3000 Karakter
Görsel Yükle

USD ensar vakfında tecavüz olayında ki suclu linç edildi. muebbet cezası aldı, ak partiden veya vakıftan 1 kişi bile sapığı desteklemedi. arka cıkmadı. Peki chp de noldu ? Yardakaş ve grubu sapığın ihrac edilmesi gerektiğini söylerken, kaftancıoğlu sapığa sahip çıkti, destek oldu ihrac bile ettirmedi. yıllardır ensar ensar diye sayiklayanlar tek cümle ettimi ? hayır. cunku tecavüz taciz umurlarında degil..

Tümü (28) 34 Kişi 55 Kişi
3000 Karakter
Görsel Yükle
  • USD @fatih geçer Güzel kardeşim, kimse aptal değil, bunlar da değil. Adının çıkacağını bildiği için zaten savunmuyor olayı, gidiyor en başta o saldırıyor, mağduruz biz diye yırtınıyor, yırtıyor kendini. Neden, adamın üzerine yıkıp, valla haberimiz yoktu demek için. Oraya koy soru işaretini. Ama seni samimi gördüm, konuşmuşsun, sorgulamışsın, suçluya da suçlu diyorsun. Sana helal olsun, ama bana Ensar bilmiyorduyu savunma lütfen gözünü seveyim. CHP'Ye gelirsek, kim dediyse kadın yollu, valla ne ceza varsa iki katını keseyim, partim batsın. Ama Allah tacizci tecavüzcüye yanaştırmasın.

  • USD @subridens-boys kardeş haber doğru,kaftancioglu bilgimiz var dedi, yardakaş ihrac edilsin dedi, can atakli kadın yolluymuş dedi.. hatta gündemi degistirmek icin suikast yalanini uydurdular

  • USD @Casks yaw kardeş, bi vakıf adının cikacagıni bile bile niye savunsun, ben konyada yasıyorum, olay karamanda gerceklesti. dönemin karaman baskani ile konustum, hocalari ile konustum, adamlar oyle bisey oldugunu gorse parcalar o adamı parcalarlar, hic kusura bakma, ben, sen kendi pisliğinize kılif ariyosun ama ben aramiyorum, suc var ve suclu cezasını cekiyor ceksinde diyorum

  • USD @fatih geçer Anladın bence de anlamazlıktan geliyorsun. CHP'nin iki yetişkin arasındaki taciz olayında suçu varsa, cezalandırılsın, suçu işleyen de cezası ispatlanırsa en ağır cezayı alsın diyorum, daha açık nasıl konuşulur? Ensar'ın da kendi mekanında, kendi görevlendirdiği adam, kendini savunamayacak yaşta çocuklara, yıllarca, defalarca tecavüz etmiş, olay patladıktan sonra polis müdahale etmiş, ama gel gör ki bizim masum, melek ruhlu Ensar'dan kimsenin ruhu duymamış. Bunu yiyecek kadar aptal ve beyinsiz insan var mı bilmiyorum. Ama nasıl olduysa, Ensar olaydan sıyrıldı, AKP paraları çuvalla vermeye devam etti. Buna tepkini sordum, AKP ve Ensar propogandası yapmaktan biraz vazgeçip olayı çarpıtmaya çalışmaktan utanırsan tabi.

  • USD @Casks neden ensar vakfı tamamen suclu oluyor da chp tamamen suclu olmuyor onu anlamadim

  • USD @fatih geçer Sapığa sapık demişsin, suçluya suçlu demişsin, CHP'linin tecavüz nedeniyle atılması gerektiğini belirtmişsin. Bunlar doğrular. Ama maksadın doğrular değil, AKP ve Ensar'ı olayın dışındaymış gibi göstermeye çalışmak "ayy iğrençsiniz ayol" filan diye paralama kendini, yemezler. Çünkü AKP ve Ensar tarafından yapılan, suçun bir kişinin üzerine atılıp konunun kapatılmasıydı. Böylece tüm suçu yıktılar, adamı 508 yıl hapse mahkum edip, kendileri paçayı yırttılar. AKP de devletin parasını bu uğursuz vakfa çatır çatır yedirmeye devam edebildi. CHP'li suçluysa mahkum edilsin, CHP'nin parti olarak tecavüzde suçu varsa (nasıl bir suç olabilirse bu?) hesap versin. Sen aynısını diyemezsin tabi ki.

  • USD @fatih geçer çünki onlar islami gruplar değil.. onlara normal malum parti düzenleyenler falan özgürlük bağımsızlık yani.. sonrs birinin kafasına baş örtü geçirip piyasaya kapalıları kötülemek içinde kullananları herkez biliyor. ha yapanı da Cezasını Allah verecek..taciz din kavramı gelirse yer gök inler kendi taraflarından olursa üstünü kapatırlar. mevzu R.T.E ülkede, başka derdi yok bu insanların bir gitse hepside kurtulacağını düşünüyor ülke feraha çkacak zannediyorlar..

  • USD @fatih geçer Aynen öyle Akp de olsaydı o tecavüzcü kadın derneklerinden tut sivil toplum örgülerine chpsinden hepsine ayaklanırdı. Gazete manşetlerinden düşmezdi.

  • USD @James Cole 1 ben fanatik falan degilim, yanlisa yanlis derim. 2 dedikodu falan degil, chp istanbul il baskani kabul ediyor. chpli yardakaş kabul ediyor, chpli can adakli kabul ediyor, hatta kadin yolluymus diye tacizi savunuyor. daha ne ortaya cikacak ?

  • USD @fatih geçer Siz siyasi fanatikleri bir odaya koyacaksın kapıya beton döküp bir daha açmayacaksın. Sonrada birbirinizi yermisiniz başka birşey mi yaparsınız ona kararı o zaman verirsiniz. Arkadaş Enser vakfında dava bitmiş adamlar yargılanmış, kabul edilmiş bir suç var. Sizinki dedikodudan ibaret. Bir belge bir hukuk kararı yok. Çıksın oda o zaman savunursun. Ben düşünmeyen adamı sevmem. Her zaman oyumu düşünen adamdan yana kullanmışımdır. Rengine ırkına yada bir partiye mal olmuş birine değil. Kazanır kazanmaz o ayrı. Sizin gibi olmayayım da ne olursa olsun.


YENİ ÜYELİK

  PİYASALARI ÇOK DAHA KOLAY TAKİP EDİN, ÜYE OLMANIN AVANTAJLARINDAN FAYDALANIN.

PİYASA ÖZETİ

Bizi Takip Edin

  Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.

Yorum Yaz