IRR / İran Riyali

ALIŞ 0,0137
SATIŞ 0,0137
FARK %0,01
Önceki Kapanış 0,0137
Günün En Düşük Değeri 0,0001
Günün En Yüksek Değeri 0,0137

İran Riyali ( IRR ) Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

%100 Azalır
1 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

İRAN RIYALI ( IRR ) GRAFİĞİ

İRAN RIYALI ( IRR ) BANKA KURLARI

18:28ALIŞSATIŞMakas(%)
18:28ALIŞSATIŞMakas(%)
Merkez Bankası 0,01380,014%1,45

İran Riyali ( IRR ) Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

IRR 🇮🇷 İran, Suudi Arabistan ile sorunların çözümü için müzakerelere hazır olduğunu bildirdi.

  IRR bu nasıl para agzima verin bari

  IRR Twitter, İran dini lideri Hamaney’in hesabını kapattı. — CNBC NOT : DİGİTAL YÖNETİME DOĞRU KAYIYORUZ

   IRR bu parayı nerde bozdurabilirim

    IRR Turkiye de iran parasini çevirmek istesem nerde yapabilirim bilen var mi ?

    IRR İran Riyaline yatırım yapan kimse yok mu :)

    IRR İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif: “Trump yönetimi tarihin çöp kutusuna atıldı.”

     IRR İran Dışişleri Bakanı: “Trump'ın olmadığı bir dünya daha güzel olacak.”

      IRR İran, son dönemde büyük çaplı elektrik kesintileriyle gündeme gelen Pakistan'a elektrik karşılığında pirinç takası teklif etti.

       IRR İran’da benzin zammı protestoları sırasında dini lider Hamaney’in posterini yakan 3 genç için toplam 40 yıl hapis cezası verildi.

        IRR 🇮🇷 İran Devrim Muhafızları Ordusu Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Güney Kore bandıralı bir petrol tankerine el koyduğunu duyurdu.

         IRR İran Devrim Muhafızları Kudüs Gücü Komutanı Kasım Süleymani'nin suikasta kurban gitmesinin ardından görevini devralan İsmail Kaani, ABD'yi kendi evinin içinde vurmakla tehdit etti.

         IRR Amerika'lı Askeri Kaynak: "İran, 2003 Irak'ı gibi olacak ." İran Devrim Muhafızları: “Amerika üslerine ev sahipliği yapan ülkeler arasında olası bir savaşta hiçbir ayrım yapmayacağız.”

          IRR İran Devrim Muhafızları: "İsrail'in karşısına çıkanlara destek vereceğiz. Buna füze desteği dahil." NOT : SIKIYORLAR

           IRR bu para yükselirse gelin beni skin de

            IRR İran riyali 1 kuruş elimdeki tüm paraya İran riyali alsam İrana olan ambargo kalkınca satsam sattığım riyal 10 kuruş olsa bu benim paramı on misline katlar mantıklı değilmi

            IRR Tamamen yerli olan Türk arkadaşların yönettiği geliştirmeye gayret ettiği projenin çok güzel olduğu bir coin piyasaya çıkartmaya çalışıyorlar omlira. Ocak 15 de air droba katılan yatırımcılara öncelikli satış gerçekleşecek 0.05 kuruştan. Sonrasında sırasıyla 3 faz satış gerçekleştirilecek 0.1 0.15 0.20 kuruşlardan 0.05 sadece AirDrop’a katılan kullanıcılar yararlanabilecek. Projeye bakmanızı araştırmanızı tavsiye ederim. Yerli yatırıma destek olabiliriz. ayrıca kendilerine ait olan kurucu payı %20 lik dilimi 2023 senesine kadar kilitleyip satışa kapıyırlar. Air dropta dağıtılmayan coinler yakılacak. 2021 Haziran ayında borsaya açılması bekleniyor sizde omlirayı takibinize alıp inceleyebilirsiniz. yatırım tavsiyesi değildir tamamen bilgilendirmedir.http://omlira.com/airdrop.html#56bbd6ae

             IRR Arkadaşlar Hangi Bankadan Bu Hisseyi Alabilirim

              IRR Hizbullah'ın ilk Genel Sekreteri Tufeyli: “İran Dışişleri Bakanına Bakü meselesini sordum, şöyle dedi: Biz Türkiye'nin, Türk devletleri ile bağını kesmek istiyoruz. Türkiye'nin önünde koridor olması için Ermeniler ile birlikteyiz.”

               IRR Trump'tan İran'a Salvo ‼️: "Eğer bize karşı aptalca bir şey yaparsanız, size daha önce hiç yapılmayan şeyleri yaparız."

                Yorum Yaz