3000 Karakter
Görsel Yükle

gram-altin Dolar/tl sabit fiyatta tutuluyor gibi. Benzer durum altında da söz konusu. Ayriyeten ons üzerindeki amerikan baskısı altını düşük seviyede tutuyor ve bu durum uzun süre devam edeceğe benziyor. Dolayısıyla ben en azından seçimlere kadar altının tat vermeyeceğini düşünüyorum.

  USD dolar 1 yilda 8 den 19 olmuş..daha nereye yukselecek!!50 mi olacak?mazot 25 tl kira 7000 tl evler 1.5 milyon enflasyon yuzde 400...cikacak yermi kaldi..faiz inmesinin zaten bir anlamı yok..vatandasa hicbir faydasi yok..politika faizi 9 sokak faizi banka faizi 25 konut faizi 1.5-2 yani gosterge faizinin indirilmesinin vatandasa tek bir faydasi olmadigi gibi birde enflasyonu hortlattı.halbuki faiz 19 da kalsa zaten banka faizide 20 idi..dolar 19 olmaz enflasyon patlamazdı..hukumet resmen vatandasi yok yere ezmistir

  SODSN Çöp diyecem o bile bundan değerlidir.Bütün hisseler 5 kat gitti şuna bak Allahsızlar.😡😡

   gumus Alım için bekliyoruz. Kâr satışları yakııınnn ;) ytd

    RTALB iki ay önce zararına satıp faize yatırdım, zararı çıkarmaya az kaldı elhamdülillah

    BTCUSD evet benim tayfalar market shortları temizleyecek belli dikkatli olun hepsinde stopsuz işlem yapmayın ne olursa olsun yön asagıya aldanma yükselecek diye hepsinde dedim gibi cehennem vib locasında yanışları izleyecez 

    Kirişçi: 42 ilde uygulanan IPARD programını 81 ile yaygınlaştıracağızTarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, "Önümüzdeki yıl IPARD 3 programını başlatıyoruz. Bugüne dek 42 ilde uygulanan programı, 2023’ten itibaren 81 ilimize yaygınlaştıracağız" dedi.

    Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com

    Zorlu'dan hisse satışı için başvuruZorlu Holding, Vestel Elektronik’in 9,5 milyon nominal tutarlı hissenin borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu’na başvurdu.

    Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com

    TCMB’den zorunlu karşılıklara komisyon kararı TCMB, TL mevduat oranı yüzde 50 ile yüzde 60 arasında kalan bankaların zorunlu karşılıklarına yüzde 3 komisyon uygulayacak.

    Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com

    İpekyol/Ayaydın: Kurun sabit kalması ihracatta baskıyı artırdıAvrupa'daki talep daralmasını ciddi şekilde hissettiklerini dile getiren İpekyol Genel Müdürü Uğur Ayaydın, “Son dönemde döviz kurunun sabit kalması ve enerji maliyetlerinin ciddi şekilde artması hazırgiyimin ihracat tarafında maliyet baskısını artırdı” diye konuştu.

    Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com
    Yorum Yaz