EUR / Euro

ALIŞ 17,22
SATIŞ 17,30
FARK %0,16
Önceki Kapanış 17,28
Günün En Düşük Değeri 17,23
Günün En Yüksek Değeri 17,32

Euro ( EUR ) Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%77 Artar
327 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

Euro ( EUR ) DESTEK DİRENÇ NOKTALARI

EUR OTOMATİK DESTEK & DİRENÇ ALARMI
  • Destek 1 17,23
  • Destek 2 17,19
  • Direnç 1 17,32
  • Direnç 2 17,36

EURO ( EUR ) BANKA KURLARI

11:38ALIŞSATIŞMakas(%)
Merkez Bankası 17,2317,26%0,18
Garanti 16,8217,46%3,82
Yapı Kredi 16,9317,64%4,19
Halkbank 16,7717,63%5,12
Ziraat 16,8917,79%5,31
VakifBank 16,8917,89%5,91
Denizbank 17,1017,58%2,83
Isbank 17,1017,58%2,83
Akbank 16,9717,67%4,11
EnPara 16,7917,75%5,73
Vakıf Katılım 17,0517,71%3,85
11:38ALIŞSATIŞMakas(%)
Sekerbank 16,5217,61%6,57
IngBank 16,8317,71%5,22
Teb 16,7717,76%5,92
Finansbank 16,7417,82%6,49
Kuveyt Türk 16,9017,74%5,00
HSBC 16,8517,68%4,93
Kuveyt SeninBankan 16,9217,73%4,79
OdeaBank 16,7317,77%6,19
TurkiyeFinans 17,1417,70%3,27
ZiraatKatilim 15,9018,63%17,12
Albaraka 16,8117,75%5,56

Euro ( EUR ) Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

EUR euro dolar farkı 2liradan 1.90a geriledi. bu ikisi atasındaki bu dengeyi etkileyen faktör nedir?

    EUR 20 ARALIK GECESİ MAĞDURLARI OLARAK ANKET YAPALIM ARKADAŞLAR 16.44 ILE BEKLİYORUM SABIRLA ---MALIYET OLARAK BENIM GIBI TERSTE BEKLEYEN VARMI ? 👍👎

    EUR Allah aşkına burda ki küfür edenleri admin bir başka odaya koysun lütfen! biz burda finans bigileri paylaşmak istiyoruz sadece! gerisi boş ve zaman kaybı! hayırlı kazançlar arkadaşlar!

      EUR Arkadaşlar bilgim olmadığı için soruyorum şu an banka hesabımda bir miktar euro var ve bu bana yarın yani pazartesi günü lazım olacak bozduracağım ancak banka şu an 15.03 den bozuyor bu yarın yükselir mi yükselir ise ortalama olarak ne kadar yükselir.

      EURTRY Yatay yönde hareket eden kur yukarı yönde hareketinde 15.64 direncini kırması durumunda 16.12 ve 16.51 seviyeleri direnç olarak görülebilir. Yükselişin devamında 16.51 seviyesi test edilebilir. Aşağı yönde hareketinde 15.09 ve 14.68 seviyeleri destek olarak görülebilir. Düşüşün devamında 14.12 seviyesi test edilebilir.https://goldenvest.vip/tr/blog/iste-yil-sonu-dolar-ve-enflasyon-beklentisi 

        EUR kayip araniyor; şeşi beş kemalin bir yerinden uydurdugu ve Halen bulunamayan 128 milyar dolar nerdeee ? bulana hepsi hediye edilecek. imza omur boyu muhalefet

        EUR ulkesini ni seven ve deger veren sayin Erdoğan in actigi yola destek vermek isteyen herkes kur korumali hesaba gecmelidir. devlet zarar etmenizi engelleyecek ve economi kazanacak. tl nin itibari yukselecek. dostlar Allah icin ulke icin istikrar icin kur korumali hesap acin. ancak sizler sayesinde duzluge cikariz

