LYD / Libya Dinarı

ALIŞ 6,6515
SATIŞ 6,6715
FARK %2,81
Önceki Kapanış 6,6715
Günün En Düşük Değeri 0,3719
Günün En Yüksek Değeri 6,7761

Libya Dinarı ( LYD ) Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

0 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

Libya Dinarı ( LYD ) Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

LYD Libya'ya yönelik yorumda bulunmam gerekirse; şu son zamanlarda belli barış görüşmeleri söz konusu ve bu savaşın devam etmesi, taraf devletlerin çıkarına olan bir durum değil. Rusya Orta Doğu'da aktif rol aldığı için Libya'ya çok fazla yönelmek istemiyor. Onlar da bir an önce barışın olmasından yana. 24 Aralık'ta seçimler bekleniyor. Şuan Hafter ve UMH arasında bir anlaşma sağlamak için ortak forumda müzakereler devam ediyor ancak biraz çetrefilli diyebiliriz. Ancak taraflar en çok 24 Aralık da ne olursa olsun seçim olsun istiyorlar. Burda da finansal değerler etkilenecek tabiki. Yıllık değişim periyodunda LYD ` civarında bir değer kaybetti. 1.91'ler geziyor şuanlık. Açıkcası yatırımcılar seçim olacak mı onu merak ediyorlar. Taraflar kısa bir süre için anlaşsa ve 24 Aralık seçimi kesinlikle olursa 2.5 ile 3 aralığındaki bir banda çekebilir LYD'yi. Birkaç olumlu adım ise LYD'nin eski formu olan 5 ve üzeri değerleri işaret ediyor. Bu ortamda tek kestirilemeyen olay; HAFTER.. Anlık bir saldırı ile 4 Ocak'da nasıl daha önceden 2020 Eylül de imzalanmış barışı mahfetmişse aynı olayı tekrarlayabilir. Hafter biraz uslu dursun, şu seçimler olsun, LYD uçar diye yorumluyorum ben.

  LYD bu para nası bu kadar yüksek la

   LYD libya dinar nasil aliniyor bilgisi olan varmi

    LYD Libya dinarı da 5 tl olmuş ilerleyen günlerde %30 artış gelir gibi

     LYD sundaki hareketlilik hic bir parada yok para kazanmak isteyen bir sekilde buraya oynasın :)

     LYD Salatalığı tersten görenler😀 yırtıll Amerikan doları yırtılll

      LYD Bu bilgiler gerçeği yansıtmıyor arkadaşlar .. şu an libya da bulunuyorum dolar kuru 8.2 Dinar olmuş ekonomi çöküşün develasyonun eşiğinde .. nasıl oluyor da Dinar tl 260 küsür olabiliyor ?

      LYD Arkadaşlar bu Libya Dinarı hakkında bilgi sahibi olan var mı? onda da günlük iniş çıkışlar sert oluyor gibi. Günlük al sat yapılabilir mi? ne dersiniz?

      LYD gram 200 e düşerse battık

      LYD Libya dinarı temin ede bilirim

       LYD 💰💲.... http://www.24hgold.com/english/news-gold-silver-the-end-of-the-silver-correction.aspx?article=9132678718H11690&redirect=false&contributor=Roland+Watson.....😂 illaki "GRAFİK İSTERUK" diyen ALTIN & GÜMÜŞ FANLARI için BU HAFTA SONU ÖDEVİ..Bilen bilir,bilmeyen merak eden okur öğrenir,..ELLİOT WAVE Sayımı yapmış bir dostumuz...GÜMÜŞ İÇİN DÜZELTMENİN SONU DİYOR.(hemen,hemen)..ELLİ OT(ezberlemesi kolay)...haaa.! aynı yerde...GOLD ve SILVER için TREND POWER GÖSTERGESİ VAR. Bak şu halde -21'lerdeyiz POWER..siteyi sık kullanılanlara ekleyin ve every day en çok okunan makaleleri kaçırmayın..PAZARTESİ AMERİKA KAPALIMI.?..Çalışmalıyız,daha çok ve verimli çalışmalıyız..GÜMÜŞ 27💲/ONS..yolumuz 💲💰

       LYD vakti olan arkadaslar libya dinarına göz atabilir mi? dalgalanmaya bakılırsa su an alım zamanı mıdır?

        LYD Bu Libya Dinarını neden hiçbir banka satmıyor bilen var mı? Forexde de yok. çok dikkatimi çekti.. çok inişli çıkışlı diye mi acaba? bankalar korkuyor herhalde kaybetmekten ☺

         LYD Burada ki kislerin puan ve seviye leri neye göre belirleniyor bi bilen varmı millet ..çokkk seviyesiz hissediyor :))

          Yorum Yaz