CEMAS / CEMAS DOKUM SANAYII AS CEMAS

ALIŞ 1,1
SATIŞ 1,11
FARK %6,73
Önceki Kapanış 1,11
Günün En Düşük Değeri 1,01
Günün En Yüksek Değeri 1,13

CEMAS Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%88 Artar
8 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

CEMAS GRAFİĞİ

DETAYLAR

 • Hacim (₺) 69.806.019,00
 • Hacim (lot) 65.075.012
 • Taban 0,79
 • Tavan 2,15
 • Sermaye(₺) 791.000.000₺
 • Piyasa Değeri(₺} 185.034.472₺

CEMAS Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

CEMAS Tarih 2018 Kasım 4 liradan BERA aldim. Pandemi patladı hisse düşmeye başladı küfürler diz boyu tahmin edersiniz:) Herkes satmaya başladı 3 ten satan 2 ye düşünce iyiki satmisim dedi ama 2 den geri almadiki ettiği zararla kaldı korkudan giremedi ben düştükce toplamaya devam ettim 4.1 maliyetimi 3.4 a indirdim. hisse 2 lira yazdiginda bende - 80k zarar vardı ben o hisseyi 9 liradan sattım. hedefim 6 liraydi 4 liradan aldığımda. Ama öyle birşey olduki maliyetim 3.4 düştü ve 9 liradan çıkış yaptım şimdi bana biri deseki çabuk sat cemas 0.1 lira olacak batacak iflas edecek dese sattiramaz bu hisseyi bana. Ben hisseme inandım dediğim gibi toplamaya devam ediyorum. Herkesin kendi fikri kendi kararı ben tecrubelerime ve bilgime güveniyorum. korkanin çocuğu olmaz sirket batarsada azdan az gider çoktan çok hodri meydan en fazla beradan geleni gelmedi sayar yoluma bakarım. 4 ay içinde dedik 5 ay olur 6 ay olur farketmez ama inanıyorum körü körüne işlem yapmadım sirketin noktası virgülu aklımda..

 • CEMAS @🇹🇷🇹🇷𝕴̇𝕾𝕸𝕰𝕿յԴ🇹🇷🇹🇷 " TAMAMEN BİR OYUN VE YILDIRMA POLİTİKASI " bu cümleye bayıldım çünkü işin sırrı burada 👏👏 tüm samimiyetim ile doğru buluyorum. Ben bir hisseyi almadan önce mali tablolarını incelerim ikinci adım teknik ve temel analiz bakarım tüm bunlar bana al derse üçüncü ve en önemli adım hissede yıldırma süreci olmuş mu ona bakarım eğer olusmamissa beklerim girmem isterse 40 kat artsın. riske girmem ama yıldırma başlamışsa makul gördüğüm ve hissettiğim fiyattan kademeli toplamaya başlarım. Ben borsada yeni değilimki peki neden 2.5 olduğunda alınır demedim neden 2 kez bedelli açıkladığında alınır demedim de şimdi alınır görüyorum çünkü 3. adimdayiz buda tamamlanirsa çok nadirde olsa 4. adım olabilir yani biraz bekletebilir kendisi yavaş yavaş toplamak isteyecektir. ya da büyük ihtimalle yukarı sürebilir o zmanda yukarı doğru her fiyattan toplayacaktir. Görünen o ki güzel toplamış bu sürede ama 2.1 lara kadar yavaş toplama devam edebilir sonrası hızlanır diye düşünüyorum ytd.

CEMAS Sadece eğitim amaçlı düşünelim, hesap yapalım. Hissemiz an itibariyle 1.09 lira ve 0.134 dolar olarak işlem görüyor. 4 aylık geriye baktığımızda yani 2020 sonunda 2.15 lira ve 0.274 dolar olarak işlem görüyordu an itibariyle yarı yarıya ucuzlamis görünüyor. Aynı zamanda piyasanın ortalama maliyeti ise 1.48 ler olarak görünüyor. Buda bizim ilk büyük direncimiz. Benim ort. maliyetim 1.23 yarınki alimla birlikte 1.16 seviyelerine inecek ve alım için 3 kademe daha imkanım kalacak. hedefim 1 lira altında maliyet ile beklemeye geçmek olacak. 1.48 direncinin hacimli geçilmesi ve haftalik bazda tutunabilmesi önemli. Bu olduğunda alımlarında artacağını düşünüyorum. İkinci büyük direncimiz 2.15 olacak aynı şekilde kırılırsa nereye kadar gideceği o zamanki grafige göre daha net olacaktır ama kar satışları ile birlikte 2.15 te bi düzeltme görebiliriz. düzeltme sonrası 3 aylık dilimde 7 lira üzerine atmasını bekliyorum. ytd.

CEMAS cemas ölü taklidi yapmaya devam

  CEMAS Rıza rıza hırsız rıza kurnaz adamı severim ama benden kurnaz olmicak kendin bilirsin bu sezon Yıldız pazara çıktın maliyet 1.30 farkermez 0.50 krş da düşsen seni satmam aksine sen ne kadar düşürürsen düşür dahada alırım sende lot çok bende para bk rızaaaa

   CEMAS O bu değilde büyük adamlar büyük hırsız

    CEMAS Kağıt bedava olacak böyle giderse

     CEMAS Dona sahip çıkın 1 TL altına doğru yuvarlanıyor....

      CEMAS bu hisse çok güzel yaa,binlerce lot alıyorsun para tutmuyor:)))))

      CEMAS Gelen kap haberi güzel hayde...

       CEMAS Ulan hırsızlar dünyanın siparişini alıyorsun ama hala hareket yok ne boktan bi kağıtmışsın

        CEMAS Taaaaaaaaaam biiiiiiiir HIRSIIIIIIIIIZ bu CEMAAS YTD.

         CEMAS Taaaaaaaaaam biiiiiiiir HIRSIIIIIIIIIZ bu CEMAAS YTD.

          CEMAS Düşersen 1 TL altına alırım seni beklerim

          CEMAS bu hale geldik be 😂 

          CEMAS 320 lira zarar var. Acaba bu seviyelerden biraz takviye yapsam kırmızıyı yeşile çevirir miyim yoksa rıza ya daha fazla mı para kaptırırım. Aklımda deli sorular yıldırdı bizi bu kağıt

          CEMAS Eğerki 0.10 krş olmazsan orspu çocğusn

          CEMAS cemas acaba 1 tl olurda ben alırmıyım alırım niye almayım.batsa nere batar

          CEMAS tecavüz kaçınılmaz ise zevk almaya bakın.. hala aynı fikirdeyim kısa vade beklentide olanlar boşuna bekliyor orta vadeciler ise kara kara düşünüyor uzun vadeciler benim gibi vadesini çok uzatmış durumda.. bunlar benim şahsi düşüncem al sat tut değil..

           Yorum Yaz