Arbitraj Yorumları

O - USD 7 ay önce

@MONEY MAKER 💰🔗Ⓜ️ Bu sizin gbpusd paritesinde yerine oturmayan birşeyler var ama.. 1,2430 biraz yüksek değilmi arbitraj için? Daha da mı yükselecek? Ben 2 aydır takipteyim en fazla 1,25xx oldu..Ne kadar kazandırır ki? Hiç makas da olmasa yine çok az gibi göründü bana.

7 2 3
S - BTC 1 gün önce

bilgisi olan arkadaşlar bu arbitraj sisteminin sıkıntısı var mi yada ilerde bi olumsuzluk yaratır mi? bilen arkadaslar ne tavsiye edersiniz.

0 0 0
S - BTC 1 gün önce

arkadaşlar bu we go crypto nedir? burda arbitraj diye bi robot var ben bunun sunumunu aldım ve 5 binlik arbitraj paketini almayı dusunuyorum. Bu konuda bilgi sahibi olup yararlı bilgi verecek saygıdeğer arkadaşlardan yorum bekliyorum.

1 0 0
H - USD 8 ay önce

@MONEY MAKER 🔺 Peki arbitraj nasıl yapılabilir

0 0 0
F - CAD 5 ay önce

@once vatan kuveyt türkün makası yüksekti öyle hatırlıyorum. bir de eğer gbp-gümüş arbitraj yoksa sat, al yapacağın için iki işlem için ayrı ayrı makas yiyeceksin. illa karın olur ama aslan payını banka alır diye düşünüyorum. ama illa işlem yapacaksan hesap makinesini alıp her işlem için hesaplama yapıp makasları hesaplamanı öneririm. bir de gümüş ve sterlin için uzun ve kısa vadede net bir öngörüm yok, daha tecrübeli atkadaşları takip edip hangisinde kalacağına karar vermelisin. gümüşü satarsın gümüş sterlinden daha çok yükselebilir yahut sterlin daha fazla kar verir ondan emin olamayacağım için geç yada geçme diyemiyorum. ben cad a bi miktar geçmiştim ama 1 aydan fazla oldu içerde kaldım, baktım hayır yok ilk fırsatta çıktım, olayım bu

0 0 0
A - USD 9 ay önce

@BYemre is bankasini doviz al satta kullanmamanizi tavsiye ederim benim paramda orda ama islem yapmiyorum.arbitrajda cift makas yapiyo hep makaslarla oynuyor.

0 2 0
G - USD 2 yıl önce

Arkadaslar şuanda bir miktar dolar bir miktar da sterlinim var. gbp-dolar paritesi düşük şuan. ama hem çok acemiyim hem de piyasanın durumunun karmaşası beni çok korkutuyor. sizce Arbitraj yapmalı mıyım? sterlin almalı mıyım? gerçi sterlin çok mağdur etti

0 1 1
G - EURGBP 2 yıl önce

an itibariyle Arbitraj yaptım. Allah pişman etmesin bu sefer de... sterlinden çıktığım dakka kâr etmeye başladım ama tabii sterlinin verdiği zararı kapatmak sürer biraz :(((

0 3 0
G - USD 2 yıl önce

@Uğur Evet ben burda yeniyim :)) Arbitraj üzerinde epey kafa yoruyorum ve çapraz kur üzerine. iyice uzmanlaşmadan işlem yapmak istemiyorum. faydali öneri için teşekkürler. düşünecegim :)

18 2 0
G - USD 2 yıl önce

@Mahir kardes hep oluyor böyle şeyler. o yüzden en güzeli böyle zamanlarda Arbitraj. Üstelik geçiş yaparken dövizin de artıyor. ben 3gündür böyle yapıyorum. ikisi de illa ki artacak zamanla bari dövizin artsın.

6 1 1
3kereMoney - USD 1 yıl önce

@Uğur T. Uğur bey draghi konuşursa euro nasıl etkilenir? euro dolar Arbitrajı yapmak şuan için doğru mudur?

15 1 2
3kereMoney - USD 1 yıl önce

@adil abi sence şuan hangisi ile doları Arbitraj yapmak en mantıklısı? dün karar veremedim altın 39.68lerdeyken girmedim bugün vaziyet berbat..

