FROTO / FORD OTOMOTIV SANAYI FROTO

ALIŞ 573,4
SATIŞ 573,7
FARK %2,94
Önceki Kapanış 573,4
Günün En Düşük Değeri 564,8
Günün En Yüksek Değeri 583,2

FROTO Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%91 Artar
11 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

DETAYLAR

 • Hacim (₺) 630.848.995,00
 • Hacim (lot) 1.097.693
 • Taban 246,17
 • Tavan 619,31
 • Sermaye(₺) 350.910.000₺
 • Piyasa Değeri(₺} 2.912.622.215₺

FROTO Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

FROTO BİLGİLENDİRME AMAÇLI OLUP YTD DEĞİLDİR.. 🥰❤️🌹 

  FROTO 450 ye düşünce alacağım, acelem yok. er - gec 450 ye gelecek dislike atacak olanlar günü gelince hatırlatacağım.

  FROTO 609 dan almıştım düştükçe düşüyor ne yapacağız kardeş :(

   FROTO #Froto için destek 585, direnç 657. Direnç üstü yükselişlerde ilk hedef 707, sonra da 763. Destek altı düşüşlerde 531 oradan da 488 e gerileyebilir. Kişisel öngörüdür yatırım tavsiyesi içermez. 

    FROTO NAKİT TEMETTÜ ÖDEYECEK ŞIRKETLER 🥰🥰🥰🥰 

     FROTO Bu hissede bekleyen kazanır arkadaşlar ytd maliyet 176 ile devam ilk hedef 220 sonrasına bakarım ytd

     FROTO 30 kasimda 5.13₺ temettü kararı alındı bugün ki genel kurulda yatırımcılarına hayirli olsun 🧿

     FROTO 400 görücek gibi gidiyor

      FROTO senin Ford diye

       FROTO Ford Otosan 2 çeyrekte karı bekleneni aştıhttps://www.bloomberght.com/ford-otosan-da-2-ceyrek-kri-beklentiyi-asti-2311819

        FROTO GRAM ALTİN SONBAHARDA 1500 TL..! Mehmet Ali Yıldırımtürk önümüzdeki günlerde ons'un 1.950 $ üzerine çıkacağını, sonbaharda ise 2100 $ olacağını, gram altının 1350 seviyelerini aşarak, sonbaharda 1500 seviyesine ulaşacağını belirtti. 

         FROTO BU OLMAZ OLAMAZ DİYEN K AVATARLAR....Ülkede zaten 5 milyon insan ana baba teyze hala dede ninesine yaşlılığa bağlı rahatsızlıkları üst üste koymuş almış engelli raporunu, her ay kelle başı 3500 anama bakıyorum, 2500 de anası yardıma muhtaç, 4 kelle toplasa 24 bin lirayı devletin kasasından, yani bizim vergilerden söğüşleyip, 500 binlik arabayıda 240 bine alıp, 5 yılda mtv ödemeden bizim kursaklarımızdan kesilen vergilerle arap şeyhleri gibi sıfır arabalarla, billurları hiç terletmeden gezip tozuyor, birde sosyal medyadan gezdiği lüks otellerden, avm lerden, restoranlardan selfi çekip, sizin çocuğunuza yedirtmediğim, devleti mafya gibi kullanıp tahsil ettiğim paraları, ahha böyle çatır çatır eziyor ve sizide böyle .....yorum der gibi nispet yapıyor, bayilerdeki arabaların hemen hemen p ni bunlar 0 nuda milleti tezgahtan geçirmek için kıtlık yaratan çakallar alıyor, pekii vergiyi veren biz kırk yılda bir defa her ikamet adresine bir kereye mahsus tanımlanmak ve en az 5 yıldan önce bir daha o adreste ikamet edenlerden hiç birine tanımlanmayacak şekilde ÖTV indirimi, yapılırsa, sayıları 12 milyon civarında ve en az 6-7 milyonu sadece devleti ve bizi kertiklemek için alınmış raporlu embesiller, onlar ödemediğinde her şey güllük gülistanlık. Biz vergiyi veren eşşek gibi çalışıp sigortaya prim ödeyen, faturalarını, cezalarını gününde ödeyen bir kaç yüz bin kişiye indirim yapılınca devlet batıyor, öylemi ? Zaten değirmenin taşı bizim sırtımızda, embesilleri besileyen kanda bizden, yal tenekelerine konulan yal da . 

          FROTO GRAM ALTINA 1450TL YOLU GÖRÜNDÜ.... RSİ ve Stoch RSİ Yükselişin yeni başladığını çok uzun bir yol olduğunu söylüyor grafikte kerim hocam göstergelere bakınca 15xx lü rakamlara kadar motor ısınmaz diyebiliriz, 

           FROTO Elektrikli arabaların, çevre dostu pillerin ve hidrojen motor teknolojileriyle uğraşanlar geleceğin zenginleri olacak.. Bill Gates geleceğin mesleğini açıkladı: Dünya devlerini geride bırakacak dedi.. Gates, bu sektörde faaliyet gösteren şirketlerin Tesla ve Microsoft'u geride bırakacağını açıkladı. İnsanların iklim değişikliği ve iklim teknolojileriyle alakalı işlerle uğraşması gerektiğini söyleyen Gates, Elektrikli arabaların, çevre dostu pillerin ve hidrojen motorları gibi ürünlerin bu grubun içine girdiğini belirtti.  

