LYD / Libya Dinarı

ALIŞ 1,7919
SATIŞ 1,7973
FARK %0,27
Önceki Kapanış 3,8562
Günün En Düşük Değeri 1,5532
Günün En Yüksek Değeri 6,2787

Libya Dinarı ( LYD ) Pazartesi ( Ne Olur ? )

0 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

LIBYA DINARI ( LYD ) GRAFİĞİ

Libya Dinarı ( LYD ) Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

LYD libya dinarı neden 1. 80 krş gösteriyor sistemde bi hatamı var diyecem ama goglede ve başka uygulasa da aynı fiyat gösteriyor. bilgisi olan biri açıklar mı ada ????

  LYD Fransa'nın Libya'nın başkenti Trablus'taki büyükelçiliği yaklaşık 7 yıl sonra yeniden faaliyete girdi.

   LYD • Türkiye müttefikimiz, dostumuz ve kardeşimizdir. Türkiye gerçek bir ortak. • Türkiye ve Libya arasında ekonomide büyük işbirlikleri olacağını düşünüyoruz. — Libya’nın Yeni Başbakanı AbdulHamid

    LYD bu para nası bu kadar yüksek la

     LYD libya dinar nasil aliniyor bilgisi olan varmi

      LYD 🇱🇾 Libya'da görevden uzaklaştırılan ve hakkında açılan soruşturma tamamlanan İçişleri Bakanı Fethi Başağa'nın görevine dönmesi kararlaştırıldı.

       LYD Merkez Bankası ile Libya Merkez Bankası arasında mutabakat zaptı imzalandı. Anlaşmayla iki ülke arasındaki ekonomik ilişkilerin geliştirilmesi ve finansal işbirliğinin güçlendirilmesi çalışmalarının yürütülmesi planlanıyor.

        LYD Merkez Bankası ile Libya Merkez Bankası arasında mutabakat zaptı imzalandı. Anlaşmayla iki ülke arasındaki ekonomik ilişkilerin geliştirilmesi ve finansal işbirliğinin güçlendirilmesi çalışmalarının yürütülmesi planlanıyor.

         LYD Libya Başbakanı Serrac Ülkede Ateşkes İlan Etti Libya Başbakanı Fayiz es-Serrac, ülkedeki tüm askeri güçlere derhal ateşkes ve askeri operasyonların durdurulması talimatı verdi.

          LYD 🇱🇾 Libya Savunma Bakan Yardımcısı Selahaddin en-Nemruş: "Askeri kurumlar inşa edilmesi konusunda Türkiye ve Katar'la anlaştık."

           LYD Libya dinarı da 5 tl olmuş ilerleyen günlerde %30 artış gelir gibi

            LYD Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle askıya alınan Libya'dan Türkiye'ye uçak seferleri pazar gününden itibaren yeniden başlıyor.

             LYD Libya Genelkurmay Başkanı: Türkiye ile iş birliği yeni başlıyor Libya Genelkurmay Başkanı Korgeneral Muhammed eş-Şerif, Türkiye ile imzalanan mutabakat muhtırasının Trablus'un kurtarılmasına büyük katkı sağladığını söyledi.

              LYD AB Dış İlişkiler Yüksek Temsilcisi Josep Borrell; ❝Türkiye Libya'da güç dilini kullanıyor. Binlerce asker göndererek oyunu değiştirdiler. Biz de çıkarlarımızı savunmak için en az diğerleri kadar kararlı olmalıyız❞ NOT : SESSİZ AMA DERİNDEN İLERLİYORUZ.

               LYD Libya'ya askeri müdahale tehdidi savuran Mısır'a BAE ve Suudi Arabistan'dan destek

                LYD Libya hükümeti, Mısır Cumhurbaşkanı Sisi'nin Libya'ya askeri müdahale tehdidini savaş ilanı olarak gördüğünü açıkladı

                 LYD 🇮🇷 İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Musevi: "Libya'nın toprak bütünlüğüne saygı gösterilmeli." NOT : ADAMA SORARLAR HAŞDİ ŞABİ ÖRGÜTÜ KİMİN KONTROLÜNDE HANGİ ÜLKELERDE?

                  LYD Libya Başbakanı Serrac, İtalya’nın önde gelen gazetelerinden La Repubblica’ya yazdığı makalesinde, "Saldırganlığa karşı somut önlemler alma konusunda örnek olan Türkiye'ye, hükümetimizin güçlü takdirlerini ve en derin minnettarlığını vurgulamak isterim." ifadelerini kullandı.

                   LYD Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Yüksek Komiseri Michelle Bachelet: "Libya'daki ateşkes sağlanmalı ve sivillerin çektiği acı sona erdirilmelidir." NOT : AĞLAMAYA DEVAM

                    LYD Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "Artık Hafter'in hiçbir geçerliliği yok. Zaten meşruiyeti yoktu. Bundan sonra, Hafter gibi bir darbecinin, 'ateşkes yerine ülkeye, yönetime el koydum' diyen bir kişinin masada olmaması gerekir. Bundan sonra muhatap alınmaması gerekiyor."

                     Yorum Yaz