Buğday

ALIŞ -0,0007
SATIŞ 0
FARK %0
Önceki Kapanış 0
Günün En Düşük Değeri 0
Günün En Yüksek Değeri 567

Buğday Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

2 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

BUĞDAY GRAFİĞİ

Buğday Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

wheat emtia dan buğday nasil alınıyor bilgisi olan var mi

  wheat Bizim köyde 960 kilo buğday var. Nasıl satabilirim?

   wheat HAYIRLI BEREKETLİK CUMALAR

   wheat #göksel1907

    wheat Şeker tadında hayırlı bayramlar 😊

    wheat hani türkiye buğday üretim yapıyordu

    wheat Şu anki hava bekleme havasi.Piyasa beklemeye gecti.Havayi kokluyor.Bakalim yagmur nasil.gelecek.Atilacak her adimin bir etki ve tepki gosterme zamani.Piyasayi takip eden kazanir.

    wheat racon yerlerde 👎 oylar chp ye 👏👏

     wheat Demin 2 ekmek alıp buzdolabına koydum, seneye bozdurucam :)

      wheat Papaz kaçtı, kaçacak☺ 

       wheat Gördüğünüz üzre para herşeyi satın alıyor.. Huzuru mutluluğu sağlığı herşeyi.. Kazandığımızda herşey harika kaybedince ahh vahh sinir stresss..15bin lira kaybettim.. Yaklaşık 1 yılda çalışır kazanırım.. 1 yılda çalışıp sahip olunmayacak neler var neler.. Bu yüzden 3bin 5bin kaybettik diye kimse hayıflanmadın sıkıntıya girmesin heleki sükuneti izi hiç bozmayın.. Varsa aileniz gidin onlara sarılın ve şükredin.. Yoksa daha çok çalışın.. Çalışın ve üretin.. Üretken olun.. Yoksa bu işin sonu yok daha köyü günler bizi bekliyor.. Ytd..

        wheat Ticaret Bakanlığı, aralarında ekmeğin de bulunduğu satış fiyatı tarifeye bağlı ürünler için önemli bir karar aldı. Büyük ve zincir mağazaların ürün için üretici veya tedarikçi firmaya yapacağı ödeme tarifeyle belirlenen fiyatın yüzde 85'inden az olamayacak.

         wheat Biri çıkar dolar alma ülkene ihanet etme der, diğeri faiz haram vadeli ye yatırma der.. Kimsede çıkıp demezki kardeşim senin paran 1 yılda %100 eridi al sana enflasyon oranında zam.. Önümüzdeki süreçte 1605 TL bile garanti değil.. Her gün bir iflas geliyor.. Sıranın bizim sektöre gelmemesini bekliyorum çaresiz..!.. ALLAH bu günlerimizi aratmasın inşallah.. Gece uyumadan tüm emekçilere temennim duam bu olsun.. Rabbim sağlık sıhhat ve huzur versin sonra da hayırlı ve bereketli bir iş...

          wheat Burada saçma sapan yorumlar yazıp milletin aklıyla dalga geçmeyin piyasada ki insanların %99,99 mb faiz artıracak diyor bazı kendini bilmezler yok artırmayacak diyor.Arttırmayıp ne yapacak politikafaizi 17,75 reel faizler zaten %30 larda bu bankanın başında senin benim gibi cahil adam yok adamlar bir hafta önceden sinyali çaktı eğer yarın faiz artırmazsa artık piyasalar mb sının gözünün yaşına bakmaz çocuk oyuncağı değil.Faiz arttırımı olacak lakin 300 mü olur 400 mü olur bilemem.Full tl deyim buda dip not...yatırım tavsiyesi değildir her koyun kendi bacağından asılır....

           wheat Arkadaşlar dünyada 26 gün yetecek buğday kalmış doğrumu cevap verirseniz sevinirim

           wheat Gübreye %100 zam yapılmış. Peki çiftçiler neden sessini çıkarmıyor? çiftçi sebzenin meyvenin üstüne %100 koyup aracıya satacak. Aracıda tüketiciye %100 koyacak.

            wheat "..Üç tavuğu kaybetmeden güdemeyenler iktidarı eleştiremez!" diye orada burada zırvalayanların ülkeyi eşi az bulunur bir sorumsuzluk ve dolar daha da düşecek diye boş beleş atıp tutan bir işbilmezlikle ülke ekonomisini borç içinde bırakıp adım adım 'stand by' adoğru sürüklediğini görüyoruz. Hem kel hem fodul, hem suçlu hem de güçlü, hem hızan hem zartazan cahille başolunmaz! Yazık hepimizin gelecek bekleyen evlatları var. Mutantan saraylar değil. 

             wheat Tarihi ovgu dolu olan bu sanli milleti, mubarek kurban bayramina en az % 30 daha fakirlestirerek sokan ve bunda hissesi olan herkesi Allah'a havale ediyorum. Dunya ahiret iki yakasi bir araya gelmesin insaAllah... Hac farizasini yerine getirenlerin hacci kabul olsun, cumle islam aleminin kurban bayrami mubarek olsun insaAllah...

              wheat "Dolar 7 den 6 ya indi diye sevinmeyenler vatan hayinidir... Bah 155i ararun!" Daha dün 4 liraydı bu, neyine sevinelim yav? (iktibas)

               wheat burada siyaset, din,vatan hainliği yorumları yapılması ne kadar mantıklı sizce? Ekonomi olayı bunları içine almaz. Bildiğin bir şey varsa yorumla yoksa sus be kardeşim suuus.

                Yorum Yaz