0 0 0
3kereMoney - USD 1 yıl önce

Arkadaşlar şuan dolar ile yapılacak en iyi Arbitraj hangisi olur?

0 0 1
3kereMoney - USD 1 yıl önce

@yavuz arkadaşım beklerken dolarını Arbitraj tekniği ile çoğaltabilirsin. benim de 2.93 ve 2.9250den dolarım vardı. epey araştırdıktan sonra en uygun olan kurun aud olduğunu gördüm. audusd dolar düşerken o yükseliyor. ve şuan alım için uygun. Tabii tercih senin kardeşim.

24 0 0
S - EUR 3 hafta önce

@SAMET MERVAN 58 Samet Bey Günaydın, portföyümde USD'drn arbitraj yaptığım JPY ve CHF var. Portföyümde EUR olmasını da istiyorum. JPY ya da CHF den hangi paritelerde gecmeni önerirsiniz. Teşekkür ederim.

0 1 0
S - gram-altin 2 hafta önce

@SAMET MERVAN 58 Hocam Merhaba, elimde chf ve gbp var. Özellikle chf için hangi dövize arbitraj önerirsiniz.

46 0 0
I - gumus-ons 4 ay önce

@$4$kapadokyali5038💸 Oluyor arbitraj sekmesinin altinda yok satan hesap gümüş alan hesap döviz seçin.

0 0 0
- USD 6 ay önce

@FCKL143 arbitraj googıl dedeye sor yiğen hazırcı olma cevap bulaman, kendin pişir kendin yemeyi öğren.

6 1 0
- USD 6 ay önce

@aaaaa62 arbitaf hangisi dipteyse veya yükselecekse ona geçmektir.mesela dolardasın baktın dolar düşecek çıkacak olanı araştırıp mesela oyroya geçiş yapmaktır. bunlarında oranları var bunada parite denir. ben arbitraj yapmam.tl den girer tl ye çıkarım.tabiki arbitrajda yapılabilir.

11 1 1
🇫 🇮 🇷 🇸 🇦 🇹 🇨 🇮🏆🔑🔓🕛 - EUR 5 ay önce

en zeki o kişidir ki en çok kazandıran şeye yatırım yapar dünya 70 yıllık ama Cennet sonsuz yıllık... Hayırlı geceler... hala arbitraj yapmayacak mısınız?!🌹

0 2 0
🇫 🇮 🇷 🇸 🇦 🇹 🇨 🇮🏆🔑🔓🕛 - EURUSD 6 ay önce

@alibasar-1973 arbitaj mantığı bu aralar bana ters geliyor kardeş tl ye arbitrajı tavsiye edebilirim çıkan bişey görünmüyor şuan radarda😂

0 1 1
🇫 🇮 🇷 🇸 🇦 🇹 🇨 🇮🏆🔑🔓🕛 - USD 5 ay önce

@buraks youtuptan izle kardeş tfx arbitraj yaz çıkar.arbitraj şimdi yapmasan altın düşüyor. yinede senin kararın iyi düşün.

19 2 1
mehmet sürücü - USD 7 ay önce

@BOZKURT GÖRMEZ 🔰 Hayırlı cumalar hocam! Euro dan dolara geçmek (arbitraj)yapmak sağlıklı mı suan?

9 2 5
flegmatik - USD 5 ay önce

@FCKL1781 Hiç bilmiyorsan bulaşmanı tavsiye etmem :) ya da az az başla. Yüklü girme. Arbitraj iki döviz arasında geçiş yapmaktır. Mesela doların var paranı Euro ya taşıyorsun. Diyelim usd 3,58 iken Euro 3,80 olsun. Euro usd paritesi 1,06 olur. Bu seviye su an icin alınabilecek seviyedir. Yanı Euro ya geçilmelidir Çünkü geçen pazartesi günü 1,10 u gördü. . Yanı 1,10 lik seviye demek Euro'nun 3,93 olması demektir. 13 kuruş kar. Ama Dediğim gibi alım satım yerlerini iyi bilmeniz gerekir

21 3 0
flegmatik - USD 4 ay önce

@FCKL183 Nasıl zarar yok? Paranı faize yatırsan kara geçerdin. Bir yıl sonra 3,77 olmazsa ne yapacaksın? Hadi diyelim 3,77 oldu üstüne geçemedi. Bu sefer de 1.5 yıl önceki yerine dönmüş olursun. Hatta kardan zarar edersin. Her Türlü zarardasın yani. Senin yerinde olsam atbitraj öğrenir zararı azaltırdım. Ben 3,7580 den zarara girdiğim doları 3,64 e kadar düşürmüştüm arbitraj sayesinde. Ama arbitraj icin çok kritik hamlelere ihtiyacın var.

