EUR / IngBank / Euro

ALIŞ 7,1934
SATIŞ 7,2166
FARK -%0,79
Önceki Kapanış 7,2654
Günün En Düşük Değeri 7,1796
Günün En Yüksek Değeri 7,2703

Euro ( EUR ) Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%58 Azalır
1.232 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

EURO ( EUR ) GRAFİĞİ

Euro ( EUR ) DESTEK DİRENÇ NOKTALARI

EUR OTOMATİK DESTEK & DİRENÇ ALARMI
  • Destek 1 7,1697
  • Destek 2 7,1196
  • Direnç 1 7,2645
  • Direnç 2 7,3092

EURO ( EUR ) BANKA KURLARI

15:52ALIŞSATIŞMakas(%)
Merkez Bankası 7,21087,2238%0,18
Garanti 7,17177,2266%0,77
Yapı Kredi 7,17247,2309%0,82
Halkbank 7,17987,2278%0,67
Ziraat 7,17367,219%0,63
VakifBank 7,18087,2208%0,56
Denizbank 7,18287,2199%0,52
Isbank 7,17557,2186%0,60
Akbank 7,17787,2333%0,77
EnPara 7,16837,2238%0,77
Vakıf Katılım 7,18627,2096%0,33
15:52ALIŞSATIŞMakas(%)
Sekerbank 7,17837,2194%0,57
IngBank 7,18787,2587%0,99
Teb 7,16147,2238%0,87
Albaraka 7,17717,2161%0,54
Finansbank 7,14517,2496%1,46
Kuveyt Türk 7,16577,2247%0,82
HSBC 7,18387,2088%0,35
Kuveyt SeninBankan 7,17977,215%0,49
OdeaBank 7,17717,2291%0,72
TurkiyeFinans 7,15957,2681%1,52
ZiraatKatilim 7,17957,2187%0,55

Euro ( EUR ) Yorumları

Yorum Yaz

EUR ayrica bu virus ulkeleri 10 yil geri atacak dolarla yukselen hersey yavas yavas fosalacak virus yonunden hic bir sey eskisi gibi olmayacak ekonomiler bir hayli bozuk kalacak ama karli turkiye olacak

    EUR ben 7.12 den ciktim arkadaslar alim firsati bekliyorum en dipten almayi bekliyorum avrupanin ekomik sebeplerle dolar basmasini bir firsat olarak goruyorum ve dusecegine inanip en dipden alip dibinedibine vurmak istiyorum bilmem anlatabildimmi🤪

    EUR şu elindde euro tutan yamyamlar var yükselince adam hemen bozuyo parayı neymiş 3 kuruş kaar varmış bide yaziyolar allah bereket versin diye..........!!

      EUR Buraya yaziyorum bu firtina öncesi sezsizlik 7.30 lari görcek bu €

        EUR 7.20 lerden alınırmı?

          EUR hadi baslayin ben soylediydimciler🤪🤪ben soylediydim duser diye hadi soyleyin cekinmeyin

            EUR Terste kalınca zırıldamayın

              EUR Ero çıkış meyilli telaş yapmayın dderim

                EUR euro 3 tl olsun malimi mulkimu satip erroya baglicam 🤪🤪🤪

                  EUR 7.19 20 lerden alınır mı sizce?

                    EUR Euro gbp düşecek diyenler nerede!! Bilen bilmeyen konuşuyor. Sizin yaptığınız bilinçsiz yorumlar yüzünden insanların kafası karışıyor. Bilmiyorsanız yorum yapmayın kardeşim

                    EUR sakın çıkış yapmayın 7.20 lere geri gelecek gün içinde

                      EUR Gel in denize

                        EUR 6,37 kurundan 1100 Euro almıştım TL çevirecek olursak 7007 TL Şuanki kurdan bozdurduğum durumda 7976 TL yapıyor . Bozdur diyenler Likelasın bozdurma dahada yükselecek diyenler disk like atsın

                        EUR Yukseliyor

                          EUR Bankanın kuru 7.20lerde. Alınır mı sizce?

                            EUR Dahada yükselir diye beklemiştim ama 7.1970 den çıkış yaptım

                            EUR diğerleri yükselirken en az bu yükseldi şimdi de en çok bu düşüyor

                              EUR Bomba 3 lü. Offf ne günlerdihttps://youtu.be/jNYG5AKgdO4

                                EUR Şimdi girilirmi acaba euro ya