EUR / Euro

ALIŞ 6,3604
SATIŞ 6,3643
FARK %0,1
Önceki Kapanış 6,3636
Günün En Düşük Değeri 6,3643
Günün En Yüksek Değeri 6,3708

Euro ( EUR ) Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

%79 Artar
192 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

Euro Al/Sat İşlemleri (Günlük)

EURO ( EUR ) GRAFİĞİ

Euro ( EUR ) DESTEK DİRENÇ NOKTALARI

EUR OTOMATİK DESTEK & DİRENÇ ALARMI
  • Destek 1 6,2533
  • Destek 2 6,1859
  • Direnç 1 6,3737
  • Direnç 2 6,4267

EURO ( EUR ) BANKA KURLARI

02:44ALIŞSATIŞMakas(%)
Merkez Bankası 6,54436,5561%0,18
Garanti 6,19646,5294%5,37
Yapı Kredi 6,15596,5636%6,62
Halkbank 6,11856,5616%7,24
Ziraat 6,19746,4976%4,84
VakifBank 6,15096,5509%6,50
Denizbank 6,2096,4873%4,48
Isbank 6,20296,5317%5,30
Akbank 6,14986,5388%6,33
EnPara 6,1176,5953%7,82
Vakıf Katılım 6,3156,3467%0,50
02:44ALIŞSATIŞMakas(%)
Sekerbank 6,15846,5537%6,42
IngBank 6,25386,5163%4,20
Teb 6,15796,5214%5,90
Albaraka 6,17316,5471%6,06
Finansbank 6,09366,6151%8,56
Kuveyt Türk 6,34086,3866%0,72
HSBC 6,27686,4426%2,64
Kuveyt SeninBankan 6,35096,3815%0,48
OdeaBank 6,30116,4131%1,78
TurkiyeFinans 6,18926,529%5,49
ZiraatKatilim 6,0656,6247%9,23

Euro ( EUR ) Yorumları

Yorum Yaz

EUR euro tahminime gore bu carsambadan itibaren dusecek bilindigi uzere carsamba gunu super kupa maci var ingilizler euro yagdiracak 45bin taraftar istanbulda olacak 100mlyn euro hedefleniyor

EUR eurodan altina gectim gecen ay 251.75 gr altina girdim.Suan da 269.25 keyfim yerinde dolarda euroda olanlara geçmiş olsun.

EUR sizce euro en fazla nekadar yükselebilir acil yardim

    EUR euro 7 'yi görürmü 6.90 dan almıştım yol basında ne yapmalıyım bekliyim mi düşer mi?

    EUR Teknik olarak baktığımızda yukarıda 6.2800 seviyesinin kırılması halinde önce 6.3090 ve arkasından 6.3800 seviyesi test edilebilir. Aşağıda ise 6.2450 seviyesinin altında önce 6.2165 ve arkasından 6.1810 desteğine kadar düşüş yaşanabilir. http://www.gann.market/tr 

      EUR Paritede toparlanma hareketi var ancak henüz kritik dirençler geçilemedi. 6.25 ve 6.28 paritede izlediğimiz kritik eşikler. Bu bölgeler geçilmeden yukarı yönde net bir ivmeden söz etmek zor olacaktır. Geri çekilmelerde 6.20 desteği kısa vadede önemli olacak. 6.28 geçilmesi durumunda alım tarafı momentum kazanacaktır. https://www.facebook.com/groups/xanaliz/

        EUR Onlar hiçbir zaman rahat durmaz...http://www.haber7.com/dunya/haber/2886988-kriz-icin-tarih-verdiler-iyice-hadlerini-astilar 

          EUR ne yapabiliriz euro 6 90 san ken almıştım bissürü zarar şimdi nasıl yol izlenebilir.

          EUR abd müşterek harekat diyorlar operasyon olacak ama gene abd köntrölün altında olacak...😀😀😀 artık kandırılmaktan bu millet bıktı

          EUR Neden yükseliyor