PLN / Finansbank / Polonya Zlotisi

ALIŞ 2,2162
SATIŞ 2,2228
FARK %0,12
Önceki Kapanış
Günün En Düşük Değeri 0,7220
Günün En Yüksek Değeri 2,3745

Polonya Zlotisi ( PLN ) Pazartesi ( Ne Olur ? )

0 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

POLONYA ZLOTISI ( PLN ) GRAFİĞİ

POLONYA ZLOTISI ( PLN ) BANKA KURLARI

18:54ALIŞSATIŞMakas(%)
IngBank 2,17792,2199%1,93
18:54ALIŞSATIŞMakas(%)
Finansbank 2,1162,3039%8,88

Polonya Zlotisi ( PLN ) Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

PLN Polonya'da eski ve yeni hükümet üyelerinin elektronik postalarını hedef alan siber saldırıları düzenleyen bilgisayar korsanları ile Rus gizli servisi arasında bağlantı olduğunu bildirdi. Yetkililer ayrıca söz konusu ilişkiyi kanıtlayan delillerin de mevcut olduğunu aktardı.

  PLN 🔴 Polonya Savunma Bakanı Mariusz Blaszczak; ''Polonya askerleri ile görüştüm, Bayraktar TB2 türü hava araçları için 10 yıldır beklediklerini ifade ettiler.''

   PLN rte zloti yi bile yukseltti ya cidden inanilmaz bir ekonomimiz var

    PLN Polonya zlotisi sizce ne zaman düşüşe geçer en azından 1.50 seviyelerini görürmüyüz yaz a kadar ? yorumlarinizi bekliyorum

    PLN Ziloti ne zaman düşüşe geçer anlayan bilen birisi yazabilir mi ?

     PLN Polonya Erasmus için ideal bir yer mi? Günlük hayat orada pahalı mı? Para birimi en azından Euro’dan düşük. Bilen insanlar cevaplayabilirse sevinirim.

     PLN zloty 2' ye geliyor(1.86) şubata kadar 2'yi bulmaz dimi arkadaşlar ?

     PLN Zloty nin TL karşısında mücadelesi Rambo edası ile devam ediyor.

      PLN herkeze merhaba. doviz alim satim konusunda acemiyim. kendimi denemek icin cok ama cok kucuk caplarda alim satim yapmak istiyorum. rakamlar sizinkilerin yaninda devede kulak kalir. polonya zlotisi bu rakamda alsam baslangic icin yanlis adim atmis olurmuyum acaba. yukselme yasanirmi. herkeze bol bol kazanclar insallah.

       PLN Erasmus için Polonya ya gideceğim Euro :8.2 tl Ziloti :1.85 Bu nasıl bir ekonomi Allah aşkına ya

        PLN s.a arkadaşlar bu para birimi hakkında bilgisi olan var mı acaba düşüncelerini paylaşabilirse sevinirim

         PLN erasmusa gidilecek en kotu donemde gidiyoruz

         PLN Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Büyükbaş hayvan varlığımız 9,9 milyon adetten 16 milyon adedin üzerine, küçükbaş hayvan varlığımız ise 32 milyon adetten 44 milyon adedin üzerine çıktı. İnşallah kısa bir zamanda artık hayvan ithaline de ihtiyacımız olmayacak. ————Bütün bunlara rağmen et fiyatlarının ülkemizde yüksek seyretmesinin 🍼🍼🍼🍼GENEL REFAH SEVİYEMİZİN🍭🍭🍭🍭artması sebebiyle talepte yaşanan yükselişle ilgili olduğunu düşünüyorum. Biz bu fiyatları rantabl seviyeye düşürmek için gerekirse orada cari açığı bile düşünmeden ithale gider ve piyasayı balanse ederiz.

         PLN naber lan polonya zlotisi

          PLN Amerika başkanı dahil herkesi devreye sokun. 😇 

          PLN Burada kalkip dovize yatırım yapanlara laf söylüyorlar . bununda bir iş kolu olduğunun farkında değiller. devlet buna teşvik ediyor farkında değiller. onca fabrika arazi mülk satılırken tek kelime etmediler de şimdi milliyetçilik oynuyorlar.polonya zilotisi ırak dinarı Suriye lirası ile aynı alım gücünde artık paramız malesef. Allah sonumuzu hayır etsin. gidişat hiç iyi değil.

          PLN 3 senedir polonyada yaşıyorum kur neredeyse sabit 1 euro 4.20 4.45 arası...Yani Tl değer kaybetti burası hep ayni...

           PLN Devlet reis zloty i düşür kirayı ödeyemiyoruz

            PLN Polonya da öğrenci olarak yaşıyorum,2. Yılım ve aynı ev kirası geçen sene 1100 tl iken şuan neredeyse 2k civarında.polonyanın parası bile bizden kıymetli hale geldi, ki polonya ucuz ülke diye söylenirdi.

             PLN Daha erasmusa da gidilmez :) erasmusa gittigim donemde 0.70 di buralar :(

             Yorum Yaz