3000 Karakter
Görsel Yükle

AB ile BioNTech-Pfizer Kovid-19 aşı sözleşmesini revize ettiAvrupa Birliği (AB) ile BioNTech-Pfizer, salgın sırasında yaptıkları Kovid-19 aşı alım sözleşmesindeki miktarı azaltmak ve teslim süresini uzatma konusunda anlaştı.

Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com

USD Hiçbir vatansever, milliyetçi, yurdunu seven PASAPORTUNU para ile satan, hudutlarını korumaktan aciz, ne idüğü belirsiz arap-afgan milyonları ülkeye sokan bir partimsi yapıya, ihanet örgütüne oy vermez. HUDUT NAMUSTUR. Karım kızım bacım ne idüğü belirsizler tarafından taciz edilmesin, çoluk çocuğumun rızkına ortak olmasınlar istiyorsan Kemal bey e oyunu ver. Mevcut yapı senin ormanın yandı söndüremedi, deprem oldu yaralını kurtaramadı, ekonomiyi yönetmedi, yurdunu sapık lümpenlere ortak etti. Son dönemeçteyiz, karar senin.

  2023'de üretimi en çok düşmesi beklenen tarım ürünleri TÜİK Bitkisel Üretim Tahmini raporunun ilkini yayımladı. Buna göre 2023'te üretimin düşmesi beklenen başlıca ürünler ve yüzdesel düşüş beklentisi miktarları şöyle sıralandı...

  Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com

  gram-altin seçimden sonra ne olur acaba almak için soruyorum

   gram-altin Arkadaşlar altının gramında 120-130 lira fark normal mi alım satım arası? Daha geçen 50ydi. Ne zaman düzelir bu?

   USD Savunma sanayi yerlilik oranı 80 yılda %15 yerlilik oranı iken son Erdoğan ile birlikte son 20 yılda %80 yerlilik oranına ulaşmıştır. Aselsan, Baykar, Tusaş hisseleri çok değerli. Aklı olan Erdoğan'ın yaptığını görüyor olmayanda heykel ile gururlanıp saman yemeye devam edebilir brnim açımdan sorun yok 🤣🤣🤣

   • USD @🇹🇷Ay-Yıldız🇹🇷 helal olsun kardeşim. en ufak bir sıkıntıda mizmizlanan kişiler büyük ekonomik krizlerde tencere tava muhabbeti yapar. komşusu açlıktan ölse bir tabak çorba vermez , depremzedeleri kendine oy vermedi diye kovar ,hakaret eder ,sonra gelir insanlıktan bahseder.istanbul belddiye seçimlerinde hdp ile birlikte iyi salladık der ,sonra bizim onlarla işimiz olmaz der.bu ülkenin %60 i aptal der ,sonra bana niye oy vermediniz diye yine milleti suçlar.cok değişik bir ruh alemindeler.halen daha ABD li filizioflar çözemedi bunları.kendilerinden bile haberleri yok.daha çok şeyler var .iyi bir muhalefet olsalar bunca sıkıntıda seçimi silip süpürür kazanirlardi. Bende çok oy vermek istedim muhalefete. ama yok ki akıllı politika yapan.bildgin tiyatro sergiliyorlar.

   USD 2023 çok kötü bir yıl olacak Erdoğan yine başa gelecek ve onu seçen salaklar yil sonunda elimiz kırılsaydıda vermeseydik diyecekler ins. seçim öncesi kırılırda veremezsiniz

   Spot piyasada elektrik fiyatları (26.05.2023)Spot piyasada 1 megavatsaat elektriğin fiyatı yarın için en yüksek 2 bin 600 lira, en düşük 1025 lira 35 kuruş olarak belirlendi.

   Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com

   Avrupa’daki bankaların %80'ini kredi verirken iklimi dikkate almıyorAvrupa Merkez Bankası'nın (AMB) gerçekleştirdiği bir araştırma, Avrupa’daki bankaların yüzde 80'inin kredilerdeki kayıplara karşı ek önlemler aldığını ancak çevresel sorunlara dikkat etmediğini ortaya koydu.

   Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com

   SOLTRY en guvenli borsa biance hesabina giremiyorum btc turk harici hangisi iyidir

    Yorum Yaz