3000 Karakter
Görsel Yükle

BTCTRY Bitcoinden para kazanmak istiyorsan, bitcoinden uzak duracann...

Tümü (6) 4 Kişi 10 Kişi
3000 Karakter
Görsel Yükle
  • BTCTRY @Gentlemen gelişmeleri gelişmeden öğrenmek istiyorsanız takip edin der. Ama finalde o da yanıldı onun dediği düzeltmeyi yapmadan yürüdü.

  • BTCTRY @poberwor Ayrıca birşey daha eklemek istedim. sana şöyle bir teklif yapılsa kabul eder miydin? Paranı yatır zar atacağız 1-6 arası bir sayı tut kazanma ihtimalin 100/6 oranında. eminim ki bu oyunu oynamazdın. şuan BTC fiyatı yüksek olduğunu düşünürsek fiyatın artma ihtimali senin zar adam ile aynı, düşme ihtimali ise zarın gelmeme ihtimali ile aynı. O zaman bu seviyeden neden BTC alıyorsun?

  • BTCTRY @poberwor YouTube kanalından takip ettiğim bir yolcu var. aynen şu ifadeyi kullanıyor ki ben de ona katılıyorum. " istediğim yerden alamıyorsam, almam." diğer bir lafı da " herkes almaya başladıysa sat, herkes satmaya başladı ise al" hiçbir zaman en dip veya en üst seviyede alıp satan mümkün değil ama düşüşü takip edip pozitife döndüğü noktadan almalısın, aynı şekilde yükselişi takip edip negatife döndüğü noktada satmalısın. Ayrıca piyasadaki manipülasyonu takip et herkes mucizevi seviyelere çıkacak diyorsa bu algıdır. Çünkü onların elinde zaten düşükten alınmış BTC var, seni de bu oyuna sokup kâr marjlarını arttırmak istiyorlar.

  • BTCTRY @Gentlemen Eline sağlık. Ama her sene 3500-5000 USD bandına uğrayacağı kısmına tam manasıyla katılmıyorum. İcabında dedikleri gibi bir zaman gelir 100k usd olur. Ama düzeltmeleri çok sert yapıyor bu enstrüman. Panik algımızı kontrol edemediğimiz için veya emanet para ile girdiğimiz için zarar edip çıkıyoruz.

  • BTCTRY @poberwor Şimdilik evet ancak para kazanmak istiyorsan her sene 3500-5000 USD arasına geldiğinde elindeki tüm para ile alacaksın ordan alanlar hiçbir zaman zarar etmedi, ama bu seviyelerden alan çoğu insan zarar edecek çaylak olma uyanık ol ben 2017 den beri takip ediyorum ve öğrendim ki bu iş grafik takip etme fln işi değil bitcoin bir manipülasyon borsasıdır. Fiyat düşünce kimse ondan bahsetmez çünkü orda uyanık yatırımcılar balinalar alım yapar, sonra ortaya bitcoin 100 bin USD olacak şeklinde yorum yapan ekonomistler çıkar piyasayı manipüle edip insanların bu aptal şeyi almalarını sağlarlar böylece fiyat yükselir ve sonu hepimiz biliyoruz balinalar nakiti toplar sen de hesabında bitcoin ile kalırsın...


YENİ ÜYELİK

  PİYASALARI ÇOK DAHA KOLAY TAKİP EDİN, ÜYE OLMANIN AVANTAJLARINDAN FAYDALANIN.

PİYASA ÖZETİ

Bizi Takip Edin

  Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.

Yorum Yaz