Buğday

ALIŞ -0,0007
SATIŞ 0
FARK %0
Önceki Kapanış 0
Günün En Düşük Değeri 0
Günün En Yüksek Değeri 567

Buğday Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%67 Azalır
3 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

BUĞDAY GRAFİĞİ

Buğday Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

wheat ANAYASA MADDE 26:Herkes düşünce ve kanaatlerini söz,yazı,resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir.

  wheat buğday tfx te ya da Türkiye finansta nasıl alınır

   wheat #krgyo hissesi çok ucuz kaldı hisse asıl fiyatının çok altında bugünün t av a n hissesi olacaktır kaçırmayın bu fırsatı hedef fiyat 6 lar mutlaka bakın derim hisseye.

    wheat @evgeniy-federovic-dragunov iyiya işte, senin sahipli biri olduğunu ve sahibinin kapına dönmen gerektiğini söylüyoruz...abd deki ağlak sümüklünde gebermiş diolar..biraz onlar ile ilgilen..

     wheat Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan: "Kapalı mekanlardaki fuarlar 1 Eylül'den itiraben başlayacak"

      wheat İhtisas alanım Teneke.Kalp arışlarını nabzını hissederim.Öyle hemhal olmuşum ki,Bir bardak çay içerken minik bir servet kaldırabilirim.Tenekem 💕

       wheat Koza Altın hisse nasıl alinirmi

        wheat emtia dan buğday nasil alınıyor bilgisi olan var mi

         wheat Bizim köyde 960 kilo buğday var. Nasıl satabilirim?

          wheat HAYIRLI BEREKETLİK CUMALAR

          wheat #göksel1907

           wheat Şeker tadında hayırlı bayramlar 😊

           wheat hani türkiye buğday üretim yapıyordu

           wheat Şu anki hava bekleme havasi.Piyasa beklemeye gecti.Havayi kokluyor.Bakalim yagmur nasil.gelecek.Atilacak her adimin bir etki ve tepki gosterme zamani.Piyasayi takip eden kazanir.

           wheat racon yerlerde 👎 oylar chp ye 👏👏

            wheat Demin 2 ekmek alıp buzdolabına koydum, seneye bozdurucam :)

             wheat Papaz kaçtı, kaçacak☺ 

              wheat Gördüğünüz üzre para herşeyi satın alıyor.. Huzuru mutluluğu sağlığı herşeyi.. Kazandığımızda herşey harika kaybedince ahh vahh sinir stresss..15bin lira kaybettim.. Yaklaşık 1 yılda çalışır kazanırım.. 1 yılda çalışıp sahip olunmayacak neler var neler.. Bu yüzden 3bin 5bin kaybettik diye kimse hayıflanmadın sıkıntıya girmesin heleki sükuneti izi hiç bozmayın.. Varsa aileniz gidin onlara sarılın ve şükredin.. Yoksa daha çok çalışın.. Çalışın ve üretin.. Üretken olun.. Yoksa bu işin sonu yok daha köyü günler bizi bekliyor.. Ytd..

               wheat Ticaret Bakanlığı, aralarında ekmeğin de bulunduğu satış fiyatı tarifeye bağlı ürünler için önemli bir karar aldı. Büyük ve zincir mağazaların ürün için üretici veya tedarikçi firmaya yapacağı ödeme tarifeyle belirlenen fiyatın yüzde 85'inden az olamayacak.

                wheat Biri çıkar dolar alma ülkene ihanet etme der, diğeri faiz haram vadeli ye yatırma der.. Kimsede çıkıp demezki kardeşim senin paran 1 yılda %100 eridi al sana enflasyon oranında zam.. Önümüzdeki süreçte 1605 TL bile garanti değil.. Her gün bir iflas geliyor.. Sıranın bizim sektöre gelmemesini bekliyorum çaresiz..!.. ALLAH bu günlerimizi aratmasın inşallah.. Gece uyumadan tüm emekçilere temennim duam bu olsun.. Rabbim sağlık sıhhat ve huzur versin sonra da hayırlı ve bereketli bir iş...

                 Yorum Yaz