Şeker

ALIŞ -0,0007
SATIŞ 0
FARK %0
Önceki Kapanış 0
Günün En Düşük Değeri 0
Günün En Yüksek Değeri 24,02

Şeker Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

0 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

ŞEKER GRAFİĞİ

Şeker Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

sugar 🛑Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Milli kimliğimizin ve hafızamızın nişanesi olan Türkçeye hak ettiği ihtimamı göstermiyoruz."

  sugar Adnan Oktar davasında karar: 78'i tutuklu 236 sanığın yargılandığı davada örgüt elebaşı Adnan Oktar'a farklı suçlardan bin yılı aşan hapis cezası verildi.

   sugar Hyundai ve Apple arasında elektrikli otomobil için çalışmalar yakında başlayacak.

   sugar Önümüzdeki 2 yıl küresel çapta şeker kıtlığı yaşanabileceği belirtiliyor. Bu duruma sebep olan ise Tayland'daki düşük rekolte, Avrupa'daki üretim düşüşü ve Brezilya'daki kuraklık. BloombergHT'nin haberine göre; dünya şeker konusunda Hindistan'a bağımlı hale gelebilir.

    sugar Öğretmen demek şefkat demektir. Öğretmen olan arkadaşlarım sizleri seviyoruz iyi ki varsınız. 🌹

     sugar BUNLARI NERDEN ALABİLİYIRUZ ALTIN GİBİ FLAN ALINABİLİYOMU

      sugar Merk3z toplantıları öncesi piyasa fiyatı düşürüyor bir bildiği var deyip alamiyoruz. Dibi ararken beklenti gerceklesmiyor ve sert yükseliş geliyor sonra düşmeye başlıyor. Bu seferde buralardan alınmaz çok yüksek diyoruz. Velhasılı sürekli izliyoruz 😂

       sugar Kızılay Genel Başkanı Kerem Kınık: “Nusret, Etiler şubesinin dünkü gelirini (442.761,79₺) Kizilay Beyrut kampanyasına bağışladı NOT : Zengin doymadığı için fakire sıra gelmemiş. 

        sugar #krgyo hissesi çok ucuz kaldı hisse asıl fiyatının çok altında bugünün t av a n hissesi olacaktır kaçırmayın bu fırsatı hedef fiyat 6 lar mutlaka bakın derim hisseye.

         sugar UNICEF çocuk refahına ilişkin araştırmasına göre, 15 yaşındaki Türk çocuklarının neredeyse yarısı hayatlarından memnun değil.

          sugar Çin hükümeti kendi izni olmadan Bytedance şirketinin TikTok'u satmasını engelleyen bir kanun çıkardı. TikTok yeni düzenlemeye uyacağını duyurdu . ANLAMI: İSTİHBARATIMIZI VERMEYİZ.

           sugar Ticaret Bakanlığı Gümrük Muhafaza ekiplerince, Kolombiya'dan İskenderun Limanı’na gelen kömür yüklü gemide 72 kilo kokain ele geçirildi

            sugar Salgında bira satışları yüzde 20 düştü, kar arttı‼️ 2020'nin ilk yarısında Anadolu Efes'in Türkiye'deki bira satış hacmi yüzde 20,5 oranında düşüşle 1,9 milyon hektolitreye geriledi. Ancak Efes'in net kârı yüzde 6,1 oranına artarak 268,4 milyon TL oldu. ANLAMI: MAAŞLARI DEVLETE ÖDETTİK.

            sugar elimde 10 çuval şeker pancarı var ne önerirsiniz

             sugar Hep böyle olsa keşke 

              sugar Mrb arkadaşlar bu siteden alım satım yapabiliyormuyuz bide şeker arpa buğday gibi hisse senetleri nasıl yatırım yapabiliyoruz

               sugar bu sekere nereden yatirim yapiyoruz

               sugar 😈😈😈Bankacılık sektörü eylül sonu itibarıyla mevduata 98 milyar 678 milyon liralık faiz öderken, 👹👹👹👹👹kullandırdığı kredilerden de 203 milyar 632 milyon lira faiz geliri elde etti👺👺👺

                sugar Ülkecek bizim sorunumuz ne para ne de eğitim.şu bacak arasını beyin yerine kullanmasak daha iyi bir ülke olacağız.finans uygulamasında bile kadınlara yavşamaya çalışan tipler var.olum bu nasıl abazalık?

                 sugar Bu gün TFX ‘i uğurlama günü ... sana da güle güle tfx ilk geldiğin zamanlarda çok başkaydın çok müşteri kazandırdın bankana şimdi ...

                 Yorum Yaz