CLP / Şili Pesosu

ALIŞ 0,0340
SATIŞ 0,0341
FARK -%0,24
Önceki Kapanış 952,63
Günün En Düşük Değeri 0,0041
Günün En Yüksek Değeri 0,0344

Şili Pesosu ( CLP ) Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

0 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

Şili Pesosu ( CLP ) Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

CLP Kuala Lumpurda yaşanan darbe girişimi sebebiyle Şili pesosunda ani düşüş beklenmektedir. Darbenin başarılı olmasi durumunda başa geçmesi beklenen Uzi Fernandesin Şili yanlısı olduğu bilinmektedir. Yatırımcıların dikkatine

  CLP sadece bende mi sorun var yoksa genel bir sorun mu var anlamadim. kasim 2018den itibaren Şili pezosu verilerini alamiyorum. uygulamayi silip tekrar yukledim sonuc ayni. bana yardimci olurrmusunuz ? 3. kez sorunumu yaziyorum.

   CLP Goldman Sachs ekonomistleri, piyasaların ABD Merkez Bankası (Fed) Başkanı Jerome Powellin konuşmasını yanlış anlaşılarak "güvercin" yorumladığını ileri sürerek, bu yıl iki, 2019da ise dört faiz artışı daha olabileceği uyarısı yaptılar. ABD merkezli yatırım bankasının en kıdemli beş ekonomisti tarafından yazılan bir raporda Fedin düşen işsizlik oranı ve sıkılaşan istihdam piyasasını faiz artışı için bir temel olarak kullanabileceği öngörüldü.

    CLP Şili Banka  ve Finansal Kurumlar Denetleme Kurumu (Superintendencia de Bancos e Instituciones Financieros-SBIF)  “Bank of China Limited”in Şili’de faaliyet göstermesine izin verdi. Çin’de  Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren en büyük bankalardan biri olan “Bank of China”nın halihazırda  51 ülkede şubesi bulunmakta. Bankanın Şili’de faaliyete geçmesine ilişkin aldığı yetkinin, Latin Amerika’da “yuan” cinsinden ticaret imkanlarını desteklemesi bekleniyor. “Bank of China Limited” in aldığı izin ile Şili’de faaliyet gösteren Çin bankalarının sayısı ikiye ulaştı. Şili’de bankacılık sektöründe faaliyet gösterme yetkisi alan ilk banka,  2016 yılı Mayıs ayı itibarıyla "China Construction Bank"  olmuştu.

     CLP burası acaip bir yer takıp ediyorum.dolar düşünce yükselecek, yükselince düşecek diye yorum yapanlar kayboluyor. değişik

      CLP Yine de şahlanıyor ama

       CLP alim icin uygun rakamlar bence kaotik ortamda

        CLP merhaba

         Yorum Yaz