PALLADIUM

ALIŞ 968,25
SATIŞ 976,25
FARK -%2,38
Önceki Kapanış 995,99
Günün En Düşük Değeri 962,75
Günün En Yüksek Değeri 998,17

PALLADIUM Pazartesi ( Ne Olur ? )

0 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

PALLADIUM Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

palladium bu maden tam bir manyak hatta ingilizce yazayımda herkes anlasın maniac

palladium Nebatinin dediği gibi düşecek en düşük seviyelerinde diye düşünüyorum En fazla 800 dolarlara iner Ama bi yükselirse 1500 2000 gelir Risk alınır mı bilmem YTD.

  palladium 3500 dolardan 900 dolara gel vay beee

   palladium Biraz daha sabır. güzel günler bizi bekliyor 

   palladium 3000-4000 bin dolarlardan 1000 dolara vay be

    palladium 4 senelik Period sona geldi. Ağustos/Eylül yükseliş trendini başlatabilirler.

     palladium özellikle bu senenin ikinci çeyreğinden sonra yükselişe geçeceğini düşünüyorum nedeni ise diğer emtia fiyatlarının artmasından dolayı özellikle altın artış beklenmekte bu da diğer değerli emtiaları yukarı çekmektedir özellikle hibrit çağına geçilen 2023'ten sonraki dönemde de yatırım tavsiyesi olmamakla beraber ciddi anlamda kazanç sağlayacağını düşünüyorum

     palladium Paladyumu nereden alabiliriz beyler Bir de şu alınır mı buralardan

     palladium Teneke oldu 🤬

      palladium buradaki veri nerden geliyor vkatilimfa grami 1200 lira. burdaki fiyat neyin temsili?

      palladium Daha ne kadar düşeceksin 🤦‍♂️

       palladium Ananı dünyanı paladyum diye seni niye düşüyorsun

        palladium ÇİN ORDUSU : GEREĞİNİ YAPACAĞIZ..VURACAĞIZ.. ! .. ABD donanmasının “yıkım gücü” Uçak Gemisi Taarruz Grubu, Tayvan'a çok yakın bir bölgeye konuşlandı. Pasifik'te sular ısınıyor: Çin ve ABD ordusu karşı karşıya, ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi, Tayvan'ı ziyaret etmekte kararlı olduğunu açıkladı. Çin, daha önce “gerekirse vururuz” demişti. Çin ordusu ise bugün “Öyle oturacak halimiz yok, gereğini yapacağız” vuracağız açıklamasında bulundu. ABD donanmasının “yıkım gücü” Uçak Gemisi Taarruz Grubu, Tayvan'a çok yakın bir bölgeye konuşlandı. 

         palladium TÜRK IRKININ, TOPRAĞI, KANI,CANI, EMEĞİ, ALINTERİ DEVLETİ SÖMÜRÜLMEKTEDİR, KEMİKLERİNİN İÇİNDEKİ İLİKLERİ DAHİ KURUTULMAKTADIR, BOP TASMALI K ÖPEKLERİNİN SOYDAŞI, BEDEVİ, BARZO, PERS DÖNME DEVŞİRME KRİPTO ETNİK BÖLÜCÜ VATAN HAİNLERİNCE VE TÜRK VATANINI İSTİLA ETTİRDİKLERİ KANDAŞLARINCA 

          palladium BU OLMAZ OLAMAZ DİYEN K AVATARLAR....Ülkede zaten 5 milyon insan ana baba teyze hala dede ninesine yaşlılığa bağlı rahatsızlıkları üst üste koymuş almış engelli raporunu, her ay kelle başı 3500 anama bakıyorum, 2500 de anası yardıma muhtaç, 4 kelle toplasa 24 bin lirayı devletin kasasından, yani bizim vergilerden söğüşleyip, 500 binlik arabayıda 240 bine alıp, 5 yılda mtv ödemeden bizim kursaklarımızdan kesilen vergilerle arap şeyhleri gibi sıfır arabalarla, billurları hiç terletmeden gezip tozuyor, birde sosyal medyadan gezdiği lüks otellerden, avm lerden, restoranlardan selfi çekip, sizin çocuğunuza yedirtmediğim, devleti mafya gibi kullanıp tahsil ettiğim paraları, ahha böyle çatır çatır eziyor ve sizide böyle .....yorum der gibi nispet yapıyor, bayilerdeki arabaların hemen hemen p ni bunlar 0 nuda milleti tezgahtan geçirmek için kıtlık yaratan çakallar alıyor, pekii vergiyi veren biz kırk yılda bir defa her ikamet adresine bir kereye mahsus tanımlanmak ve en az 5 yıldan önce bir daha o adreste ikamet edenlerden hiç birine tanımlanmayacak şekilde ÖTV indirimi, yapılırsa, sayıları 12 milyon civarında ve en az 6-7 milyonu sadece devleti ve bizi kertiklemek için alınmış raporlu embesiller, onlar ödemediğinde her şey güllük gülistanlık. Biz vergiyi veren eşşek gibi çalışıp sigortaya prim ödeyen, faturalarını, cezalarını gününde ödeyen bir kaç yüz bin kişiye indirim yapılınca devlet batıyor, öylemi ? Zaten değirmenin taşı bizim sırtımızda, embesilleri besileyen kanda bizden, yal tenekelerine konulan yal da . 

