EUR / Euro

ALIŞ 18,15
SATIŞ 18,20
FARK %0,06
Önceki Kapanış 18,22
Günün En Düşük Değeri 18,15
Günün En Yüksek Değeri 18,28

Euro ( EUR ) Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

%61 Artar
147 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

Euro ( EUR ) DESTEK DİRENÇ NOKTALARI

EUR OTOMATİK DESTEK & DİRENÇ ALARMI
  • Destek 1 18,15
  • Destek 2 18,14
  • Direnç 1 18,18
  • Direnç 2 18,19

EURO ( EUR ) BANKA KURLARI

23:12ALIŞSATIŞMakas(%)
Merkez Bankası 18,2118,24%0,18
Garanti 17,8518,45%3,37
Yapı Kredi 17,9318,41%2,67
Halkbank 17,7618,77%5,66
Ziraat 17,7218,65%5,20
VakifBank 17,5718,78%6,90
Denizbank 17,9318,55%3,48
Isbank 17,9318,55%3,48
Akbank 17,8518,51%3,67
EnPara 17,7518,62%4,88
Vakıf Katılım 18,0018,67%3,74
23:12ALIŞSATIŞMakas(%)
Enpara 17,7518,62%4,88
Sekerbank 17,7118,80%6,11
IngBank 17,8518,48%3,49
Teb 17,8718,56%3,87
Finansbank 17,6918,69%5,65
Kuveyt Türk 18,0819,17%6,07
HSBC 17,8318,59%4,30
Kuveyt SeninBankan 18,1019,16%5,86
OdeaBank 17,6818,72%5,85
TurkiyeFinans 17,9218,47%3,10
ZiraatKatilim 16,9319,73%16,53
Albaraka 17,8618,62%4,28

Euro ( EUR ) Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

EUR Neden stres yapiyorsunuz 3 ay once kur korumali mevduata koydum parami euro 16 idi simdi 18 olunca zararimi devlet odedi bazen euro yerinde sayarsa ben kazaniyom yukselirse devlet zararimi veriyor stres olmak yok

    EUR Ne oldu bu euroya aboooo

      EUR Dostlar bu arada zamanınDA 1.0200 sularıyla EURO dan DOLARA geçtiğim parçayı şuan EUR/USD paritesi DOLAR lehine gelişince 1.0089 ile tekrar kar ile EURO ya dönmüş bulunuyorum.. Vede YTD ile size selam diyorum.. 🌷

      EUR Euro 2 güne 18.60 üzerine sıçrar , beklemeyin dalın.

      EUR euro düşermi?

      EUR Euro’nun ruhuna el fatiha

        EUR Euro bırak yükselmeyi buralarda kalıcı olsa gene iyi ama oda zor resesyon beklentisi var enerji krizi riski var daha bunların sadece beklentisi gündemde bir de gerçekleşirse var gerisini sen düşün ❗️

          EUR kış gelmeden dövizin gazı bitti :)) vaziyet alın tren son hız dağdan aşağı :))

            EUR Durum oldukça ilginç bir hal alıyor vaziyet alın

              EUR Faiz 13 e çekti hazır olun tren 20 ye doğru gider

                EUR Hahahayt. Hafta başını görün, sözde kafirin parası nasılsa Türk'ün parasını eziyor. Çok mutluyum, çokkkkk!!!!

                EUR Bugün kur korumalıya girmek mantıklı mı sizce

                EUR Yarın yeni bir sistemle düşürmeye çalışırlar. Kur korumalı, altan eksantrikli, üstten çakmalıı...

                  EUR Merkez bankasi faizi 13 e indirdi. Şimdi şahlanır.

                  EUR Gerçek değeri 25-26

                  EUR Cumaya kadar 18.50 olur diyenler?

                    EUR Neden düşüyor acaba?

                    EUR Euro çok artışta geçen gün 18,60 ı gördü devamı stabil eder artarmı düşermi ?

                      EUR EUR guvenmeyin ilerleyen zamanda dolar paritesi tekrar 1leri görecek

                        EUR Bu kurlarla bu enflasyonla tabiki cari açık rekor kıracak. Döviz en az %30 fazladan fiyatlanıyor. Bu gidişle ihracatta fiyat tutturamaz kimse.

                          Yorum Yaz