GBP / İngiliz Sterlini

ALIŞ 8,5412
SATIŞ 8,5451
FARK %0,1
Önceki Kapanış 8,544
Günün En Düşük Değeri 8,5307
Günün En Yüksek Değeri 8,5932

Sterlin (GBP) Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

%72 Artar
47 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

STERLIN (GBP) GRAFİĞİ

Sterlin (GBP) DESTEK DİRENÇ NOKTALARI

GBP OTOMATİK DESTEK & DİRENÇ ALARMI
  • Destek 1 8,433
  • Destek 2 8,405
  • Direnç 1 8,4934
  • Direnç 2 8,5258

STERLIN (GBP) BANKA KURLARI

21:23ALIŞSATIŞMakas(%)
Merkez Bankası 8,54558,5901%0,52
Garanti 8,35028,7241%4,48
Yapı Kredi 8,29598,778%5,81
Halkbank 8,29398,7939%6,03
Ziraat 8,33268,7431%4,93
VakifBank 8,29398,7939%6,03
Isbank 8,35968,7261%4,38
Akbank 8,30218,739%5,26
Sekerbank 8,35698,7311%4,48
21:23ALIŞSATIŞMakas(%)
Denizbank 8,35958,726%4,38
IngBank 8,52038,6127%1,08
Albaraka 8,39118,6851%3,50
Teb 8,35428,8228%5,61
Kuveyt Türk 8,49658,5819%1,01
Finansbank 8,2238,8613%7,76
HSBC 8,45578,6216%1,96
Kuveyt SeninBankan 8,5228,5562%0,40
OdeaBank 8,48318,5951%1,32
TurkiyeFinans 8,32728,7526%5,11

Sterlin (GBP) Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

GBP dün aksam bu saatte aldigim 4000 simdi 763 tl karla çıktım..Allah bereket versin 

    GBP Yarın akşam kapanışını kadar 8 bulur. Ytd

      GBP 8 e kafayı takmış bu

        GBP * yanlis corona virus yaklasimi, bu yaklasikdan donulmesi. *kralicenin yasliliktan saraydan cikip farkli ortama transferi * prenste corona virus cikmasi. piyasa sanirim 1 hafta sterlinde duragandi.. dolar 6.25 ilen 8.10 gormus sterlin , dolar 6.60 gordugunde sizce kaci gorebilir?? alim yapip yapmamak herkesin kendi insiyatifinde ytd..

        GBP 7.78de direnç var geçemez gibi

        GBP Eski yatırımcılara soruyorum ne zamandır bu böyle?

        GBP KuveytTürk denen tefeci ye bakın 

        GBP 29 dk ya 7.8

        GBP ben yarin sabah 11.00 den sonra 7.75 direncini kıracağını düşünüyorum o zamana kadar dalgalanmaya devam gibi şahsi fikrimdir tavsiye değildir.

        GBP kalkıyorrrrr

        GBP Sıkı tutunun uçuşa geçiyoruz. 

          GBP Arkadaşlar ben yeniyim yorumlarınız benim için çok önemli ben 7.72 den alım yaptım sizce yükselme durumu nedir beklicem anlaşılan

          GBP Arkadaşlar dolar pound paritesi e bakarsak yarın akşama kadar 7.94 yakalıyor. Ardından 8.1 erken satış yapmayın bu seviye birşey değil bekleyin bence

            GBP ben satmayin diye coook demistim..

            GBP 7,5400' dan alınan GBP helâlinden 7,7600' dan çıkılmıştır. Yatırım tavsiyesi değildir.

              GBP kraliçenin ölüsü 8,50 :P

              GBP Gümbür gümbür sterlin gider,

              GBP Fed dolara vuracak kesinleşti paritenin önü açık 1,25 ilk hedef

                GBP Dedigim gibi artık burdan bi cacık cıkmaz bu seviyelerde bende risk

                GBP 7,7381 aldım yükselir mi bilmiyorum 😁

                Yorum Yaz