PLATIN

ALIŞ 949,81
SATIŞ 950,12
FARK -%0,92
Önceki Kapanış 958,78
Günün En Düşük Değeri 947,47
Günün En Yüksek Değeri 963,76

PLATIN Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%67 Azalır
3 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

PLATIN Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

gram-platin PLATİN şimdilerde TL bazında 1.040; € 29.00 parite olarakta zirvelere kanat açarken, çoktan kar suları da ceplerimize akmaya başladı bile.. Size selam ile.. 

gram-platin Piyasa işte bu!.. bir tahterevalli oyunu!.. dün ABD enflasyon verileri yüksek gelince EMTİA grubu olmak üzere aşağı salınmalar; bugün ise AMB den ilk defa Faiz indirim sinyalleri gelince de bu sefer EMTİALAR da toparlanma vede başını yukarı kaldırma ile tekrar yükselişler.. Hakikaten baş döndürücü! sanki bir Med-cezir hadisesi..

  platin platin onsta 1200 doları bekliyorum ytd

   gram-platin Aralarında bir PLATİN nal topluyordu; Katır gibiydi; koşamıyordu. Nihat bir kısrak olduğunu hatırladı da, şimdilerde 1.000 TL sularına ulaştı!.. Ama halen katır kılıklıydı; At olması, ben buyum demesi vede diğerlerine, ALTINA-GÜMÜŞE yetişmesi için, 1.100 ve üstünü geçmesi gerekiyordu.. Kamçıyı vuruyor; hadi hadi aslanım diyoruz; güzel beklenen o kar dolu yağışlı günleri bekliyoruz.. Size selamla..

    gram-platin Çoşacak galiba ytd

    platin Gümüş 29.500 olana kadar satmak yog

     platin Yırtıllll

      platin insanlık düşmanlığı kamalizm kazanmış demokrasi kaybetmiştir.

       gram-platin Uzun vadeli düşünürsek, illa ki kar verecektir; hatta bunun adı çok gel gitli PLATİN olunca, kim bilir belki de bugün yarın dedim vede EURO dan PLATİNE 26.82 ile bir parça daha ARBİTAJ (geçiş) yaptım. Hadi bakalım rastgele.. Size de selam ile..

       gram-platin Bir öngörü ile.. EMTİALAR'IN önünde gayrı çokta önemli engeller kalmaz iken; (özellikle FED'İN Haziran ayı ile faiz indirimlerine de başlayacağı düşünülürse) artık ibre yavaştan yavaştan EMTİA tarafına değerli METALLERE doğru kayıyor iken... Şuan DOLAR ENDEKSİ-DXY de 104 sularıyla yükseklerde geziniyor iken, muhtemelen de böyle devam etmeyerek, yerini düşüşlere bırakacak iken( 103 ve altı) bugünlerde yani kısa vade de EMTİALAR da ki bu düşük rakamlar son virajlar olabilir; gelecek günlerde de bu olumlu rakamlar aranabilir derim. (PLATİN 950 suları; GÜMÜŞ de 26.200 suları; ALTIN ise zaten parlak ve daha da parlayacak iken, olumsuzluğu ise makasın aşırı açık olması, tabiki bununla da rakamlarının 2.500 lere dayanması ile birşey de şu-bu denmiyor) Ama bütün bunları kendi kendime öylesine fısıldarım. Size de bir selamla, bu bir yatırım tavsiyesi değildir derim.. 🌹🖐️

        gram-platin Gelecek günlere yani Haziran ve sonrasına (kuvvetli ihtimal Emtialar'ın parlak güçlü günleri olacak) hazırlık olarak fiyatlarda şimdilerde epey bir ucuz hale gelince bir parça 949 İle PLATİN alımı yaptım..

        platin Fed faiz düşürmeye başladığında platinde 1000 dolarlara gelir altında düşmeye başlar

         gram-platin iyi günler herkese. Faiz artırımı nedeniyle altın platin gümüş gibi emtialarda geri salmalar başladı gibi. daha düşer mi acaba. alım için 900 lirayı mi bekleyelim, kademeli alalım mı az az

          gram-platin İşte bir KAR kapısı daha... ama uzun vade adına.. (kısa vade özellikle akşam FED kararı sonrası risk son derece fazla..) Nihayetinde PLATİN/EUR paritesi 26.43 gibi bayağı bir ucuz hale gelince, bu rakamlar uzun vadede zaten kar getirir diye FED'İ bile beklemeden harekete geçtik; kademeli ARBİTAJLA PLATİNE geçiş yaptık; akşam ters teperek daha da düşse bile... umarım isabet eder kar alırız.. Selamla YTD.

          platin ben bu fiyatlardan alırım ya HAJİİİ🇸🇦🇸🇦🇸🇦🇸🇦🇸🇦🇸🇦🇸🇦

           platin 878.5 dan aldığım 800 grmı 906.5 dan sattım..

           gram-platin Bana öyle geliyor ki; gerçi en doğrusunu kim bilir ki?.. O zaman eğri doğru diyelim!.. PLATİN şuan TL bazında Kuveyt Türk de(bizden alış) 962; PLATİN/USD Parite geçişlerinde de 29.97 lere dokundu; böylece bayağı bir kuvvetlendi. Asıl mesele dün yüksek gelen ABD enflasyon verileri vede 20 Mart FED kararı öncesi-sonrası bu iyi güçlü rakamlarda kalabilecek mi?.. Bence kalamaz! aşağılara yuvarlanır diye düşünüyorum. Hele de bunun adı çok oynak, gel gitli PLATİN olunca... Bende zaten bu görüşle buralardan bir parça DOLARA ARBİTAJLA geçiş yaptım. Hadi bakalım rastgele; kar gele.. Size selam ile. YTD.

            platin Gümüşten bozup bende aldım 28.14 dolardan inşallah haftaya daha çok güleriz

            platin 878.5 dan 800 gr. alınmıştır..

            platin ben bu fiyatlardan alırım arkadaş ytd hayırlı cumalar 

             Yorum Yaz