ASELS / ASELSAN ASELS

ALIŞ 21,64
SATIŞ 21,66
FARK -%3,22
Önceki Kapanış 21,64
Günün En Düşük Değeri 21,58
Günün En Yüksek Değeri 22,8

ASELS Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

%60 Azalır
5 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

DETAYLAR

 • Hacim (₺) 869.770.111,00
 • Hacim (lot) 39.352.257
 • Taban 14,08
 • Tavan 29,06
 • Sermaye(₺) 2.280.000.000₺
 • Piyasa Değeri(₺} 2.907.986.823₺

ASELS Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

ASELS Aselsan sana Yakışmıyor.

  ASELS ASELSAN hafta sonu 27 TL ona göre işlem yaptım ben yaptım ytd herkezin beyni var zarar da benim kâr da

  ASELS BAYRAMDA BİRİLERİNE GEÇİRİRİM DİYE KOL GİBİ FİYATLARDAN MAHALLE TORBACILARININ ELLERİNE TOPLADIKLARI HURDALARI ALANLARIN, BAYRAM SONRA YÜKSELEN PETROLLE, MAKATLARINA GİRMİŞ KOL GİBİ HURDA TENEKELERİ OLACAK. TOFAŞ RENO GİBİ BÜYÜK FABRİKALARDA İŞTEN ÇIKARMALAR BAŞLADI,DEVAMI GELECEK, SONBAHARDA GIDA, DOĞALGAZ FATURALARINI ÇALIŞABİLENLER ÖDEYEBİLECEK, İŞSİZLER ORDUSU ÖNCE HAYATTA KALMAK İÇİN KARNI DOYMALI, SAĞLIK, ÇOCUKLARININ GİYİMİ KUŞAMI GIDASI ISINMASI DERKEN BIRAKIN OTOMOBİLİ, EKMEK ALMAYA ZOR YETİŞECEK BU KIŞ İŞSİZLER ORDUSUNA TENEKELERİNİZİ YAĞLAYIP BALLAYIP SATARSIIZ HADİ YİNE EYİSİZ LEYN MAHALLE TORBACILARI :)))) YADA KREDİ KARTLARIYLA SÜRDÜĞÜNÜZ LÜKS HAYAT ANAIZIN DANCIĞINI JİLETLE TRAŞ EDER, BAK HABERE "EYLÜLDE PETROL 250 DOLAR..! Petrolün varili, yakında 250 dolara çıkabilir Gelecek dönemde petrolün fiyatında tırmanma gözleneceği belirtiliyor. ABD merkezli dergi, yeni fiyat tahminini ayrıntılarıyla inceledi. Koronavirüs salgını ve Rusya'nın Ukrayna'ya saldırılarının ardından dünya, enerji kriziyle karşı karşıya kaldı. ABD'deki benzin fiyatları galon başına 5 dolarda seyrederken, Avrupa'daki enerji maliyetleri aşırı derecede yükselmiş durumda. Petrolde fiyat artışı uyarısı Foreign Policy dergisi, "Yakında 250 dolarlık varil petrole hazır olun" başlıklı bir yazı yayınladı. Yazıda, acil durum önlemlerine rağmen, fiyat düşüşüne ilişkin ihtimalin çok az olduğu belirtildi. Biden yönetiminin, Stratejik Petrol Rezervi'nden petrol piyasaya sürdüğü ve Suudi Arabistan'a üretimi artırması için çağrı yaptığı anımsatıldı. "Eylül sonunda 250 doları aşacak" Çağrıları ilk başta reddeden Riyad'ın, haziran ayı başlarında tavrını yumuşattığı, temmuz ve ağustos aylarında ise üretimi artıracağını açıkladığı belirtildi. Yazının devamında, "Ama bu, tüketiciler için avuntu. Petrol fiyatı düşmedi. Muhtemelen yükselecek ve eylül sonunda varil başına 250 doları aşacak. Bu fiyat, 2008'den beri görülmedi." denildi. 

   ASELS . . JAPON YENİ DOLAR KARŞISINDA HER AN ATAĞA GEÇEBİLİR.....  

    ASELS 9 yıldır ASELSAN dayım.satmamız gereken yerde satmıyoruz dolayısıyla zarar ediyoruz

    ASELS bütün paramızı erittin aselsan

     ASELS SIFIR ARABALAR BU O...SPU ÇOCUKLARI YÜZÜNDEN YOK SATIYOR....Evdeki yaşlılara ana baba dede ninesine rapor çıkartıp üstünede sıfır arabayı ötv siz yarı fiyatına alıp yaşlı başına 2500 bakım yardımı 1500 engelli yardımı devletten her ay garantili 16 bin lira gelir elde edip antepteki urfadaki diyarbakır samsun artvin erzurumdaki yaşlıların bakımını istanbul izmir muğla antalyada uydu bağlantısıyla yaparak sırtımızdan geçinen 3.5 milyon asalak var aile bakanlığının paylaştığı engelli raporlu 50-70 yaş arası raporlulardan toplam 11.5 milyon engelli raporlu var içlerinde 1 milyonu geçmez gerçek engelli gerisi sırtımızdan besilenen ASALAK - SÜLÜK - KAN EMİCİ 

      ASELS bıktık senden aselsan

      ASELS Bu hissesinin sorunu nedir bilen var mı?

      ASELS Aselsan için 30 hedef verilmişti. küçük yatırımcıyım 5 bin tl lik aldım 23 civarında bekliyorum. Kar kardır öyle değil mi?

       ASELS 24.60 aldım hala düşüyor nasıl bir hisse 2400 TL zarar var

       ASELS çok yavaşsın cokk

        ASELS selamün aleyküm. borsayla ilgili pek bir bilgim yok açıkçası. ziraat bankası iyi midir bu işlemler için? ve makas/komisyon adı ne ise nasıl acaba bilen biri yanitlarsa çok sevinirim. hayırlı günler :)

        ASELS Fazla beklentiniz olmasın 5 yıldır bir cacık olmadi

         ASELS milli hisse

          ASELS 23 maliyetle portföye ekledik

          ASELS Her ay bu hisseden almak altın alır gibi ne kadar mantıklı olur ?

          ASELS ASELSAN, NATEN QUAGR, İŞ C ALANLAR NASIL GİDİYOR??? DURUMLAR NASIL ?? HANGİLERİNİ TAVSIYE EDERSİNİZ HISSELERDEN??? PAYLAŞIN BİLGİMİZ OLSUN ENFLASYONUN ALTINDA KALMASIN PARALARIMIZ 🥰💯🥰👍👍💯🥰

           ASELS Hayırlı olsun sabredenlere 😉

            ASELS Alım mantıklı mı

            Yorum Yaz