NEOUSD / NEO

ALIŞ 12,14
SATIŞ 12,16
FARK -%1,70
Önceki Kapanış 7,68
Günün En Düşük Değeri 11,97
Günün En Yüksek Değeri 12,52

NEO Pazartesi ( Ne Olur ? )

%67 Artar
3 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

NEOUSD Al/Sat İşlemleri (Günlük)

NEO GRAFİĞİ

DETAYLAR

 • Baz Coin NEO - CoinMarketCap
 • Market Sıralaması 17
 • BTC Cinsinden Fiyatı 0,00143 BTC
 • USD Cinsinden Fiyatı 12,2530 $
 • 24 Saatlik Hacim 434.391.170 $
 • Piyasada Dolaşan Adet 70.538.831
 • Toplam Arz Edilebilir Adet 100.000.000
 • Maksimum Varolan Adet 100.000.000
 • Son 1 saatlik değişim -0,34 %
 • Son 24 saatlik değişim -2,04 %
 • Son 7 günlük değişim 11,54 %

NEO Yorumları

Yorum Yaz

NEOUSD 70.79 dan %100 girilmiştir. ytd. büyük risk aldım bakalım. 2 saat önce 6o dan girmeyip 2 saat sonra 71den girmek tamda benim yapacağım iş olsa gerek:)

NEOTRY düşmeye başladı bakalım neler olacak 🤭

NEOUSD @garanticoin Neo %45'i tamamlamış mı bakabilir misin sana zahmet?

NEOTRY tekrar 60ı görürmü acaba 61 62 gibi

 • NEOTRY @erkanbekci Millet Neo ya sıkı sıkı tutunmuş gibi ,o kadar silkelemeye rağmen genede yukarı yönlü..Diğer coinler btc endeksli bi grafik gösterirken neo ayrı bir rayda sanki? Çin in etheriumu diye boşuna demiyorlar sanırım.Neo 2017 grafiklerine bakmak lazım benzer dalgalanma ve pik noktası 2018 ocak .Neyin ne olacağının belli olmadıgı bir zaman,Neo yu ben abd çin arasında bir anlaşma ya da ileriye dönük olası bir pozitif haber/lerle güçleneceğini düşünüyorum,bu vakitte alabilir? Her coinin kendi ayrı bir hikayesi var,şahsidüşüncelerimdir,kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

NEOTRY maşallah neo benim çıkmamı bekliyormuş 🤪

NEOUSD Mustafa hocamm neler oluyor burada 🤪

NEOTRY bozduk artık düşmesini beklicez

  NEOUSD namert neo :)

   NEOUSD Btc ne yapacağını düşüne dursun. Neo'da çok güzel hareketlere devam. dördüncü kar görülüp çıkılmıştır. ytd. 💸 

   • NEOUSD @çavreş Paribu ve BTC Türk kullanıyorum. Sitelerdeki talimatlara uyarak para havale edersiniz. Alımsatımda ve para çekmede komisyonlar var. Okumanızı tavsiye ederim. İlk etapta cüzzi miktarda unutabileceğiniz paralarla girmenizde fayda olur. Altın gibi güvenli liman değil. Terste kalınca nasılsa altınım var dursun seneye diyemezsiniz. (şayet şuanda gramda öyleyim:) ancak altında bir ay beklediğim karı coinleri izleyerek alt gördüğüm yerden girerek bir haftada aldım. Ancak risk fazla olduğu için tavsiye etmem. İlla gircem derseniz en az bir ay bizi takip edin. analizci garanticoin ve ekol kardeşimi takip edin derim. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değil fikir paylaşımıdır.

   • NEOUSD @₺ Mustafa CL ₺🍀 yok estağfirullah 70 değil 700 de olsa canımız sağolsun :) düşüşü bekliyorum artık

   NEOTRY sattım ya şimdi 70i görürsen namertsin neooo

    NEOTRY ilk 70 e vurdu 60 a indi ikincisinde 68 vurdu yine aşağı indi üçüncüsünde 66 vurdu yine indi şimdide 64 e vurup iner mi acaba 🤔 ytd.

    NEOUSD BİTCOİNGOLD(BTG) Geçmişinde 450$ dolari görmüş 2019 yılında ocak ayında 10$ dolardi haziranda 32$ dolardi şuan 8$ dolarda İLGİLİSİNE ÖNEMLE DUYURULUR...

    NEOUSD 21 $ dolari görmeden gözüme gözükme neo...

    NEOUSD Bu hareketler bitcoinin etkisi. Grafikleri kanıtlıyor. Herkes Btc'deki fikriyle hareket edilmeli şuan. Benim tahminim 👍 BCH, Eth, LTC ve Neo'yu kuyruğuna takmış... YTD.

    • NEOUSD @restvibe Beklentilerimiz aynı yönde 👍 Ancak bitcoin atak sonrası durgunladığında altcoinlerden bir veya bir kaçı yıldız gibi parlıyor. (Bkz. XLM) . NEO da geceki ikinci hareketini btc ile birlikte yapmadı. Zaten önceki dalgalanmalar da kendine özgüydü. Bunları notlara almak lazım. Ben akşam sepeti biraz boşalttım. Meyveleri toplamam lazımdı. Ytd.

    • NEOUSD @₺ Mustafa CL ₺🍀 @₺🇹🇷Mustafa 🇹🇷₺ Btc lider coin nerdeyse hepsi ona uyuyor yükseliyor.Fiboda 9500 geliceğine emindim. Öylede oldu lakin 10000 seviyelerine gelmesi olası gözüküyor destek buldu 9400 den yıl sonu tahminim 12000 seviyesi.kesinlikle ydt.neo bugün beklediğim 13 dolar seviyesini göremedi hafta sonu kapanış olarak bekliyorum 13-13.40 kesinlikle ytd.

    NEOTRY satan var mı 🤔

    NEOTRY 11$'ı kıramadı 👎bir alım fırsatı daha mı geliyor! Takip...

    NEOUSD Şuan 11 $ dan işlem görüyor bunu 1-2 gündür koruryor tahminim yukarı sıçrama yapıcağı yönde 14-16$ şimdilik sıçrama bölgesi olarak gözüküyor potansiyel ve gelişmelerde var güzel güzel bakalım ne olucak kesinlikle ytd.Sadece analiz tahmin.

     NEOTRY BTCTurk 'te Neo alış satış hep aynı. Burada mı öyle gözüküyor BTC de mi sıkıntı var ?

     NEOTRY yeniden bir yükseliş başladi ama bakalım 🤔

      NEOTRY Günlük hareketlerini durağanlaştırdı. Haftalık olarak yine aşağı yukarı ivmeler var. 58-68 arası değerlendirilebilir. BTC tekrar çökmediği sürece 40-45 seviyesine inmez. Şahsen ya durumunu koruyacağını ya da yukarı trend göstereceğine inanıyorum. Kısa bir süreçti zaten. Aksi bir senaryo için kademeli girmek şart. Btc'nin son hareketlerine Çin'in etkisini düşünürsek Neo benim için favori. Süpriz çıkışı uzak doğulu yatırımcıların da dikkatini çektiğine inanıyorum. Neo, ETH, LTC takipteyiz. Herkese bol kazançlar. Yatırım tavsiyesi değil kendi fikir ve takibimdir.