ALGYO / ALARKO GAYRIMENKUL YAT ORT

ALIŞ 11,03
SATIŞ 11,04
FARK %6,87
Önceki Kapanış 11,04
Günün En Düşük Değeri 10,54
Günün En Yüksek Değeri 11,34

ALGYO Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%88 Artar
8 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

ALGYO GRAFİĞİ

DETAYLAR

 • Hacim (₺) 27.305.610,00
 • Hacim (lot) 2.488.457
 • Taban 6,13
 • Tavan 20,32
 • Sermaye(₺) 64.400.000₺
 • Piyasa Değeri(₺} 576.994.800₺

ALGYO Yorumları

Yorum Yaz

ALGYO haftalık beklentim tuzaktır. 1 LOTUM YOK ! YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. AYİ TUZAĞI DİYE TAHMİN EDİYORUM. CUMA GÜNÜ TEKRAR BAKARİM. BU YORUMA DAYALİ AL SAT YAPMAYINIZ ŞUAN HİSSE +6 DA ZATEN ... 

  ALGYO Algyo önü açık. Sabreden kazanır.

  ALGYO hep hücum dedik. bir üst lige atlayacak 1 nisandan itibaren. inanmayan araştırsın. YTD. 

  ALGYO resimlerde 5 yıllık, yıllık ve aylık grafikler var. dipten dönüş başladı denilebilir. YTD. 

  ALGYO Borsada bu şirket gibi sağlam sermaye ve bilançoda olan şirket sayısı çok yoktur. Bilanço da süper. Cezalı olmasına rağmen pazartesi uçar.

  ALGYO adet sayısını 7350 ye çıkardım.cuma günü son dakikalarda. hadi hayırlısı. 45 c duy sesimi. YTD.

   ALGYO aylık 

    ALGYO yıllık 

     ALGYO süngü tak. hücuuuuuuuuum. kırmızı çizgiyi geçiyoruz. YTD. 

      ALGYO Hücuuuuuuuumm. Her geçen gün lot adedini artırıyorum toplam 6800adede ulaştım. Nakit kar payı dağıtımı yaklaşıyor. Merak eden eski resimlerden önceki adet sayısına bakabilir. Yatırım tavsiyesi değildir. 

      ALGYO düşerse daha iyi dipten alarak ortalama maliyet düşürmüş oluruz. YTD.

      ALGYO bu gün o kadar olumsuz haberden sonra 10 üzerine çıktı. sanırım bu gün kü fiyat aralığı dip fiyat olacak. şahsen bu gün 9.5 li rakamlardan alış emri verdik lakin alamadık. buna da şükür. Yatırım tavsiyesi değildir.

       ALGYO Bu hissede dip ve üst neresi bilginiz var mı

       ALGYO kanal istanbul ihale sürecinin en kısa sürede başlayacağını sayın cumhur başkanımız duyurdu. Gündemdeki yerini almaya başladı. Yatırım tavsiyesi değildir.

        ALGYO Sayın Cumurhur Başkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ile rusya devlet başkanı ortak konuda mutabakata varıldığını açıklıyorlar. olumlu... Medyayı takip ediniz. 😙😙😙YTD.

         ALGYO Sermayesi20milyondan 150milyona çikarildı

          ALGYO kar payı dağıtım haberi kap a bildirilmiş. YTD. 

          ALGYO 22 mayıs kar payı dağıtım tarihidir. ek belgeyi okuyun. sabrın sonu selamettir. yatırım tavsiyesi değildir ibaresini mecburen yazıyorum. (YTD) 

          ALGYO Kağıt tam yerine oturmadı. 15 lere sabitlense hani diyeceğiz destek noktası buralar diye.... Önünü arkasını kestirmek zor... Ama yine de mayısa doğru yüksrlcek inş....

           ALGYO Dün bikaç kişi bi grupta mayısa 30 lu rakamlar yazınca ben araya girip gerçekçi olalım yazmıştım.kusura bakmayın burdaki amacım birbirimize yardımcı olmak..bu gruba ilk girip vari yoğu ile 15-17 lerden alanlar da bizim bir sözümüz ile alim yaparsa diye araya girmiştim amacım kötü değil..umarim Allah herkesin gönlüne göre verir ama bist şuan için çok riskli bir yatırım.. beni takip eden takipcilere bir duyuru : ben borsadan zerre miktar anlamıyorum. Kafama göre alıp yazdıklarım ile hareket ederseniz benim gibi zarar edersiniz vesselâm..