3000 Karakter
Görsel Yükle

BTCUSD Heycanla yükseliş bekleyenler için küçük bir bilgilendirme Şuan halvingle beraber biz garibanlar malesef yükseliş bekliyoruz Fakat eski dönemlerdeki gibi bir halving dönemi yaşanacaksa eğer bu dönemlerde olacak diye umut ettigimiz mega boga 230 gun sonra başlamış Eger tekrar ayni olacaksa bu Kasım sonuna denk gelmekte Yani eskiye dayanarak bu halvingden hemen sonra yükseliş beklememek gerekiyor Amaaaa şöyle de birsey var bu sene Ath cabuk kırıldı önümüzde faiz indirimleri var normalde haziranda olacaktı ertelediler ABD secimleri var bunlar eğer bir tuzak olmazsa biz garibanların bekledigi olacagina inandığımız o yükselişi daha öne çekecek insallah Hakkimizda hayırlısı olsun olurda yukselmezse de ne yapalım yapacak birsey yok fakir hayata devemkeeee

Tümü (4) 3 Kişi 0 Kişi
3000 Karakter
Görsel Yükle
  • BTCUSD @RoBinho Bence 25 Nisan sonrası yavaştan toparlanmaya başlar. Sonrasında keyifli günler bizi bekler. Ben Ekim- Kasım oralara kadar bekleyeceğini düşünmüyorum, 25 Nisan sonrası yeşillenir yine buralar 🙂

  • BTCUSD @hakan şahin @hakan-sahin yazdiklarimi yanlis okuma lutfen.. ben ekim demiyorum robinhonun ekim beklentisine cevap yazdim. benim hedef su izah edeyim. bak 1nisan 1mayis arasi toplama halving 20 sinde 10 gun oncesi ve 10 gun sonrasi dalgali inisli cikisli yer edinme sureci ve sonraki 10 gun 1mayisa denk geliyor 1mayis itibariyle ufaktan kademeli olarak 1 gunde 5 gunde ralli olmicak kademeli olacak. yil sonu gelmeden beklentim btc 85k ile 100k lari bulabilir y.t.d. iste benim acik ve net basinsan beri savundugum surec budur. baskalarina yazdiklarimi yanlis okumayin ya da anlamayin lutfen kardesim. sevgiler. ne otelrim nede aksini soylerim.

  • BTCUSD @POYRAZ 53 🙋‍♂️ usta yanlış anlama ama önceden ayın 20 sini gosteriyordun halving diye sonra 1 Mayıs sonrada diyorsun ki ekimden sonra. hep bi öteleme var. geçen senede kahve yudumlayacagiz surda yok para çantası yok valiz hazırlayın dediniz tam tersi oldu herkes battı. şu soyledikleriniz bana hiç inandırıcı gelmiyor.

  • BTCUSD @RoBinho bizim su yarim akilla dusundugumuzin 10 katini onlar onceden tasarladilar. bak robinhom bunlar kan emiciler familyasindan olurlar. isleri dusunulenin tersini yapmak. halving yukselis getirme dusuncesi vardi kazandirmamak icin oncesinde yukselttiler ve halvingi beklerken darbeyi vurdular. ne diyordum ben 1 nisan 1mayis halvingi kimseye yedirmezler. aynem dedigim gibi oldu miss. simdide dedigin halving sonrasi ekime kadar yatis hemi bak bunuda yedirmicekler daha erkenden benim fikrim 1 mayis itibariyle edindigimiz yerden kademeli yukselis ivmeleri gelecegidir. tam su gun diyemicem sadece baslangic 1 mayis.. ben inandigimi yasarim ve suana denk zararim olmadi.. bakalim.


YENİ ÜYELİK

  PİYASALARI ÇOK DAHA KOLAY TAKİP EDİN, ÜYE OLMANIN AVANTAJLARINDAN FAYDALANIN.

PİYASA ÖZETİ

Bizi Takip Edin

  Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.

Yorum Yaz