DKK / Danimarka Kronu

ALIŞ 0,8439
SATIŞ 0,8481
FARK -%0,64
Önceki Kapanış 0,8516
Günün En Düşük Değeri 0,5739
Günün En Yüksek Değeri 3,2537

Danimarka Kronu ( DKK ) Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

0 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

Danimarka Kronu Al/Sat İşlemleri (Günlük)

DANIMARKA KRONU ( DKK ) GRAFİĞİ

DANIMARKA KRONU ( DKK ) BANKA KURLARI

19:42ALIŞSATIŞMakas(%)
Merkez Bankası 0,87580,8801%0,49
Yapı Kredi 0,81960,877%7,00
Akbank 0,81760,8692%6,31
Halkbank 0,7480,948%26,74
Ziraat 0,83240,8628%3,65
Garanti 0,50240,5045%0,42
Isbank 0,8180,8682%6,14
19:42ALIŞSATIŞMakas(%)
Sekerbank 0,82930,8634%4,11
VakifBank 0,7480,948%26,74
IngBank 0,82840,865%4,42
Denizbank 0,82220,8646%5,16
Albaraka 0,82710,8631%4,35
Finansbank 0,80670,8817%9,30
HSBC 0,83360,858%2,93
TurkiyeFinans 0,82330,8682%5,45

Danimarka Kronu ( DKK ) Yorumları

Yorum Yaz

DKK Kambiyo vergisinin ikiye katlanacak olmasının döviz kuruna etkisi olur mu? @barisesen @neturkmenn @resulkurt34 @bloomberght

    DKK Arkadaşlar daha önce hiç ddk kronu almadım kaçta almalıyım sizce

      DKK arkadaşlar 5750 düşüş basşladı saat 16 54 devam çok dikkatli olun kıritik 1 saat

      DKK arkadaşlar 5750 düşüş basşladı saat 16 54 devam çok dikkatli olun kıritik 1 saat

        DKK Arkadaşlar hiç Danimarka kronu almadım günün en düşük değeri ile en yüksek değeri arasında çok fark var gün içinde çok oynuyor mu? Düşükten alıp yüksekten satılarak kar yapılabilirmiyim bu birimden ? Tecrübeli birileri yanıtlayabilir mi

          DKK text

            DKK Dkk da, dün akşamki hareketliliğin nedenini bilen var mı?

              DKK Arkadaslar yatirimlarimizi sadece TL olarak degerlendirelim. Banka faizleri cok iyi.

                DKK Arkadaslar yatirimlarimizi sadece TL olarak degerlendirelim. Banka faizleri cok iyi.

                  DKK Yabanci para biriktirip sonra kendi TL paramiz deger kaybediyor diye sevinenleri anlamiyorum. Bu nasil bir aymazliktir yani. TL olarak bankaya yatirmak cok daha makuldur.

                    DKK Yabanci para biriktirip sonra kendi TL paramiz deger kaybediyor diye sevinenleri anlamiyorum. Bu nasil bir aymazliktir yani. TL olarak bankaya yatirmak cok daha makuldur.

                      DKK TL faizimi aldim bugun. Cok iyiydi. Yabanci para biriktirmeyin. Parami Türk bankalarina yatirmak en iyisi:)

                        DKK TL faizimi aldim bugun. Cok iyiydi. Yabanci para biriktirmeyin. Parami Türk bankalarina yatirmak en iyisi:)

                          DKK Ülkemizde tasarruf seviyesi maalesef yeterli degil, dolayisiyla yurt disindan borclanarak büyümeye calisiyoruz, yani sizin biriktirdiginiz yabanci paralarda aslinda bize yabancilar tarafindan verilmis borclar. Ancak TL tasarruflari ve banka mevduatlarini arttirabilirsek o zaman kendi imkanlarimizla büyüyebilecek sermayemiz olabilir.

                            DKK Ülkemizde tasarruf seviyesi maalesef yeterli degil, dolayisiyla yurt disindan borclanarak büyümeye calisiyoruz, yani sizin biriktirdiginiz yabanci paralarda aslinda bize yabancilar tarafindan verilmis borclar. Ancak TL tasarruflari ve banka mevduatlarini arttirabilirsek o zaman kendi imkanlarimizla büyüyebilecek sermayemiz olabilir.

                              DKK TL yabanci paralari cökertti:). Yabanci para destekcileri ise hala strateji mtrateji filan diyerekakipcilerine moral vermeye calisiyor:).

                                DKK TL yabanci paralari cökertti:). Yabanci para destekcileri ise hala strateji mtrateji filan diyerekakipcilerine moral vermeye calisiyor:).

                                  DKK Yabanci para biriktirenler adinaüzüldüm. Ben herseyimi bozup TL’ye gectim:). Yatirim Tavsiyesi Degildir.

                                    DKK Yabanci para biriktirenler adinaüzüldüm. Ben herseyimi bozup TL’ye gectim:). Yatirim Tavsiyesi Degildir.

                                      DKK Arkadaşlar günaydın. İçinde bulundugumuz ortam itibari ile durumu degerlendirirsek; mevcut siyasetin seçim açısından, secim öncesi ekonomik yonden yıpratılıp , bizim turk milletininde en büyük zaafı, dininden vazgecip cüzdanında vazgecmemesi durumu ön plana çıkarılacaktır. Fakat seçim öncesi ani firlamalarda tl ye çıkıp secim sonrasını TL de beklemekte diger alternatif. Burada asıl unsur, secimlerde mevcut siyaset ,ciddi oy kaybı yaşarsa, 1 nisanda saadet üzerinden Abdullah gül'ün baskanliginda Çok büyük bir finansmanla , yeni bir siyasi oluşumun , göstergeleri artik ortadadir. Bizi ilgilendiren kimin ne yaptığı yönü degil, bizim bu iki alternatifte alacagimiz pozisyondur. Eger yeni bir olusum ve siyasete yeni bir renk gelirseki bu maduroyu el çektiren gücün destegi ile olacak çünkü o vatandaslarin ne harcayacak parasi nede mesaisi var , ancak biri bunu öder se bu mümkün, 2002 -2014 arasinda oldugu gibi dolar satabil kalır .Devam edecek.