Buğday

ALIŞ -0,0007
SATIŞ 0
FARK %0
Önceki Kapanış 0
Günün En Düşük Değeri 0
Günün En Yüksek Değeri 567

Buğday Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%100 Artar
1 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

BUĞDAY GRAFİĞİ

Buğday Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

wheat Toprak Mahsulleri Ofisi çiftçinin elinde kalan 1 milyon 200 bin ton patates, 250 bin ton soğan ve 750 bin ton çeltik satın alınarak vatandaşa ücretsiz dağıtılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan, destek çalışmalarının süreceğini söyledi.

  wheat Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli patates ve kurusoğan piyasasındaki stok artışlarını önlemeye yönelik olarak patates ve kuru soğan alımına başlayacaklarını ifade ederek, alımı yapılan ürünlerin ihtiyaç sahibi ailelere bedelsiz olarak dağıtılacağını söyledi NOT : SEÇİM YOK PATATES SOĞAN BOL BEDAVAYA DAĞITILIYOR

  wheat İstanbul'da Ramazan ayında 365 gram sade pide 4 lira, 365 gram susamlı yumurtalı pide 5 liradan satılacak.

   wheat İBB Başkanı İmamoğlu, "Vatandaşlarımız Ramazan’da 365 gramlık pideyi 1.5 TL'den Halk Ekmek büfelerinden satın alabilecekler. İBB olarak ülkemizin yaşadığı ekonomik zorlukta İstanbullulara en sağlıklı ve ucuz ekmeği sunmaya devam edeceğiz." açıklaması yaptı.

    wheat Sanal ortamda yatırım yapan ( örneğin kripto para,forex ve sanal hesaplar) güvenilir banka destekli hesapların haricindekiler.Bunlar, özellikle yatırdığınız parayı geri çağırmayı deneyin.eger geri çağırma ve geri hesabınıza para dönüşü sağlıyorsanız olabilir.AMA geri para cagırmada sorun sıkıntı,bürokrasi yaratıyorsa (!!!!) dikkat para yatırmayı kesin...sağlamlık ve güvenilirlik araştırması yapın.Derim diye düşünürüm.saygıyla,bol kazançlar dilerim

     wheat 2021 BM Gıda İsrafı Raporu: "Türkiye'de her yıl 7,7 milyon ton yiyecek çöpe atılıyor; her yıl kişi başına 93 kg gıda israf ediliyor."

      wheat SGK'ya olan prim borçlarının ilk taksiti mart ayında ödenecek. GSS prim borcu ile ilgili de nisan sonuna kadar borcun anaparasını ödeyenlerin gecikme faizi ve cezası silinecek. Ödemeyemenler mart sonuna kadar gelir testi yaptırarak prim borcundan tümüyle kurtulabilecekler.

       wheat Türkiye, 2020 yılında toplam üretimin yüzde 48’i oranında buğday ithal ederek dünya rekoru kırdı. Nüfusu 1.4 milyara yaklaşan Çin ise ikinci sırada yer aldı.

        wheat Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Kısa çalışma ödeneği son kez Mart ayı sonuna kadar uzattık.”

         wheat Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Halen uzaktan eğitimle faaliyetlerine devam eden öğrencilerimizin durumu, illerimizdeki vaka sayısına göre değerlendirilecektir."

          wheat Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Sokağa çıkma kısıtlamalarını şehirlerimizdeki vaka sayılarına göre kademeli olarak kaldırıyoruz.”

           wheat 🛑Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch, Türkiye'de enflasyonu 2021 sonunda %10,5 tahmin ediyor.

            wheat Daha önce Türkler tarafından hacklenen Sinovac aşısının resmi web sitesi, Türkiye'ye erişime kapatıldı.

            wheat Facebook'ta beğeni butonu kalkıyor.

             wheat buradaki veriler güncel değil mi

              wheat buğday hep mi yerinde sayar burda hiç kımıldamıyor bari çıkarın burdan

               wheat buğday tfx te ya da Türkiye finansta nasıl alınır

                wheat #krgyo hissesi çok ucuz kaldı hisse asıl fiyatının çok altında bugünün t av a n hissesi olacaktır kaçırmayın bu fırsatı hedef fiyat 6 lar mutlaka bakın derim hisseye.

                 wheat @evgeniy-federovic-dragunov iyiya işte, senin sahipli biri olduğunu ve sahibinin kapına dönmen gerektiğini söylüyoruz...abd deki ağlak sümüklünde gebermiş diolar..biraz onlar ile ilgilen..

                  wheat Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan: "Kapalı mekanlardaki fuarlar 1 Eylül'den itiraben başlayacak"

                   Yorum Yaz