Şeker

ALIŞ -0,0007
SATIŞ 0
FARK %0
Önceki Kapanış 0
Günün En Düşük Değeri 0
Günün En Yüksek Değeri 24,02

Şeker Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%100 Artar
1 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

ŞEKER GRAFİĞİ

Şeker Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

sugar Katoliklerin ruhani lideri Papa Francis, dünya finans yöneticilerine yaptığı çağrıda, koronavirüs pandemisinden etkilenen fakir ülkelerin borç yüklerinin azaltılması ve bu ülkelere küresel karar alma organlarında daha fazla söz hakkı verilmesi talebinde bulundu.

  sugar Türk Telekom yeni ‘iş telefonu’ kampanyasıyla esnafa destek olacak. Kampanya kapsamında sabit hat satın alan esnaf, ilk altı ay 10 TL fatura ödemesi yapacak.

   sugar Rekabet Kurumu, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.'nin 4054 sayılı Kanun'un 4. ve 6. maddelerini ihlal ettiğine, dolayısıyla adı geçen teşebbüse idari para cezası verilmesine karar verdi. Unilever'e toplamda 480.2 milyon TL ceza verildi.

    sugar Cumhurbaşkanı Erdoğan: [Lokanta ve kafelerin açılması] "Lokanta ve kafelerle ilgili kararı pazartesi alacağız.”

     sugar Tüketiciler Birliği, etikete dikkat çekmek için '19.99 lira', '49.90 lira' gibi fiyat yazan mağazaların 1 kuruş bile olsa para üstünü vermek zorunda olduğunu belirtti: “Para üstünü 'bozuk para yok' gerekçesiyle ödemeyen firma, dava açılırsa 5 bin lira tazminat ödeyebilir.”

      sugar Hazine ve Maliye Bakanlığı, başta YouTube olmak üzere sosyal medyada içerik üretip para kazananlar hakkında Google Ireland'ın Türkiye’deki gerçek kişilerin banka hesaplarına yaptığı ödemeler üzerinden geriye dönük 5 yıllık vergi incelemeleri başlattı. NOT : LİKE 👍

       sugar Ankara büyükşehir belediye başkanı Mansur Yavaş, Çin elçiliği önünde "ailemi istiyorum" eylemi yapan Uygurlara kumanya gönderdi.

        sugar Türk kökenli fizikçi Prof. Dr. Metin Tolan, Almanya'da bulunan Göttingen Üniversitesi Rektörlüğüne seçildi.

         sugar 🛑Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Milli kimliğimizin ve hafızamızın nişanesi olan Türkçeye hak ettiği ihtimamı göstermiyoruz."

          sugar Adnan Oktar davasında karar: 78'i tutuklu 236 sanığın yargılandığı davada örgüt elebaşı Adnan Oktar'a farklı suçlardan bin yılı aşan hapis cezası verildi.

           sugar Hyundai ve Apple arasında elektrikli otomobil için çalışmalar yakında başlayacak.

           sugar Önümüzdeki 2 yıl küresel çapta şeker kıtlığı yaşanabileceği belirtiliyor. Bu duruma sebep olan ise Tayland'daki düşük rekolte, Avrupa'daki üretim düşüşü ve Brezilya'daki kuraklık. BloombergHT'nin haberine göre; dünya şeker konusunda Hindistan'a bağımlı hale gelebilir.

            sugar Öğretmen demek şefkat demektir. Öğretmen olan arkadaşlarım sizleri seviyoruz iyi ki varsınız. 🌹

             sugar BUNLARI NERDEN ALABİLİYIRUZ ALTIN GİBİ FLAN ALINABİLİYOMU

              sugar Merk3z toplantıları öncesi piyasa fiyatı düşürüyor bir bildiği var deyip alamiyoruz. Dibi ararken beklenti gerceklesmiyor ve sert yükseliş geliyor sonra düşmeye başlıyor. Bu seferde buralardan alınmaz çok yüksek diyoruz. Velhasılı sürekli izliyoruz 😂

               sugar Kızılay Genel Başkanı Kerem Kınık: “Nusret, Etiler şubesinin dünkü gelirini (442.761,79₺) Kizilay Beyrut kampanyasına bağışladı NOT : Zengin doymadığı için fakire sıra gelmemiş. 

                sugar #krgyo hissesi çok ucuz kaldı hisse asıl fiyatının çok altında bugünün t av a n hissesi olacaktır kaçırmayın bu fırsatı hedef fiyat 6 lar mutlaka bakın derim hisseye.

                 sugar UNICEF çocuk refahına ilişkin araştırmasına göre, 15 yaşındaki Türk çocuklarının neredeyse yarısı hayatlarından memnun değil.

                  sugar Çin hükümeti kendi izni olmadan Bytedance şirketinin TikTok'u satmasını engelleyen bir kanun çıkardı. TikTok yeni düzenlemeye uyacağını duyurdu . ANLAMI: İSTİHBARATIMIZI VERMEYİZ.

                   sugar Ticaret Bakanlığı Gümrük Muhafaza ekiplerince, Kolombiya'dan İskenderun Limanı’na gelen kömür yüklü gemide 72 kilo kokain ele geçirildi

                    Yorum Yaz