DKK / Danimarka Kronu

ALIŞ 0,8754
SATIŞ 0,8798
FARK %0,22
Önceki Kapanış 0,8779
Günün En Düşük Değeri 0,5739
Günün En Yüksek Değeri 3,2537

Danimarka Kronu ( DKK ) Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%55 Artar
11 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

Danimarka Kronu Al/Sat İşlemleri (Günlük)

DANIMARKA KRONU ( DKK ) GRAFİĞİ

DANIMARKA KRONU ( DKK ) BANKA KURLARI

08:12ALIŞSATIŞMakas(%)
Merkez Bankası 0,87580,8801%0,49
Yapı Kredi 0,85060,9087%6,83
Akbank 0,84930,9011%6,10
Halkbank 0,80690,9469%17,35
Ziraat 0,85920,8961%4,29
Garanti 0,50240,5045%0,42
Isbank 0,85630,8998%5,08
08:12ALIŞSATIŞMakas(%)
Sekerbank 0,83970,9124%8,66
VakifBank 0,80690,9469%17,35
IngBank 0,8580,8956%4,38
Denizbank 0,85370,8964%5,00
Albaraka 0,87310,8801%0,80
Finansbank 0,83580,9133%9,27
HSBC 0,86510,8899%2,87
TurkiyeFinans 0,87430,8807%0,73

Danimarka Kronu ( DKK ) Yorumları

Yorum Yaz

DKK arkadaşlar tl de olanlar gaza gelmeyin dolar saat 18 kadar 598 599 cok zor merkez bankası süs veriyor ve makaslar açıldı yani dolar 5965 cekilme olacaktır

    DKK Kambiyo vergisinin ikiye katlanacak olmasının döviz kuruna etkisi olur mu? @barisesen @neturkmenn @resulkurt34 @bloomberght

      DKK Arkadaşlar daha önce hiç ddk kronu almadım kaçta almalıyım sizce

        DKK arkadaşlar 5750 düşüş basşladı saat 16 54 devam çok dikkatli olun kıritik 1 saat

        DKK arkadaşlar 5750 düşüş basşladı saat 16 54 devam çok dikkatli olun kıritik 1 saat

          DKK Arkadaşlar hiç Danimarka kronu almadım günün en düşük değeri ile en yüksek değeri arasında çok fark var gün içinde çok oynuyor mu? Düşükten alıp yüksekten satılarak kar yapılabilirmiyim bu birimden ? Tecrübeli birileri yanıtlayabilir mi

            DKK text

              DKK Dkk da, dün akşamki hareketliliğin nedenini bilen var mı?

                DKK Arkadaslar yatirimlarimizi sadece TL olarak degerlendirelim. Banka faizleri cok iyi.

                  DKK Arkadaslar yatirimlarimizi sadece TL olarak degerlendirelim. Banka faizleri cok iyi.

                    DKK Yabanci para biriktirip sonra kendi TL paramiz deger kaybediyor diye sevinenleri anlamiyorum. Bu nasil bir aymazliktir yani. TL olarak bankaya yatirmak cok daha makuldur.

                      DKK Yabanci para biriktirip sonra kendi TL paramiz deger kaybediyor diye sevinenleri anlamiyorum. Bu nasil bir aymazliktir yani. TL olarak bankaya yatirmak cok daha makuldur.

                        DKK TL faizimi aldim bugun. Cok iyiydi. Yabanci para biriktirmeyin. Parami Türk bankalarina yatirmak en iyisi:)

                          DKK TL faizimi aldim bugun. Cok iyiydi. Yabanci para biriktirmeyin. Parami Türk bankalarina yatirmak en iyisi:)

                            DKK Ülkemizde tasarruf seviyesi maalesef yeterli degil, dolayisiyla yurt disindan borclanarak büyümeye calisiyoruz, yani sizin biriktirdiginiz yabanci paralarda aslinda bize yabancilar tarafindan verilmis borclar. Ancak TL tasarruflari ve banka mevduatlarini arttirabilirsek o zaman kendi imkanlarimizla büyüyebilecek sermayemiz olabilir.

                              DKK Ülkemizde tasarruf seviyesi maalesef yeterli degil, dolayisiyla yurt disindan borclanarak büyümeye calisiyoruz, yani sizin biriktirdiginiz yabanci paralarda aslinda bize yabancilar tarafindan verilmis borclar. Ancak TL tasarruflari ve banka mevduatlarini arttirabilirsek o zaman kendi imkanlarimizla büyüyebilecek sermayemiz olabilir.

                                DKK TL yabanci paralari cökertti:). Yabanci para destekcileri ise hala strateji mtrateji filan diyerekakipcilerine moral vermeye calisiyor:).

                                  DKK TL yabanci paralari cökertti:). Yabanci para destekcileri ise hala strateji mtrateji filan diyerekakipcilerine moral vermeye calisiyor:).

                                    DKK Yabanci para biriktirenler adinaüzüldüm. Ben herseyimi bozup TL’ye gectim:). Yatirim Tavsiyesi Degildir.

                                      DKK Yabanci para biriktirenler adinaüzüldüm. Ben herseyimi bozup TL’ye gectim:). Yatirim Tavsiyesi Degildir.