           palladium PETROL 250 DOLARI GÖRECEK.. SUUDİ ARABİSTAN EK KAPASİTE ARTIRMAYACAKLARINI PETROL ÜRETİMİNİ 2027 DEN SONRA ARTIRACAĞINI BELİRTTİ... Küresel zorluklarla mücadelede uluslararası çabaların artırılması gerektiğini kaydeden Bin Selman, Suudi Arabistan'ın daha önce ilan ettiği gibi petrol üretimini 2027 yılından itibaren günlük 13 milyon varile çıkarma kararı aldığını, bunun dışında ek kapasiteleri olmayacağını söyledi. Veliaht Prens, petrol üretimini 2027 yılından itibaren günlük 13 milyon varile çıkarma planıyla ilgili bir takvim açıklamadı, ancak Suudi Arabistan Enerji Bakanı Abdulaziz bin Selman mayısta yaptığı açıklamada bu hedef için 2027 başını işaret etmişti. 

            palladium hersene 1defa da olsa altınla.esitleniyir yine yapistiridm

            palladium JAPON YENİ DOLAR KARŞISINDA 24 YILIN EN DÜŞÜK SEVİYESİNE İNMESİ JAPON HÜKÜMETİNİ ALARMA GEÇİRDİ ..!!.. JAPON HÜKÜMETİ, BOJ'U YEN DAHA FAZLA DEĞER YİTİRMEDEN FAİZ ARTIRMASI TEDBİR ALMASI KONUSUNDA UYARDI ! Japon yeni, ABD doları karşısında son 24 yılın en büyük değer kaybına uğrayarak, dolar karşısında en düşük seviyeye düştü. 1 dolar, 135 Japon yeni olarak işlem gördü. Kabine Baş Sekreteri Matsuno Hirokazu, düzenlediği basın toplantısında, "(BoJ'un) Hükümetle uygun şekilde faiz artırımıda dahil bir dizi tedbirleri almasını ümit ediyoruz" dedi. Hükümetin olası müdahalesine yönelik yorum yapmayan Matsuno, "(Döviz kurlarında) Aşırı dalgalanma ve sistemsiz hareketler, ekonomi ve finansal sistemin istikrarının aleyhine etki ediyor" diye konuştu. Matsuno, ABD ve diğer parasal yetki kurumları ile yakın iş birliğini sürdürerek, gerekli görüldüğünde uygun şekilde, yeterli düzeyde faiz artırımıyla karşılık vereceklerini belirtti. Japonya Maliye Bakanı Suzuki Şuniçi, Japon yeninin hızlı değer kaybına yönelik, para piyasası hareketlerini dikkatle izleyeceklerini, her an faiz artışı yapılabileceğini açıklamıştı. 

            palladium . . BOJ FAİZ ARTIRMALI... Japonya'nın ABD ile arasındaki faiz farkı açılıyor, Japonya Maliye Bakanı Shunichi Suzuki, Son zamanlarda döviz piyasasında hızlı bir yen zayıflaması görüldü ve endişeliyim. Suzuki, yenin son zamanlarda hızlı değer kaybetmesiyle ilgili endişelerini yineledi ve ülkenin para birimi dolar karşısında 24 yılın en düşük seviyelerine gerilerken, hükümetin Japonya Merkez Bankası ile uygun adımları koordine edeceğini gerektiğinde faiz artırımına gidebileceğini söyledi.  

             palladium Geçtiğimiz hafta ABD ekonomisi üzerinde artan resesyon endişeleriyle güçlü seyrini koruyan paladyum, yeni haftaya satıcılı başladı. İstihdam verilerindeki güçlü seyrin korunmasıyla artan sıkı Fed beklentileri, değerli madenlerde risk iştahını kısıtlarken, DXY’nin 102 direnci üzerindeki seyrini korumasıyla birlikte paladyumda kısa vadede yükselişler satış fırsatı sunabilir. Teknik açıdan baktığımızda 20 ve 50 günlük ortalamanın kırılmamasıyla yükselişin hız kazandığı paritede, yükselişin güç kazanması ihtimalinde yukarıda 2073 seviyesi üzerinde günlük kapanışta 2125 direnci test edilebilir. Satıcılı seyre dönüşmesi ihtimalinde ise aşağıda 1931 seviyesinin kırılması halinde 1876 desteğine kadar bir düşüş yaşanabilir. http://goldenvest.vip 

             Yorum Yaz