BOBET / BOGAZICI BETON SANAYI BOBET

ALIŞ 5,04
SATIŞ 5,05
FARK -%0,2
Önceki Kapanış 5,04
Günün En Düşük Değeri 5
Günün En Yüksek Değeri 5,14

BOBET Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

0 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

BOBET GRAFİĞİ

DETAYLAR

 • Hacim (₺) 51.014.222,00
 • Hacim (lot) 10.098.700
 • Taban 3,60
 • Tavan 6,48
 • Sermaye(₺) 380.000.000₺
 • Piyasa Değeri(₺} 0₺

BOBET Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

BOBET Ulan ne oluyor bu lanet hissede ya!! NİBAS gibi anamızı ağlatacak heralde. Geçen gun yüzde on yaptı diye seviniyorduk, aynı günü yüzde iki zararla kapattı serefsiz ya!! Küçük yatırımcıların küçük birikimlerine göz dikenlerin gözlerini çıkarsın Allah!! O küçük yatırımlara bile muhtaç etsin onları. B.okunu çıkardınız herseyin

  BOBET Ne oldu bu hisseye ya? Resmen yönlendiriliyor. Daha borsanın açılmasına beş dk kala yüzde 9.5 la başladı gune. Bu nedir ya?? Yazıklar olsun.

  BOBET haftaya nasıl başlar

  BOBET Çok kötü düştü ha

  BOBET Konsorsiyum Lideri olarak görev aldığımız Başkent Doğalgaz Dağıtım Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ("Başkentgaz") paylarının ilk halka arzı kapsamında, 28 Mayıs 2021 tarihinde KAP'da yayınlanan İzahname'nin 26.5. maddesi uyarınca, Başkentgaz payların Borsa İstanbul'da işlem görmeye başladığı tarihten itibaren 30 gün süresince Kurumumuz tarafından Başkentgaz paylarına yönelik fiyat istikrarı işlemlerinde bulunulabilecektir. Başkentgaz paylarına yönelik gerçekleştirilen fiyat istikrarını sağlayıcı işlemler sonucunda, Merkezi Kayıt Kuruluşu ("MKK") tarafından 16 Haziran 2021 tarihli Kamuyu Aydınlatma Platformu ("KAP") Duyurusu'nda belirtilen, Kurumumuzun %5,1 oranındaki Başkentgaz pay sahipliği oluşmuştur. Kurumumuz fiyat istikrarı kapsamında aldığı payları kendi adına ve Torunlar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş. hesabına almaktadır. Bu itibarla ilgili payların mülkiyeti 6098 sayılı Türk Borçlar Kanunu'nun 509.maddesi kapsamında Torunlar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye aittir.

  BOBET cumaya kadar tavan gidermi bu kağıt aizce

   BOBET Bobet artmaya devam edecek mi ne dersiniz?

   BOBET Satan arkadaşlar teşekkürler sayenizde mal topladılar çıktılar güzel kazandık biraz daha çıkar diye düşünüyorum ytd.

    BOBET 4,45 ile geçici boşalttım, 3,80 civarı tekrar bakarız, yeni halka !rzlara önlem almalı...ytd.

    BOBET uçtu gidiyo

    BOBET 4.43 satış yapıldı alış için taban seviyesine yakın yerden alış emri verebilirsiniz bugün için ihtimal az.Y.T.D

    BOBET 4.43 'ten ful tl gecilmistir

     BOBET bugün tavandan dan satacaklar inadına 4.39 ile 4.42 arası dolaşıyor sebebi piyasada bıktırma yaparak daha aşağı lot toplama 4.43 tavandan satış yapabilirsiniz. bekleme kararı sizin Y.T.D

      BOBET alış topluyorlar. Abi çıkış yapacak.

       BOBET bu hisse 1gün tavan yaptı sonra düşmeye başladı neolur bunun gidişatı

        BOBET anlaşıldı, yeni halka !rzlar 2 tavan sonra boşalt... tabii hepsi değil, bazıları eksi ile açacaklar, bilen bilir onları :-) ytd.

         BOBET alış için önemli bir gelişme bugün hedef tavan,tavan olmasa bile şuan alış toplayıp perşembe den sonra tavan üstü tavan yapacak.

          BOBET satış yiyor alttan almak için fırsat verir

           BOBET satacak arkadaşlar yarın için şimdiden tavan satış emri verebilirsiniz.

            BOBET gün içerisinde iniş çıkış yapması normal tahminim pazarteaiden sonra biraz seyir halinde inişli çıkışlı hareket eder.

             Yorum Yaz