3000 Karakter
Görsel Yükle

BTCUSD hadi ben avrupalı nın en cahiliyim diyelim coinlerden uzak dur diyorum market size para yedirmez yatırım yapılacak bir şey değil altın al arsa al ev al yatırım bunlara yapılır boşuna kendini bu işlerde yıpratma uzak dur 

  ons hedef 2891 dolar ons 2271 dolar altına niye salmıyor niye burada bekliyor ve bekletiliyor bir anda ansızın bir gece ne olduğunu anlayacaksınız 

   ALKLC borsadan çıkıp paramı faize veriyorum burda sahtekarlara para yedirmekten iyidir ytd

    BTCUSD kim ne derse desin boğa sezonu yok. boğa diye hicbisey yok. nerden alırsan al hep icerdesin. kimse bişey beklemesin ben 5 senedir bekliyorum ama her zaman zarar, kaar aldım diyen yalan söylüyor bence burda kaar alincak vi durum yok şimdi bı tanesine girin anında düşüyor sizi içeri Alıyor

    BTCUSD y.t.d. inanarak soyluyorum korkutmaya cayir cayir devam ediyorlar. yukselis o kadar hissettirici olacak ki yepyeni athler kirilacak. bu ani yasayacagiz hepberaber.. mallarima sahip cikmaya devam ediyorum. herkeste %10 20 30 zarar olabilir belki ama %400 500 kar verdiginde parmaklarimizi yiyecegiz.. %150 maldayiz ve sabirla beklemeye devam.. alsatla 3 5 kurus kazanmaktansa beklerim ve guzel bir kari alip keyfime bakarim.. kim bilir belki yarin belki yarindanda yakin.. coskulu gunlere az kaldi diye hissediyorum.. 🫡❤️ hic kimse umarim burdan karsiz ayrilmaz.. herkes kazansin..

    AMB/Lane: Eurodaki hareket enflasyonu etkilemezAvrupa Merkez Bankası Başekonomisti Philip Lane, enflasyonist baskıların hala güçlü olduğunu ve faiz oranlarının gerektiği müddetçe yüksek kalmasından yana olduğunu söyledi. Lane bankanın faiz indirimi sonrası euroda yaşanan hareketin enflasyonu etkilemeyeceğini belirtti.

    Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com

    Aselsan, TUSAŞ ile 110 milyon dolarlık sözleşme imzaladı Aselsan ile TUSAŞ arasında savunma ve uzay alanında 110 milyon dolarlık sözleşme imzalandı.

    Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com

    Spot piyasada elektrik fiyatları (11.06.2024)Spot piyasada bir megavatsaat elektriğin fiyatı yarın için en yüksek 2 bin 700 lira, en düşük 2 bin 379 lira 99 kuruş olarak belirlendi.

    Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com

    Hazine, iki tahville 58 milyar TL borçlandıHazine ve Maliye Bakanlığı iki tahville, ihale öncesi satışlarla birlikte 58 milyar TL'lik borçlanmaya gitti.

    Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com

    Avrupa'da hedef Rusya-Ukrayna gaz hattını açık tutmakAvrupalı yetkililerin, Rusya-Ukrayna arasındaki hatta gaz akışının gelecek yıl da devam etmesine ilişkin görüşmelerde bulunduğu belirtildi.

    Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com

    YENİ ÜYELİK

      PİYASALARI ÇOK DAHA KOLAY TAKİP EDİN, ÜYE OLMANIN AVANTAJLARINDAN FAYDALANIN.

    PİYASA ÖZETİ

    Bizi Takip Edin

      Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.

    Yorum Yaz