DKK / Danimarka Kronu

ALIŞ 0,8592
SATIŞ 0,8635
FARK -%0,02
Önceki Kapanış 0,8637
Günün En Düşük Değeri 0,5739
Günün En Yüksek Değeri 3,2537

Danimarka Kronu ( DKK ) Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

2 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

Danimarka Kronu Al/Sat İşlemleri (Günlük)

DANIMARKA KRONU ( DKK ) GRAFİĞİ

DANIMARKA KRONU ( DKK ) BANKA KURLARI

02:53ALIŞSATIŞMakas ( % )
Merkez Bankası 0,87580,8801%0,49
Yapı Kredi 0,83370,8932%7,14
Akbank 0,82830,8888%7,30
Halkbank 0,76360,9836%28,81
Ziraat 0,83480,8865%6,19
Garanti 0,50240,5045%0,42
Isbank 0,83550,8885%6,34
02:53ALIŞSATIŞMakas ( % )
Sekerbank 0,82870,9066%9,40
VakifBank 0,76360,9836%28,81
IngBank 0,84160,8826%4,87
Denizbank 0,83120,8973%7,95
Albaraka 0,84210,9031%7,24
Finansbank 0,820,9028%10,10
HSBC 0,84260,8792%4,34
TurkiyeFinans 0,8380,8835%5,43

Danimarka Kronu ( DKK ) Yorumları

Yorum Yaz

DKK Arkadaşlar hiç Danimarka kronu almadım günün en düşük değeri ile en yüksek değeri arasında çok fark var gün içinde çok oynuyor mu? Düşükten alıp yüksekten satılarak kar yapılabilirmiyim bu birimden ? Tecrübeli birileri yanıtlayabilir mi

    DKK text

      DKK Dkk da, dün akşamki hareketliliğin nedenini bilen var mı?

        DKK Arkadaslar yatirimlarimizi sadece TL olarak degerlendirelim. Banka faizleri cok iyi.

          DKK Arkadaslar yatirimlarimizi sadece TL olarak degerlendirelim. Banka faizleri cok iyi.

            DKK Yabanci para biriktirip sonra kendi TL paramiz deger kaybediyor diye sevinenleri anlamiyorum. Bu nasil bir aymazliktir yani. TL olarak bankaya yatirmak cok daha makuldur.

              DKK Yabanci para biriktirip sonra kendi TL paramiz deger kaybediyor diye sevinenleri anlamiyorum. Bu nasil bir aymazliktir yani. TL olarak bankaya yatirmak cok daha makuldur.

                DKK TL faizimi aldim bugun. Cok iyiydi. Yabanci para biriktirmeyin. Parami Türk bankalarina yatirmak en iyisi:)

                  DKK TL faizimi aldim bugun. Cok iyiydi. Yabanci para biriktirmeyin. Parami Türk bankalarina yatirmak en iyisi:)

                    DKK Ülkemizde tasarruf seviyesi maalesef yeterli degil, dolayisiyla yurt disindan borclanarak büyümeye calisiyoruz, yani sizin biriktirdiginiz yabanci paralarda aslinda bize yabancilar tarafindan verilmis borclar. Ancak TL tasarruflari ve banka mevduatlarini arttirabilirsek o zaman kendi imkanlarimizla büyüyebilecek sermayemiz olabilir.