya yansıyacak.

        ngas CHP Sözcüsü Öztrak: "Avrupa Birliği, Yunanistan'ın oyunlarına gelmemelidir." 👏👏👏

         ngas Rusya Dışişleri Bakanlığı: "Yunanistan, Rusya'nın da imzaladığı uluslararası deniz hukuku kapsamında karasularını 12 mile çıkarma hakkına sahiptir." NOT : HADİ BUYRUN CENAZE NAMAZINA

         ngas Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kurmaylarına, Doğu Akdeniz konusunda Güney Kıbrıs Rum Kesimi hariç her ülkeyle aynı masaya oturulabileceği, muhataplarla yapılan her görüşmede de bu noktaya nasıl gelindiğinin iyi anlatılması talimatı verdiği öne sürüldü. NOT : MISIR’a GEL ANLAŞALIM DEDİK. ZARARI PAHASINA RUMLARLA ANLAŞMA YAPTILAR.

          ngas Fransa'ya ait "Charles de Gaulle" uçak gemisi Doğu Akdeniz'e hareket etti.

           ngas Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel ile bir video konferans görüşmesi gerçekleştirdi. İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre görüşmede, Doğu Akdeniz'deki gelişmeler başta olmak üzere bölgesel meseleler ve ikili ilişkiler ele alındı.

            ngas 🛑Reuters'a konuşan üst düzey AB kaynağı: 🛑"Türkiye'yi Doğu Akdeniz'de ciddi bir diyaloğa teşvik etmek için yaptırımlar hazır." 🛑"Ancak diyaloğa teşvik için başka hamleler de olabilir. Yeni Gümrük Birliği'nde gelişmeler ve mülteci programı için daha fazla para gibi."

             ngas Yunanistan savaşı göze alırsa ne olur? E. Albay ve Güvenlik Uzmanı Ünal Atabay: Adaların çoğunu kaybeder ve Batı Trakya elinden çıkar. Genelkurmay Eski İstihbarat Daire Başkanı İsmail Hakkı Pekin: Topyekun bir savaşı göze alması Atina için tam bir aptallık ve felakettir.

              ngas • Yunanistan, Türkiye’ye yaklaşık 3 KM uzaklıkta olan Meis adasına turistleri taşıyan Feribotla askeri personel sevk etti. • Lozan’da bu adaların silahlandırılmaması yönünde karar alınmıştı.

               ngas • Yunanistan, Türkiye’ye yaklaşık 3 KM uzaklıkta olan Meis adasına turistleri taşıyan Feribotla askeri personel sevk etti. • Lozan’da bu adaların silahlandırılmaması yönünde karar alınmıştı.

                ngas • Yunanistan, Türkiye’ye yaklaşık 3 KM uzaklıkta olan Meis adasına turistleri taşıyan Feribotla askeri personel sevk etti. • Lozan’da bu adaların silahlandırılmaması yönünde karar alınmıştı.

                 ngas 🇺🇸 ABD Başkanı Donald Trump ile Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis'in yaptığı telefon görüşmesinde dikkat çeken bir detay ortaya çıktı. Miçotakis, Trump'la telefon görüşmesinde, ABD'li yetkililerin gizlilik amacıyla özel olarak verdiği cihazı kullandı.

                  ngas 🇹🇷 Milli Savunma Bakanlığı: "Girit Adası'ndan kalkarak, Navtex ilan edilen bölgeye yaklaşan Yunanistan’a ait 6 adet F-16 uçağı, önleme yapılarak bölgeden uzaklaştırılmıştır."

                   ngas ▪️Rus Siyaset Bilimci Markov: Türkiye yarım yüzyıldır ABD'nin gölgesindeydi. Şimdi Türkiye dış politikasında bağımsızlığını kazandı. Türkiye büyük bir oyun değiştirici.

                   Yorum Yaz