0 2 5
🏘🏘Çellist - USD 6 ay önce

Ben hala 3.83 den tersteyim öneriniz var mı? Arbitraj mı beklemeli mi çıkıp alttan mı almalı ?

0 0 2
R - USD 8 ay önce

dolar / sterlin arbitraj icin agalar ne der? isbankasindan ons alinamiyor mu?

0 0 1
M - EUR 1 yıl önce

@erdall iyi geceler bi sorum olacaktı euro alsak mı acaba, parite yükselince dolar ile arbitraj yapmak için

4 1 1
M - USD 1 yıl önce

@reis844 reis hoş geldin,sterlin yükselecekse yüksekten aldığımız dolarla arbitraj yapalım mı

0 2 0
O - USD 1 yıl önce

@ferdii Ben yapmadım ama zaten öncelikle arbitraj yapabilmek için 2 farklı döviz için hesabınız olmalı.

0 3 0
O - USD 1 yıl önce

@ferdii IGaranti uygulaması ile arbitraj yapılabiliyor.

0 1 0
don'tpanic😎🚬 - gram-altin 7 ay önce

@Hayırlı Kazançlar😊 Eltın yükselince elimizde ki altın ile dolar alıcaz tabi dolar düşük ise maksat kazancımızı arttırmak arbitraj yapmak.

0 0 0
don'tpanic😎🚬 - gram-altin 7 ay önce

Bizim gibi ortalaması 143 olanlar için 3.58 den dolara arbitraj uygundur 👍🏽

3 1 1
don'tpanic😎🚬 - gram-altin 7 ay önce

@acemi satıcı Altında kalmak istiyorsan kalabilirsin dostum sıkıntı yok ama kazancını arttırmak istiyorsan dolara şuan mesela arbitraj yapmak uygundur.

13 1 0
don'tpanic😎🚬 - gram-altin 6 ay önce

@🅰LTIN🔶 Olmaz dostum fiyatlanmaya bakarım ben şuan piyasa fiyatlanması 140-155 bu aralıkta çok çok çok önemli bir mevzu olmadıkça gidip gelen altın kuru var. Dolarcılar altına arbitraj yaptığına göre zararlarını altında kapatacaklarını biliyorlar diye düşünebilirsin. Bu platformun en iyi yorumcularını oku genelde dolardan para kazanıyorlar. Altına arbitraj yaptı çoğu bende piyasayı aktif takip ediyorum yazdıklarımı herkes bilir genelde yanıldığım pek olmadı 😎🚬

16 2 3
don'tpanic😎🚬 - gram-altin 2 ay önce

Arkadaşlar doların fiyatlaması mükemmel elinde tl olan bir kısmını dolara girebilir. Altın olan dolara arbitraj yapabilir uygundur .

0 2 9
pilot - USD 1 yıl önce

@electronician Yorumunda enpara kullanıorum orda arbitraj yapılmıo yazmıo ;)

0 1 0
pilot - USD 10 ay önce

Şu durumda arbitrajla altından dolara geçesim gelio... 😬

0 0 1
pilot - gram-altin 10 ay önce

@alsat Tamamen geyik maksatlı yazdım... 3900 zarardayım... dün mal gibi arbitrajla dolara geçmeyip altında kaldım... 47550 dolarım ve 720 tl karım olucaktı... özetle fena çakıldım, onun verdiği gevşeklikle yazdım 😂😂

4 2 0
K - USD 2 ay önce

@damdoyis Dolarınızı geçen hafta gümüşe arbitraj yapsaydınız simdi zararınızı kurtarmıştınız beyler

0 1 0
Sonraki Yorumlar

Konu Başlıkları

Alarmlarım

İstediğiniz kura ALARM KURUN, Alarm kurduğunuz değere ulaştığında bildirim alın. Alarm kurmak , alarmlarınızı düzenleyebilmek ve tüm cihazlarınızdan bu özelliği kullanmak için üye olun.