Platin Gram

ALIŞ 774,02
SATIŞ 775,84
FARK -%0,46
Önceki Kapanış 775,84
Günün En Düşük Değeri 161,91
Günün En Yüksek Değeri 863,32

Platin Gram Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%100 Azalır
5 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

Platin Gram Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

platin 👍🏻👍🏻👍🏻 Elinde olanlar üzülmesin 2 ay ekrana bakma 1000i geçer

  platin Düş hadi fakir altını seni 800-600 arası alacaz

   gram-platin 826 dan çıktığım 1 kilo platini 804 den 1028 gram olarak geri aldım..

   platin arkadaşlar kuveyttürk değerli madenden vergi almıyor çok yaşa suriyeliler

    platin ne oldu yeğenim demedikmi en güvenli liman platin diye 🇸🇾🇸🇾🇸🇾🇸🇾🇸🇾🇸🇾🇸🇾🇸🇾 Viva suriyeliler

    gram-platin Varmı Erdoğan cesaretin? aman aman yanlış anlaşılmasın ben!.. Metin Akpınar'ın dediği üzere hanım çayın altını yak iki sene sonraya gelirim olmasın?.. 😱😭 Şimdi diyorum ki? FED ve MB kararları sonrası düşüşler olacaksa, bu kuvvetli de ihtimal!. o zaman şimdilerde PLATİN 815; GÜMÜŞ de 20.260 ile idare eder tarafından iyileşmişken yani bizden Kuveyt Türk tarafından alınabiliyor iken, gel birazda olsun satışlar yap; düşüşler olunca da aşağılardan tekrar kar ile alımlar yap; iyi güzel de ya işler ters döner, pirince giderken bulgurdan olursak? o da var; cesaret ister işte!.. Selamla. YTD.

    gram-platin yükseliş devam eder mi bilgisi olan yorumu olan var mı arkadaşlar

     platin .. 

      gram-platin 803 ortalamayla 1 kilo platin almış oldum.

       gram-platin Anlaşılan EMTİA'LARA kısa vadede pek hayat hakkı yok!.. Baksanıza FED ve DOLAR ENDEKSİ elele vermiş bununla da DOLAR ne kadar diri ve kuvvetli duruyor. FED halen faiz kılıcını tepelerinde saklarken, ENDEKS 105 sularıyla zirveleri dövüyor; haliyle de diğerleri de aşağılarda ağlıyor. Görünen o ki, uzun vade de, o da 2024 ilk çeyreğiyle, FED artık faiz kılıcını kınına koyarak, faizleri artık indirmeye başlıyorum diyene kadar bu iş böyle sürecek gibi. Dediğimiz üzere o kılıcı ne zaman indirdi; işte o zaman EMTİA vede diğer DÖVİZ türleri bir oh çekecek ve canlanacak yine eski günlerdeki gibi yukarı yönlü atağa geçecek. Ee.. bizde bunca zaman EMTİA da bekledik kardan zarar ettik; gerçi az-çok ARBİTAJ ile birşeyler alsakta yinede adımıza çokta iyi değildi. O zaman bunca sabrın sonu selamet olacaksa, o günleri kar dolu günleri ister istemez bekleyeceğiz. Yoksa sabırsızlıkla gereksizce yerimizi terkedersek, birde Emtiadan final golünü yer, hiçbir şeyden faydalanamaz ağlar dururuz. Selamla YTD.

       • gram-platin @hajy-narly Güzel umut dolu sözlere bin teşekkür... Şahsen kendi adıma ALTIN-GÜMÜŞ-PLATİN üçgeninden çıkmaz; onları alırdım. En ucuzu şu sıralar 790 sularıyla PLATİN, sonra GÜMÜŞ 20.000 suları; en sonda da ALTIN 1680 (şuan ki Kuveyt Türk rakamları) gayet makul ve ucuz haldeler.. İlla DÖVİZ cephesi olacaksa da bu EURO olurdu. Aması mutlak suretle uzun vadeli düşünmeli; 2024 ilk çeyreği bile göze alınmalı. Kısa vade iki tarafı keskin bıçak; ne tarafı kesip atacağı tam bir muamma!.. Sonuçla en doğru karar kendi düşüncelerin olacaktır. Bizim ki olur olmaz öylesine düşünceler işte!.. Selamla. YTD

       • gram-platin @zamanınDA Merhaba güzel insan! Bir miktar nakit TL var ne yapsak daha karlı olur acaba? Teşekkürler.

       gram-platin 797 den 200 gr ekledim

        platin Yahudilerin süper şebitah yılı 15 eylülde sona eriyor ben, 15 ine kadar bekleyecem çöküş gelirse alacağım

        gram-platin Platine bak platine... Sudan ucuz!.. nede al benili; son zamanlarda güvenilir olmasa da, yinede onun adı platin; bir yukarı gitti mi, pir gidiyor; iyi de kar bırakıyor.. Sözün kısası, uzun vadeli düşünceyle tamda alım tadında; kah TL bazında (Kuveyt Türk 800 sularıyla) kahta parite bazında (Platin/USD 29.30; Platin/EURO 27.30 sularıyla) bildiğim buraların diplere yakın vede kar bırakabilir yerler olduğu.. Ama bana göre; o da eğri doğru!.. Önemli olanı vede gerçeği, size göre olanı... O zaman bu bir yatırım tavsiyesi değildir diyebiliriz vede dedik. Birde selam..

         gram-platin 9 gün önce 826.5 dan 300 Gr sattığım platinden bu sabah 803.9 dan aldım. yükselir umarım. ytd

          gram-platin 807 ortalamayla 750 gr aldım 845 den sattım, şimdi ise 807 den tekrar aldım 800 gr.

           gram-platin PLATİN de bu kaçıncı med-cezir?.. yine 870 sularından 830'lara.. bir diyende zamanınDA... 

           gram-platin kamalizmden bir an önce kurtulmalıyız 

            gram-platin kahraman suriyeliler kamalistlerin müttefiki yahudi terör örgütü PKK yı düdüklüyor Rus ,Esad,ve ABD korumasına rağmen PKK teröristleri kahraman Batur Suriyelilerden kaçıyorlar dünyanın en cesur milleti suriyelilerdir selam olsun suriyelilere

             platin platine teşekkür ediyor gözlerinden öpüyorum kamalizm türk düşmanlığıdır 

              gram-platin merkez bankası tatilde yükselişe devam

               Yorum Yaz