EUR / TurkiyeFinans / Euro

ALIŞ 15,43
SATIŞ 15,44
FARK %0,02
Önceki Kapanış 15,56
Günün En Düşük Değeri 15,35
Günün En Yüksek Değeri 15,67

Euro ( EUR ) Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

%62 Artar
182 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

EURO ( EUR ) GRAFİĞİ

Euro ( EUR ) DESTEK DİRENÇ NOKTALARI

EUR OTOMATİK DESTEK & DİRENÇ ALARMI
  • Destek 1 15,42
  • Destek 2 15,42
  • Direnç 1 15,43
  • Direnç 2 15,44

EURO ( EUR ) BANKA KURLARI

01:42ALIŞSATIŞMakas(%)
Merkez Bankası 15,4815,51%0,18
Garanti 15,0515,73%4,55
Yapı Kredi 15,1215,71%3,91
Halkbank 14,7816,15%9,28
Ziraat 15,1916,24%6,90
VakifBank 14,8316,18%9,15
Denizbank 15,1715,69%3,42
Isbank 15,1715,69%3,42
Akbank 15,1315,88%4,93
EnPara 15,0515,95%5,94
Vakıf Katılım 15,0816,62%10,25
01:42ALIŞSATIŞMakas(%)
Sekerbank 14,9216,04%7,51
IngBank 14,6916,10%9,63
Teb 14,9216,17%8,36
Finansbank 15,0016,01%6,73
Kuveyt Türk 15,1316,29%7,62
HSBC 15,2115,64%2,83
Kuveyt SeninBankan 15,1516,27%7,41
OdeaBank 14,9816,02%6,91
TurkiyeFinans 15,2316,04%5,28
ZiraatKatilim 13,7917,19%24,60
Albaraka 14,7616,14%9,39

Euro ( EUR ) Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

EUR Euro alım bu seviye uygun mu 👍 değil mi 👎

EUR 20 ARALIK GECESİ MAĞDURLARI OLARAK ANKET YAPALIM ARKADAŞLAR 16.44 ILE BEKLİYORUM SABIRLA ---MALIYET OLARAK BENIM GIBI TERSTE BEKLEYEN VARMI ? 👍👎

EUR Zorlu bir 2 hafta bizi bekliyor. Kurda dalgalanmalar devam edecek. Al sat için zemin oluşturacak. Abd verilerini sıkı takip etmeliyiz. Fedin faiz attırması ile birlikte dövizde hareketlenmeler sert olacak. Panik yapmadan izlemek en doğrusu. Borsadan uzak durun. Faiz arttırmalar başlayınca borsadan çıkan yabancı yatırımcılar çıkış yapacaklar.

    EUR kayip araniyor; şeşi beş kemalin bir yerinden uydurdugu ve Halen bulunamayan 128 milyar dolar nerdeee ? bulana hepsi hediye edilecek. imza omur boyu muhalefet

    EUR Arkadaşlar bilgim olmadığı için soruyorum şu an banka hesabımda bir miktar euro var ve bu bana yarın yani pazartesi günü lazım olacak bozduracağım ancak banka şu an 15.03 den bozuyor bu yarın yükselir mi yükselir ise ortalama olarak ne kadar yükselir.

    EUR ulkesini ni seven ve deger veren sayin Erdoğan in actigi yola destek vermek isteyen herkes kur korumali hesaba gecmelidir. devlet zarar etmenizi engelleyecek ve economi kazanacak. tl nin itibari yukselecek. dostlar Allah icin ulke icin istikrar icin kur korumali hesap acin. ancak sizler sayesinde duzluge cikariz

    EUR unutmayın bu kur korumalı mevduat sadece bir senelik Ondan sonra devam etmeyecek!!! sadece yıl sonuna kadar!

    EUR Arkadaşlar merhaba. Döviz bürosunda 15.20 alış, 15.80 satış bandı normal midir?

    EUR la nolii bu euroya tepe taklak

      EUR Sanal mecrada hükümetin fonlaması ile birçok ruhunu ve vicdanını satmış insanlar cirit atıyor. Sadece Twitter ve Facebook 'da zannetmeyin bu bulunduğumuz platformda da çok var. Şunu bilin onların vatan haini demesi ile olunmuyor vatan haini. Aklı ve vicdanı olan her insan bu ülkeye kimler kötülük yapıyor çok iyi biliyorlar.

        EUR kopumuyoruz bu gece genclik

          EUR YORUMSUZ 

            EUR İnsanlar çok rezil ne yazık ki yorumlara bakıyorum da. Başka hangi ülkede döviz bozdurmak memleket meselesi olur. Para sahibi güvenli liman seçer bu çok nettir. Yok büyük oyun yok vatan haini. Yazık memleketime

              EUR bakın ben brooker, tradeci falan degilim. sadece iktisat ve matematik diliyle konuşuyorum. arada laf çakmak isteyen işletme 2. sınıf zekasi adamlar cikip bilmişlik taslıyor. herseyi biliyorsan, stagfilisyon kavramina hakim ol once. hukumet yillardir tek odaklı bi politika güttü, dolari düşürücegim! ve bunun icin 80 milyar dolar para yakıldı 2 liralardan 13lere geldiler. Hala buna devam ediyorlar. para basmakla olmuyor. stagfilisyon tekli cozum. sorunu tek tek cozeyim politikasi. arabayi yonetmekte bile fren gaz direksiyon debriyaj vites var. bu bir senkronizasyon meselesi. Tüm bunlardan sadece freni secmisler :) ya ne memleket kurtulur boyle ne koltuklariniz. hazine bakanligini ozgur demirtaş gibi profesyonllere bırakınnsiz siyaset yapın kardeşim.ekonomi cok karmaşık bir bilimdir. sizin benim yiyecegim halt degil bu, ben en azindan bunu biliyorum. vahim olan su buraya kadar ülkemizin 140 milyar somut rezervi vardi, simdi eksi 60 milyar dolar.İnadi birak profesyonellere yol ver.

              EUR Masada mıyız gençler?

                EUR Dumhur başkanı imzasıyla 185 milyona bandrol basan firmadan işi alıp matbaası bile olmayan yandaş firmaya 400 milyona vermiştir ve asıl trajik kısmı 400 milyona işi alan firmanın tekrar 185 milyona bandrol basan firmaya işi satması . Yeni kendi firmaları hiç bir şey yapmadan 215 milyon( eski para 215 katrilyon TL ) haksız kazanç yapıyor. Hainliktemaster yapmaktır gerçek devlefainliğidir .

                EUR arkadaşlar bu BORSA dan Uzak durun BIST 100icin diyorum abi hepsi birer soyguncu.allah belalarını versin.hacimsiz kasasında ki para daha 10.000.00.altinda olan kağıt lar iki güne bir Tavan yapıyor uçuyor BRYAT ne yapıyorsun sen. bulaştığım güne lânet olsun

                EUR Hamdolsun

                  EUR dünya üzerinde bukadar kıvrak bir döviz kurları başka hangi ülkede var acaba merak ediyorum

                    EUR Masadayız Kudurun 

                    Yorum Yaz