            FROTO . . ESB Danışmanlık Genel Müdürü Erol Şahin, "Kemal Bey geldiğinde dediğini yaparsa 424 bin 800 liralık otomobilin fiyatı 285 bin lira olacak...... CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun sosyal medya hesabından "1.6 motorlu araçlardan alınan vergileri 4'te 1 oranına çekeceğiz" açıklaması gündem oldu. CHP lideri dediğini yaparsa şu an orta gelir grubunun alacağı 424 bin 800 lira olan otomobilin satış fiyatı 285 bin liraya düşecek. Kemal Kılıçdaroğlu'nun bu açıklamasını sorduğumuz ESB Danışmanlık Genel Müdürü Erol Şahin, "Kemal Bey geldiğinde, dediğini yaparsa bugün Türkiye'de üretilen ve orta gelir grubundan birisinin alacağı bir otomobil markasının satış fiyatı 424 bin 800 lira. Kemal Bey'in dediği indirim yapılırsa bu otomobilin satış fiyatı 285 bin lira olacak. Vergiden vergi alınması uygulamasından da vazgeçilirse bu otomobilin satış fiyatı 276 bin lira olacak" dedi. ............. 

             FROTO PETROL 250 DOLARI GÖRECEK.. SUUDİ ARABİSTAN EK KAPASİTE ARTIRMAYACAKLARINI PETROL ÜRETİMİNİ 2027 DEN SONRA ARTIRACAĞINI BELİRTTİ... Küresel zorluklarla mücadelede uluslararası çabaların artırılması gerektiğini kaydeden Bin Selman, Suudi Arabistan'ın daha önce ilan ettiği gibi petrol üretimini 2027 yılından itibaren günlük 13 milyon varile çıkarma kararı aldığını, bunun dışında ek kapasiteleri olmayacağını söyledi. Veliaht Prens, petrol üretimini 2027 yılından itibaren günlük 13 milyon varile çıkarma planıyla ilgili bir takvim açıklamadı, ancak Suudi Arabistan Enerji Bakanı Abdulaziz bin Selman mayısta yaptığı açıklamada bu hedef için 2027 başını işaret etmişti. 

              FROTO ÖTV değişikliği sonrası Türkiye'de satılan elektrikli arabaların büyük bir bölümü yüzde 10'luk vergi dilimine girecek.Bir kaç yıl içinde fosil yakıtlı araçların yerini alacak elektrikli otomobiller Türkiye'de hızlıca yaygınlaşmaya başlıyor. Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) dünyadaki hızlı dönüşümle birlikte elektrikli otomobil satışlarının daha da hızlı artması bekleniyor. .Öte yandan Elektrikli araçlar için ÖTV düzenlemesi Türkiye Büyük Millet Meclisi'nden (TBMM) geçerek Resmi Gazete'de yayımlandı. Yürürlüğe giren yeni ÖTV düzenlemesi ile birlikte birçok elektrikli modelin fiyatı düştü  

               FROTO BENZİN VE MAZOTLU FOSİL YAKITLI ARAÇLAR ÜRETİLMEYECEK; ........... Anlaşma sağlandı ! BENZİN VE MAZOTLU FOSİL YAKITLI ARAÇLAR ÜRETİLMEYECEK; FİAT DOBLO’NUN, İSPANYA’DAKİ STELLANTİS FABRİKASINA TRANSFER OLMASININ ARDINDAN BURSA’DAKİ FABRİKANIN GELECEĞİ BELLİ OLDU.BİNEK VE TİCARİ OLMAK ÜZERE ÜÇ YENİ MODEL İÇİN ANLAŞMA SAĞLADI. SADECE "HİBRİT VE ELEKTRİKLİ MODELLER OLACAK,,John Elkann’ın Türkiye’ye gelme nedenlerinden biri de Koç Holding CEO’su ile yeni modellere yönelik pazarlık yapmaktı. Yeni modeller konusunda anlaşma sağlandığını öğrendik. Elektrikli ve hibrit modeller olacak bunlar. Hem ticari araç hem de binek olacak.. ____________________________________________________ OPEL;2023'TE TÜRKIYE'DE HER MODELIN ELEKTRIKLISI OLACAK Opel, global kararları Türkiye'ye danışacak...Opel CEO'su Florian Huettl, Türkiye'yi Almanya ve Birleşik Krallık ile birlikte üç ana pazarlarından biri yaptıklarını belirterek, Elektrikli araçlar konusunda önemli açıklamalarda bulunan Huettl, şöyle devam etti: 2023 yılında tüm Opel modellerinin bir elektrikli versiyonu olacak ve 2028 için hedefimiz Avrupa'da Opel'in tamamen elektrikli modellerle satışa sunulacak bir konumda olması. Türkiye de bizim bu gelişimde ön planda tuttuğumuz ülkelerden biri. Elektrikli modellerimiz de bu hedefler çerçevesinde Türkiye pazarındaki yerini alacak.  

                FROTO bayram öncesi 250 düşer mi? alsam.

                 FROTO Ford Oto 300 ve ustune geri doner 378 yil icindeki rakam

                  Yorum Yaz