3000 Karakter
Görsel Yükle

BTCUSD arkadaşlar siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz 🤔 

Tümü (6) 12 Kişi 13 Kişi
3000 Karakter
Görsel Yükle
  • BTCUSD Malesef zamanında bir yorumda bulunmuştum bu saadet zinciri konusunda ve bana kesin altıncıdır demişti biri :(

  • BTCUSD @ZeRwAn ☀️ Binance thodex gibi merkezi borsalardan bahsedip merkeziyetsiz olduguna inanmiyorum demek cok sacma bir yorum, isin merkeziyetsiz olan kisminin borsalarla ya da fiyatiyla hic bir alakasi yok, Binanceta olan kripto senin kripton da degil.Kendi cuzdanina cektigin bir kriptoyu dunyadaki herkes almaya calissa bile sen vermedikce alamaz. Isin merkeziyetsiz olan kismi protokolun isleyis bicimi buna da inanman gerekmiyor kodu open source, yani inamiyorsan okuyup teyit edebilirsin.

  • BTCUSD @AltınKazan Yaw he he . İlk çıktığında da aynı masalı okuyorlardı Halen boş laflara devam ediyorlar. 2017 de bu işe girdim. O günden bu yana bazıları hiç değişmemiş. O gün 7500 TL civarında 1 BTC aldığımı hatırlıyorum. Şimdi 600000 civarında.

  • BTCUSD @AltınKazan Adam doğruyu söylüyor. Dünya savaşa sürükleniyor. Savaş olan bir dünyada sanalda görünen rakam ne iş görürki. Coin lerin cöp olması cok sürmez.

  • BTCUSD @AltınKazan Ben hâlâ merkeziyetsiz olduğuna inanmıyorum. Tam aksine döviz, borsa ve emtialardan bile daha merkezi ve kontrollü olduğunu düşünüyorum. Sebebine gelirsek, Todex kaçtığında bütün coinleri kendi hesabına yükleyip gitti. Ondan önce de kendi borsasındaki coinlerle işlem yaptığı için düşüş olunca battı gitti. Şimdi şunu söylemek istiyorum. Örneğin Binance en büyük coin alım satım pazarı. Bu pazarı yöneten belli kişiler var mı Todex gibi, var. Hatta kim bilir belki bir devletin güdümündedir. Örneğin ABD. Öyleyse bu kişiler istediği gibi satarak düşürüp, alım yaparak yükseltebilirler. Esas amaç ise dünyada enflasyon arttıkça bu paralar coinler sayesinde yutulmasıydı. Böylece para bolluğuna çare bulunmuş oldu. Ama şu an insanlar sürekli batıp çıkamıyor işin içinden. Tabi birkaç uyanık trader dışında. Bu şekilde devam ettiği sürece insanlar soğuyacaktır. Yıl içinde çok düşük fiyatlara gelip tekrardan nadiren büyük yükselmeler yaşanabilir ama hep suni bir borsa olduğu gerçeği değişmeyecektir.


YENİ ÜYELİK

  PİYASALARI ÇOK DAHA KOLAY TAKİP EDİN, ÜYE OLMANIN AVANTAJLARINDAN FAYDALANIN.

PİYASA ÖZETİ

Bizi Takip Edin

  Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.

Yorum Yaz