IRR / İran Riyali

ALIŞ 0,0137
SATIŞ 0,0137
FARK %0,01
Önceki Kapanış 0,0137
Günün En Düşük Değeri 0,0001
Günün En Yüksek Değeri 0,0137

İran Riyali ( IRR ) Pazartesi ( Ne Olur ? )

%100 Azalır
1 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

İRAN RIYALI ( IRR ) GRAFİĞİ

İRAN RIYALI ( IRR ) BANKA KURLARI

01:44ALIŞSATIŞMakas(%)
01:44ALIŞSATIŞMakas(%)
Merkez Bankası 0,01380,014%1,45

İran Riyali ( IRR ) Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

IRR ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo: "İran'a uygulanan silah ambargosu yenilenmezse İran, Orta Doğu'daki vekalet savaşları ve ortakları Hamas, Hizbullah ve Husiler için yeni gelişmiş teknolojiler ve silahlar satın alabilecek, Demokles kılıcını elinde tutacak."

  IRR İran Dini Lideri Ali Hamaney, ülkede koronavirüs salgının yeniden geniş alanlara yayılması halinde ekonomideki sorunların daha da derinleşeceğini ve salgını kontrol etmede yakalanan ivmenin zayıflayabileceğini belirtti. NOT : İRAN EKONOMİSİ HER GEÇEN YIL DAHA KÖTÜYE GİDİYOR. AMBARGO VE VİRÜS İKİSİ BİR ARADA OLUNCA DAHA KÖTÜ OLUYOR.

   IRR İran Cumhurbaşkanı Ruhani, İhracatçıların kazandıkları dövizi ülkeye geri getirmekle yükümlü olduğunu aksi takdirde haklarında yasal işlem başlatılacağını söyledi. ANLAMI : İRAN’I EKONOMİK ZOR GÜNLER BEKLER.

    IRR İran'da dolar kuru tarihi rekora yaklaştı, tümen % 41 değer kaybetti 🔻Serbest piyasada 1 ABD doları 18 bin 850 tümen seviyesine çıktı 🔻1 euro 21 bin 200 tümene kadar yükseldi

     IRR 🇮🇷 İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif: "Salgında İran halkına verdiği destek için Türkiye'ye teşekkür ediyorum." NOT : AZ PETROLE AZ DA GAZA İNDİRİM YAP. BIRAK TEŞEKKÜRÜ.

      IRR Mevlüt Çavuşoğlu: "İran ile sınırları açtık, 1 Ağustos'tan itibaren uçuşlar da başlayacak."

       IRR 🔻İran’da biriken dış borçlar nedeniyle devlet tarafından finanse edilen TV kanallarının kapanmanın eşiğinde olduğu açıklandı.

        IRR Ne zaman 0 silinecek?

         IRR slm iyi geceler birsey soracagim bilgisi olan arkadaşlar varmi bilmiyorum elimde 10.000 ayri 50.000 de ayri iran riyali var tl olarak ne kadar yapiyorinternet üzerinden bakıyorum da kafam karışıyor yardimci olurmusunuz bu para nasil ne şekilde ne kadar bilen varmi

         IRR iran riyaline yatirim yapılır mı ya

          IRR İran Riyaline yatırım yapan kimse yok mu :)

          IRR bu nasıl para agzima verin bari

           IRR Merhaba,ben iranliyim şu anda her Türk lirasının fiyatı Kaçdir? teşekkur

           IRR iran riyali nerden nasıl alırım beyler ✋

            IRR 200 İran Riyali Türk lirasıyla kaç para beyler bilen varmı

            IRR 10 BİN İRAN RİYALİ 1 TÜRK LİRASI YAPIYOR.

            IRR 27 Temmuz 2018 de sınır kapısında 1 milyon tümeni 1920 Tümenden Tl ye çevirdim 521 tl yuvarlak hesap lira aldım. Şimdi 1 milyon Tümen 10 milyon İran Riyalına eşittir. Merkez bankası döviz kuruna göre hesaplamalarım aşağı yukarı hesapla tutmuyor hata. 9.056,44 kur 27 temmuz 2018 itibarıyla serbest piyasa alımı Tümeni 1920 tümene yaklaşık değer kuru nasıl hesaplanır. Ezberler bozulacak: 200 riyal 20 Tümene eşittir. Ayrıca bugünün hesabıyla yine tutturamıyorum bence çok yanlış var bu nerede olabilir. İran parasının üzerinde riyal yazar Tümen olarak okunur iran parası. Burda bu konuda bilkisi olan hiç yok denecek kadar mesala 1 Riyal 2 kuruş gibi bence böyle değil hatalar var

            IRR 1 dolar kaç tümen eder? Son güncel kuru nasıl takip edeceğim?

            IRR @🥇🥂🤑nasıl alabilirim bu sayfadan online olarak

             IRR a4 kadar degeri yok neden alsinlar

              Yorum Yaz