VKGYO / VAKIF GAYRIMENKUL YAT ORT AS VKGYO

ALIŞ 2,71
SATIŞ 2,72
FARK %2,26
Önceki Kapanış 2,72
Günün En Düşük Değeri 2,5
Günün En Yüksek Değeri 2,74

VKGYO Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%67 Artar
3 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

VKGYO GRAFİĞİ

DETAYLAR

 • Hacim (₺) 33.066.819,00
 • Hacim (lot) 12.466.777
 • Taban 1,76
 • Tavan 4,26
 • Sermaye(₺) 460.000.000₺
 • Piyasa Değeri(₺} 828.879.052₺

VKGYO Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

VKGYO Herkese selamlar . Borsa sabır işidir . Her zaman söylediğim gibi . Sabreden kazanacaktır . Analiz ettiğimiz ve önerdiğimiz hisselerden kendim de takipçilerinde kazanıyor . Önümüzde ki hafta banka hisselerinde yukarı yön beklemekteyim . Gıda tarım hisseleri yine Şubat Mart ayının Yıldızı olacaklar . Nisan Mayıs gayrimenkul hisseleri parlayacak . Dikkat buraya . Döviz gerilemeye devam edecek dolar 6,5 ları görebilir . Altın da aynı şekilde gerilemeye devam edecektir . Borsa yükselmeye devam edecektir .

VKGYO Zor günlerden geçiyoruz , yabancının hunharca sattığı türk varlıkları MB ye göz dağı niyetini öğrenme çabası ama niyet belli yakın zamanda faiz indirimi . Bunun piyasaya olumlu etkileri bazı sektorlere pozitif yansıyacaktır . Burada vurgulamak istediğim yatırım araçlarına sektörel bazlı bakmamız gerekliliği. Faiz indiriminden kimler olumlu etkilenir sorusunun cevabı , kasası para dolu ve duzenli geliri olan , borclulugu düşük hikayesi olan ve yönetimi şeffaf bilgi akışı düzenli olan şirketler. Bu son yazdığım soruların cevabını hangi sektörler ve şirketler veriyorsa oraya yatırım yapılır . Gerisi yatırımcının hangi vadede yatırım yapacağına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Orta uzun vade yatırımcının tercih edebileceği bir senet olan VKGYO ve buna benzer birkaç şirket yatırıma değer . Tabiki uygun maliyet yatırımcının takdiridir. Kendime notumdur alım satım tavsiyesi değildir.

  VKGYO Beklentiye devam .. ilk hedef 6

  VKGYO Tavan Geliyor...

  VKGYO Yeni kap haberimiz hayırlı olsun . Yolumuz uzun .

   VKGYO Hırsız bunlar

    VKGYO 3,72 destek 3,87 direnc olarak Takip edilebilir. Ytd

     VKGYO Alım fırsatını kaçırmamak lazım . Ytd .

     VKGYO Bu hissenin ilerlediğini ne zaman görücez acaba🥴

     VKGYO VKGYO özelinde bilinmesinde fayda olabileceğini düşündüğüm birkaç bilgiyi paylaşmak isterim. 1. Kanal istanbul proje alanında yapılacak projelerde söz sahibi olabileceğini düşündüğüm 3 şirketten birisi. 2. istanbul finans merkezi projesinin tek sahibi ve henüz yapımı devam ediyor. 3. İzmir Çınarlıda gökdelenler bölgesinde hergün değeri artan bir arazinin sahibi (ileride avm yada gökdelen yapımına başlaması muhtemel). 4. Bunların dışında sürekli kira geliri olan pekçok gayrimenkulün sahibi. buradan hareketle şuan uyuyan dev orta uzun vadede uyanabilir. Her geri çekilmeyi alın fırsatı olarak görüyorum. Kendime notumdur yatırım tavsiyesi olarak görülmesin. 

      VKGYO Alım fırsatını kaçırmamak lazım . Ytd .

       VKGYO 👏👏👏

       VKGYO bu hisseye sahip çıkın okadar vade sizi korkutmasın 2021 yılı içinde çok güzel yerlere gelecek insede ciksada bunuda unutmayın sizler küfür ederken ben eksilerde burdan izliyordum ama biliyordum buraya gelecek bura daha yolun başı diyorum başlamadı bile yani

        VKGYO 👏👏👏

         VKGYO Beklentimiz devam ediyor . 7 leri göreceğiz . Ytd.

          VKGYO Bu hafta VAKFİN inyalnız bırakmayacağını düşünüyorum . 4 zorlayacak . Ytd

          VKGYO 7 ler hayal değil . YTD.

           VKGYO Yakın zamanda beklenti 5,5 . Ytd.

           VKGYO Bu hafta VAKFİN inyalnız bırakmayacağını düşünüyorum . 4 zorlayacak . Ytd

            VKGYO VKGYO ; 3.60 kapanış... DİRENÇ ; 3.68 - 3.81... DESTEK ; 3.50 - 3.42... Aşağıda destekler önemli... Yukarıda ; 3.42 desteğinin üzerinde olduğu sürece ; 3.81 gündemde kalır...gerçi oraları gördü hatta geçti ama tutunamadı... Sağlam geçer desteklerse ; 4.20 kanalına girer... 3.85 - 4.05 - 4.20...Tekrar gündeme gelir... Y.T.D.

             Yorum Yaz