        • EUR @Umit01NL @erenkaya2005gmailcom folic acidi bol yiyecekler tuketirsen beynin daha iyi calisir. o 128 milyar dolarinda nerde oldugunu bulursun belki ? kk kuyruguna da sıkı yapış taaaki seninde bir fikrin olursa ve saftirik masallara kanmayana kadar. solculara iki kitap tavsiye ediyorum okusunlar bu vesileyle; 1 Alice harikalar diyarinda (sol ikdidara geldiginde faydalanir) 2 bati yakasinda degisen bir sey yok (sol muhalefetteyken oylece kalsin diye)

        • EUR @HHH Artık çok geç adamam ! Bitti bu iş ! Sen rahatına bak kafanı yorma böyle şeylere !

        EUR unutmayın bu kur korumalı mevduat sadece bir senelik Ondan sonra devam etmeyecek!!! sadece yıl sonuna kadar!

        EUR Arkadaşlar merhaba. Döviz bürosunda 15.20 alış, 15.80 satış bandı normal midir?

        EUR YORUMSUZ 

          EUR İnsanlar çok rezil ne yazık ki yorumlara bakıyorum da. Başka hangi ülkede döviz bozdurmak memleket meselesi olur. Para sahibi güvenli liman seçer bu çok nettir. Yok büyük oyun yok vatan haini. Yazık memleketime

            EUR bakın ben brooker, tradeci falan degilim. sadece iktisat ve matematik diliyle konuşuyorum. arada laf çakmak isteyen işletme 2. sınıf zekasi adamlar cikip bilmişlik taslıyor. herseyi biliyorsan, stagfilisyon kavramina hakim ol once. hukumet yillardir tek odaklı bi politika güttü, dolari düşürücegim! ve bunun icin 80 milyar dolar para yakıldı 2 liralardan 13lere geldiler. Hala buna devam ediyorlar. para basmakla olmuyor. stagfilisyon tekli cozum. sorunu tek tek cozeyim politikasi. arabayi yonetmekte bile fren gaz direksiyon debriyaj vites var. bu bir senkronizasyon meselesi. Tüm bunlardan sadece freni secmisler :) ya ne memleket kurtulur boyle ne koltuklariniz. hazine bakanligini ozgur demirtaş gibi profesyonllere bırakınnsiz siyaset yapın kardeşim.ekonomi cok karmaşık bir bilimdir. sizin benim yiyecegim halt degil bu, ben en azindan bunu biliyorum. vahim olan su buraya kadar ülkemizin 140 milyar somut rezervi vardi, simdi eksi 60 milyar dolar.İnadi birak profesyonellere yol ver.

            EUR Masada mıyız gençler?

              EUR Dumhur başkanı imzasıyla 185 milyona bandrol basan firmadan işi alıp matbaası bile olmayan yandaş firmaya 400 milyona vermiştir ve asıl trajik kısmı 400 milyona işi alan firmanın tekrar 185 milyona bandrol basan firmaya işi satması . Yeni kendi firmaları hiç bir şey yapmadan 215 milyon( eski para 215 katrilyon TL ) haksız kazanç yapıyor. Hainliktemaster yapmaktır gerçek devlefainliğidir .

              EUR arkadaşlar bu BORSA dan Uzak durun BIST 100icin diyorum abi hepsi birer soyguncu.allah belalarını versin.hacimsiz kasasında ki para daha 10.000.00.altinda olan kağıt lar iki güne bir Tavan yapıyor uçuyor BRYAT ne yapıyorsun sen. bulaştığım güne lânet olsun

              EUR Hamdolsun

                EUR dünya üzerinde bukadar kıvrak bir döviz kurları başka hangi ülkede var acaba merak ediyorum

                  EUR Masadayız Kudurun 

                  EUR Pastırmalı pidenin fiyatı 59₺ olmuş ama biz burada dolar euro çıkarmı düşermiyi tartışıyoruz

                  EUR Cuma günü kapanış inşallah 17. Cuma gününü bekleyin.

                    Yorum Yaz