3000 Karakter
Görsel Yükle

Hazine iki tahville 14,8 milyar TL borçlandıHazine ve Maliye Bakanlığı 14 ay ve 10 yıl vadeli tahvillerde ihale öncesi satışlarla birlikte 14,84 milyar TL borçlandı.

Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com

USD 12 Yıl Aradan Sonra İlk Defa Mısır’a Gitmişiz Vay Be Bizde Harbiden Para Yok la Ahahahaaha Eyy Amerika Sen Kimsin Ya !! Suriye’ye Gidersek Şaşırmayın

  BTCUSD 1000-2000 dolarlık düşüşler aldatmaca yapay. Bir dahaki hedef 51.000 ardından 55.000 gibi gözüküyor.

   QUAGR İnş artık yukarı ivmesi başladı

    BTCUSD Hafta sonu çok güzel di 🍀 . şimdi ise halen koruyor yerini . 💲💲💲 yakın

     USD Ülkemizde akaryakıt fiyatını birileri kalem oynatıp belirlemiyor Platts Cenova'dan günlük fiyat çekiliyor. 5 günlük ortalamaların 3% üzerinde oluşan fiyata zam, altında oluşan fiyata indirim geliyor Bu fiyat oluşumunda TL nin değer kaybı da hesabın içinde. Sonra rafineri marjları var. Değişen rafineri marjları da fiyatı etkiliyor Yani, akaryakıt fiyatını hükümet belirlemiyor. Hükümet sadece vergisini belirliyor ÖTV'sine zam yapabilirler fakat fiyatla oynamıyorlar, fiyat otomatik oluşuyor

     REEDR Maşallah , dahası da gelecek inş 

      AB, bu yıl 1,8 milyar euronun üzerinde insani yardım planlıyorAvrupa Birliği (AB), bu yılki bütçesinden insani yardıma, 470 milyon eurosu Orta Doğu ve Kuzey Afrika'ya olmak üzere 1,8 milyar euronun üzerinde kaynak ayırdı.

      Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com

      IMF Başkanı'ndan 'yumuşak iniş' senaryosuIMF Başkanı Kristalina Georgieva küresel ekonominin yumuşak iniş yapacağını öngördüklerini açıkladı.

      Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com

      Ifo: Alman imalatçılar tedarik zincirini çeşitlendiriyorAlmanya'nın önemli ekonomi ve düşünce kuruluşlarından Ekonomi Araştırma Enstitüsü (Ifo), Alman sanayisinin Kovid-19'un ardından bağımlılık ve başarısızlık riskini azaltmak için tedarik zincirlerini geliştirmeye devam ettiğini bildirdi.

      Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com

      YENİ ÜYELİK

        PİYASALARI ÇOK DAHA KOLAY TAKİP EDİN, ÜYE OLMANIN AVANTAJLARINDAN FAYDALANIN.

      PİYASA ÖZETİ

      Bizi Takip Edin

        Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.

      Yorum Yaz