3000 Karakter
Görsel Yükle

EUR BU OLMAZ OLAMAZ DİYEN K AVATARLAR....Ülkede zaten 5 milyon insan ana baba teyze hala dede ninesine yaşlılığa bağlı rahatsızlıkları üst üste koymuş almış engelli raporunu, her ay kelle başı 3500 anama bakıyorum, 2500 de anası yardıma muhtaç, 4 kelle toplasa 24 bin lirayı devletin kasasından, yani bizim vergilerden söğüşleyip, 500 binlik arabayıda 240 bine alıp, 5 yılda mtv ödemeden bizim kursaklarımızdan kesilen vergilerle arap şeyhleri gibi sıfır arabalarla, billurları hiç terletmeden gezip tozuyor, birde sosyal medyadan gezdiği lüks otellerden, avm lerden, restoranlardan selfi çekip, sizin çocuğunuza yedirtmediğim, devleti mafya gibi kullanıp tahsil ettiğim paraları, ahha böyle çatır çatır eziyor ve sizide böyle .....yorum der gibi nispet yapıyor, bayilerdeki arabaların hemen hemen p ni bunlar 0 nuda milleti tezgahtan geçirmek için kıtlık yaratan çakallar alıyor, pekii vergiyi veren biz kırk yılda bir defa her ikamet adresine bir kereye mahsus tanımlanmak ve en az 5 yıldan önce bir daha o adreste ikamet edenlerden hiç birine tanımlanmayacak şekilde ÖTV indirimi, yapılırsa, sayıları 12 milyon civarında ve en az 6-7 milyonu sadece devleti ve bizi kertiklemek için alınmış raporlu embesiller, onlar ödemediğinde her şey güllük gülistanlık. Biz vergiyi veren eşşek gibi çalışıp sigortaya prim ödeyen, faturalarını, cezalarını gününde ödeyen bir kaç yüz bin kişiye indirim yapılınca devlet batıyor, öylemi ? Zaten değirmenin taşı bizim sırtımızda, embesilleri besileyen kanda bizden, yal tenekelerine konulan yal da . 

Tümü (5) 10 Kişi 20 Kişi
3000 Karakter
Görsel Yükle
  • EUR @Zal Ogli ÖTV düşecek araba alacaksın yav he he derler adama akşama kadar kur şöyle patlar böyle uçar sonra araba düşer sanki babamız üretiyor arabayı üreten başkası ÖTV hedefi koyan bir ekonomi sonradan fiyat düşecek şöyle söyleyeyim ev fiyatı insin millet ev alsın diye yapılan düşük faizli kredi ile ev fırsatını hatırla sonuç ne oldu 300 binlik ev 1.5 milyon oldu evde ÖTV var mı ? Neden oldu kira olmuş 10 bin sen 200 bine araba bineceksin gülerler adama sen de a haberin başka bir türevi olma İnanma kanma üstad Kemal Sunal ne diyor tabi canım adamda akıl olduktan sonra arkadaş ekonomi siyasete bakmaz işe bakar sağı solu olmaz ekonominin kim iyi iş yaparsa ekonomisi iyi olur şu at gözlüğü ile baktığınız siyaseti bırakın artık kira 10 bin domates 20 TL sen 200-300 bine sıfır araç bineceksin adama ne içtin derler yapmayın akıllı olun da çocuklarımıza düzgün bir ülke bırakalım bizden geçti artık bari onlar rahata etsin parti siyaset Galatasaray Fenerbahçe Beşiktaş ya da Trabzonspor değildir.

  • EUR @Zal Ogli Şimdi keöal bey desi ki bir kaç ay araba almayın bekleyin dedi. Ötv yi düşürücem dedi. İyi güzel eyvallah. Bem şimdi arabayı buldum. Ama kemal beye inandım ve almadım. Diyelim ki 3 ay hadi 5 ay bekledim. Ama almadığım araba atıyorum 700 000 tl idi. Ama 5 ay sonra yime atıyorum 950 000 oldu. Ve araçta yok. Nolacak şimdi. Kemal bey benim zararımı karşılayacak mı diye sorsam. Bazıları şmdi beni bir başka, siyasi partı ile bsğdaştırrır. Ama ben hiç bir siayi partıyı desteklemiyorum tek bildiğim. Cebimin ekonomisi...... Hadi bakalım

  • EUR @Zal Ogli Sende inandın önce her çiftçiye traktör vaadini yapsın


YENİ ÜYELİK

  PİYASALARI ÇOK DAHA KOLAY TAKİP EDİN, ÜYE OLMANIN AVANTAJLARINDAN FAYDALANIN.

PİYASA ÖZETİ

Bizi Takip Edin

  Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.

Yorum Yaz