3000 Karakter
Görsel Yükle

AB, hidrojen yatırımlarını artırmak istiyorAvrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, "AB genelinde yaklaşık 80 hidrojen projesi için 17 milyar euronun üzerinde kamu desteğine onay verdik" dedi.

Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com

Almanya'dan Afrika'ya daha fazla yatırım açılımıAlmanya Başbakanı Olaf Scholz, Alman şirketlerine yoksullukla anılan Afrika kıtasına yatırımlarını artırma çağrısında bulundu.

Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com

Erdoğan: Togg ile küresel rekabette yerimizi aldık"Türk araba yapamaz diyenlerin mantığını hüsrana uğrattık" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, kısa bir süre önce Ford Otosan'ın 3 bin 500 kişiye istihdam yaratan yeni fabrikasını açtıklarını belirterek, "Togg'un üretimi ve satışa başlamasıyla kendi markamızla küresel rekabetteki yerimizi aldık. Togg da 12 bin adet teslimat yaptı" dedi.

Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com

Volvo Car: 2030 yılında tamamen elektrikli araç satacağızVolvo Car Turkey Genel Müdürü Magnus Boman, otomotiv sektöründe bütün şirketlerin elektrikli araç üretimine yöneldiğini ve Volvo Car olarak 2030 yılında tamamen elektrikli araç satacaklarını açıkladı.

Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com

USD CDS En Düşük Seviye’de Olduğu İçin Bayram İlan Edecek Yabancı Senin CDS’ne Bakmıyor Onlar Seni Vatandaşın’dan Daha İyi Biliyor Tutuklanma Sezonu Başladı!! Acaba Neden :)

USD Alarmlar neden sessiz Financepte ?

  ASELS 60 tl loading...

  USD this is kamalist 

   YENİ ÜYELİK

     PİYASALARI ÇOK DAHA KOLAY TAKİP EDİN, ÜYE OLMANIN AVANTAJLARINDAN FAYDALANIN.

   PİYASA ÖZETİ

   Bizi Takip Edin

     Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.

   Yorum Yaz