Arbitraj Yorumları

Paganini - gram-altin 11 ay önce

@Uğur T. Selamlar yorumlarınuzdab okuduğum kadarıyla sanırım sizde enpara müşterisisiniz. Nette bazı yorumları okuduğum kadarıyla usd altın arası arbitraj daha az fark ediyormuş. Enparada ben direk usd ile altın için arbitraj göremedim varda ben mi bilmiyorum bilginiz var ise paylaşırsanız memnun olurum iyi pazarlar....

0 0 2
Paganini - gram-altin 11 ay önce

@isa 25 Daha önce hiç denemedim ben enpara kullanıyorum uygulama güzel fakat sınırlı işlem olanagı sunuyor dolar altın arbitraj ve vadeli altın secenekleri bulunmadıgından bir arayış içine girdim teşekkür cevaplarınız için..

0 0 0
Paganini - gram-altin 10 ay önce

Öylesine hobi maksadıyla igaranyiye küçük bir meblağ ile gram altın almıştım baktım bugün akşam ons zirve yapmış arbitraj ile dolra çevirdim.Yaklaşık 0.20 dolar alış satış farkı 20 cent tl olatak 0.56 kuruş makası iyiymiş bu ☺

0 0 1
Paganini - gram-altin 10 ay önce

@eferversan1 Arbitraj 09:00 18:00 arası işlem yapılabiliyor. Bu saatler dışında işlem yapmaya banka sistemi zaten izin vermiyor.

0 1 0
Paganini - gram-altin 10 ay önce

@Erhan Garanti makası aslında makul sanıyorum 0.85 krş makası TL İle. Fakat usd üzerinden arbitraj yaparak alırsanız makası TL bazında 0.56 krş denk geliyor...

0 1 0
Paganini - gram-altin 10 ay önce

@Uğur T. Sevgili uğur t. kardeşim. Bir konuda yardımınıza ihtiyacım olacak. Ben şimdi 2 banka ile çalışıyorum, birisi enpara diğeri igaranti malumunuz enpara dolar konusunda iyi $/TL geçişinde extra birikim faiziden de faydalanmak gibi artısıda var. Kullandığım bir diğer uygulama ise igaranti bununda USD/ONS arbitrajı çok iyi alım satın aralığı 20 cent fakat satış yapıp dolara geçildiğinde enparadaki gibi birikim hesabı özelliği yok. Fakat şu varki değer kaybı TL ye oranla daha az olan 2 yatırım (usd/ons) arasında bekliyor oluşumuz. Şimdi koşullar altında sizce hangisi daha avantajlı görünüyor. Yalnızca biri ile çalışmak istiyorum makas oranlarını bir değerlendirip işin içine alış ve satış sonrası bekleme süresinide hesaba katarsak. Sizin tercihiniz ne yönde olurdu? Saygılar iyi akşamlar...

48 0 0
Paganini - gram-altin 3 ay önce

Arkadaşlar halkbak kullanan varsa bana mesaj atabilirmi gram dolar arbitrajı ile ilgili sorum olacak

0 0 0
Paganini - ons 3 ay önce

@bicanni Hangi banka seninki arbitraj için?

0 0 0
A - USD 4 hafta önce

@Uğur T. ilk başta bende çok anlamamistim fakat biri burda nasıl tl ile dolar euro alırken işlem yapiyorsak arbitrajdada öyle olduğunu yazınca daha iyi anladım konuyu.

119 1 0
A - GBP 3 hafta önce

@Uğur T. Hocam bu arbitraj olayını anlatmistiniz onda sorunum yok fakat çıkış nasıl olacak usd ile gbt arbitraj yapmayı düşünüyorum gbt dende tl ye dönebiliyormuyuz usd ye tekrar dönmemek istersek.

117 1 0
H - USD 2 hafta önce

@MONEY MAKER 🔺 Peki arbitraj nasıl yapılabilir

0 0 0
A - USD 1 ay önce

@BYemre is bankasini doviz al satta kullanmamanizi tavsiye ederim benim paramda orda ama islem yapmiyorum.arbitrajda cift makas yapiyo hep makaslarla oynuyor.

0 2 0
G - USD 1 yıl önce

Arkadaslar şuanda bir miktar dolar bir miktar da sterlinim var. gbp-dolar paritesi düşük şuan. ama hem çok acemiyim hem de piyasanın durumunun karmaşası beni çok korkutuyor. sizce Arbitraj yapmalı mıyım? sterlin almalı mıyım? gerçi sterlin çok mağdur etti

0 1 1
G - EURGBP 1 yıl önce

an itibariyle Arbitraj yaptım. Allah pişman etmesin bu sefer de... sterlinden çıktığım dakka kâr etmeye başladım ama tabii sterlinin verdiği zararı kapatmak sürer biraz :(((

0 3 0
G - USD 1 yıl önce

@Uğur Evet ben burda yeniyim :)) Arbitraj üzerinde epey kafa yoruyorum ve çapraz kur üzerine. iyice uzmanlaşmadan işlem yapmak istemiyorum. faydali öneri için teşekkürler. düşünecegim :)

18 2 0
G - USD 1 yıl önce

@Mahir kardes hep oluyor böyle şeyler. o yüzden en güzeli böyle zamanlarda Arbitraj. Üstelik geçiş yaparken dövizin de artıyor. ben 3gündür böyle yapıyorum. ikisi de illa ki artacak zamanla bari dövizin artsın.

6 1 1
3kereMoney - USD 10 ay önce

@Uğur T. Uğur bey draghi konuşursa euro nasıl etkilenir? euro dolar Arbitrajı yapmak şuan için doğru mudur?

15 1 2
3kereMoney - USD 9 ay önce

@adil abi sence şuan hangisi ile doları Arbitraj yapmak en mantıklısı? dün karar veremedim altın 39.68lerdeyken girmedim bugün vaziyet berbat..

0 0 0
3kereMoney - USD 9 ay önce

Arkadaşlar şuan dolar ile yapılacak en iyi Arbitraj hangisi olur?

0 0 1
3kereMoney - USD 9 ay önce

@yavuz arkadaşım beklerken dolarını Arbitraj tekniği ile çoğaltabilirsin. benim de 2.93 ve 2.9250den dolarım vardı. epey araştırdıktan sonra en uygun olan kurun aud olduğunu gördüm. audusd dolar düşerken o yükseliyor. ve şuan alım için uygun. Tabii tercih senin kardeşim.

24 0 0
R - USD 2 hafta önce

dolar / sterlin arbitraj icin agalar ne der? isbankasindan ons alinamiyor mu?

0 0 1
M - EUR 9 ay önce

@erdall iyi geceler bi sorum olacaktı euro alsak mı acaba, parite yükselince dolar ile arbitraj yapmak için

4 1 1
M - USD 8 ay önce

@reis844 reis hoş geldin,sterlin yükselecekse yüksekten aldığımız dolarla arbitraj yapalım mı

0 2 0
O - USD 7 ay önce

@ferdii Ben yapmadım ama zaten öncelikle arbitraj yapabilmek için 2 farklı döviz için hesabınız olmalı.

0 3 0
O - USD 7 ay önce

@ferdii IGaranti uygulaması ile arbitraj yapılabiliyor.

0 1 0
X - USD 2 hafta önce

@seromero Hocam zararın ger türlüsü can sıkıcıdır lakin 3.80 üzeri dolar alan ve hatta 4 üzeri euro alan arkadaşlarımız var.. sabırlı olalım ve fırsatları değerlendirmeye bakalım.. bunun dışında arbitraj gibi alternatifleri değerlendirerek içinde bulunduğumuz kötü gidişattan kendimizi kurtarabiliriz fakat arbitraj olayı basit olduğu gibi bir o kadar da zorludur.. Yapacağınız tercihler ve sonuçları herkesten daha çok sizi ilgilendirir. YTD

0 2 0
pilot - USD 7 ay önce

@electronician Yorumunda enpara kullanıorum orda arbitraj yapılmıo yazmıo ;)

0 1 0
pilot - USD 2 ay önce

Şu durumda arbitrajla altından dolara geçesim gelio... 😬

0 0 1
pilot - gram-altin 2 ay önce

@alsat Tamamen geyik maksatlı yazdım... 3900 zarardayım... dün mal gibi arbitrajla dolara geçmeyip altında kaldım... 47550 dolarım ve 720 tl karım olucaktı... özetle fena çakıldım, onun verdiği gevşeklikle yazdım 😂😂

4 2 0
O - USD 11 ay önce

sabahki sterlin 4.05 furyasinda kademeli olarak % 70 dolari sterline arbitraj yaptim ve ugur beyinde yorumlariyla %30 civari dolari aciklama sonrasına biraktim.suan icin dogru karar vermis gibi gorunmekte. herkese sıkıntısız gunler dilerim.

0 0 0
O - GBP 11 ay önce

@kurs arbitraj bana gore o para biriminde kalacaksaniz kiymetli.şöyle açıklayayım.dolardan cuzi karla sterline arbitraj yaptim ve sonra sterlin kara gecti ve parite düştü.1.41 paritede aldigim sterlin sonrasında 1.44 civarina çıkınca yani dolar dusunce tekrar dolara gectim boylece parite dalgalarini kullanarak mevcut dolarimi 150 dolar daha artirabildim 1 haftada.ancak sonuç olarak dolardayim ve dolarda suan 2.82 ortalarinda.yani tl ye gecersem yine zarardayim ancak dolarda kalirsam arbitraj ile 150 dolar kardayim.arbitraj dedigim gibi ilgili parada kalınacaksa hacim olarak paranizi artirir.

0 1 1
O - USD 11 ay önce

sterlinden dolara 1.43 ile arbitraj mantikli diyenler?

0 4 11
O - USD 10 ay önce

@qli isbankda da durum ayni .arbitraj yazsalarda önce tl ye çevirip o tl ile diger para alınıyor.yani musteriyi kandirmacadan baska bisey degil.en parada ise arbitraj oranları mevcut.alis ayri satis ayri.makas enparanin kendi karidir.ancak enparada ise euro dolar disinda bi hesap acilamiyor ve dolar euro gibi paralarla altın alinamiyor .saygilar

49 2 0
K - gram-altin 5 ay önce

@selocan Arbitraj hakkında bilgi almak istiyorum, altının bu kadar düşüşte olduğu bir dönemde usd yi yüksekten almak mı oluyor acaba? Bu konuda gerek sizden gerekse de işin uzmanı arkadaşlardan bilgi rica ediyorum.

23 0 1
A - gram-altin 6 ay önce

@diyetisyen gram altın dolar arbitrajını igaranti de 31 gramda 5 dolar fark ile yapabilirsiniz

0 1 0
H - USD 6 ay önce

@Uğurlu Ben euro ya hiç arbitraj yapmadım onu bilmiyorum. mantık ons yükselince. dolarda dip yapınca dolara geçiş yaptım elime daha fazla dolar geçti. yani önceden 10 bin dolar alabilecek ken 11bin aldım diyelim. biri yükselecek biri dip yapacak kendi aralarında. benden bu kadar anlatabildim mi bilmem. yanlışım olduysa burda ustalar düzeltme yapsın. Bende Euro-dolar arbitraj ını merak ettim şimdi. açıklayan olursa memnun oluruz.

0 2 1
H - gram-altin 6 ay önce

@alfie Dolara önceden arbitraj yapmak mantıklıydı yapamadım ons 1350 lerde dolar 2.90 iken 263 dolar artıralım zarar çok az olacaktı.

22 3 0
H - USD 6 ay önce

@《Oğuzhan》 gram altın dan geçiş yaptım dolara zarar azaltmak için tam fırsat oldu. arbitraj ı ilk defa kullandım zarardan çıktım sayılır. . 2.92 den 12 bin dolar almış gibi oldum 😍😘

12 4 0
H - JPY 3 ay önce

@hafii ben tl ile alıyorum. zaten ziraat makas çok bide parite arbitraj da daha çok makas farkı oluyor. en kısa zamanda yen için başka bi banka ya kaçmam lazım. halkbank kullanan çok sanırım.

24 0 0
heyo - JPY 3 ay önce

@Paco Sadece USD ve Avrupa para birimleriyle arbitraj var. Bende bu konuda müşteri hizmetlerini arayıp USD\JPY eklenmesi talebinde bulundum. sizde talep edin belki faydası olur. ziraat te bile USD \ JPY arbitraj var.

27 1 0
Sonraki Yorumlar

Konu Başlıkları

Alarmlarım

İstediğiniz kura ALARM KURUN, Alarm kurduğunuz değere ulaştığında bildirim alın. Alarm kurmak , alarmlarınızı düzenleyebilmek ve tüm cihazlarınızdan bu özelliği kullanmak için üye olun.