Gram Altın / Kuveyt SeninBankan

ALIŞ 2.442,44
SATIŞ 2.443,49
FARK %0,52
Önceki Kapanış 2.428
Günün En Düşük Değeri 2.418,25
Günün En Yüksek Değeri 2.480,98

Gram Altın Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

%76 Artar
80 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

GRAM ALTIN BANKA KURLARI

19:58ALIŞSATIŞMakas(%)
Garanti 2.385,392.570,87%7,78
İşbank 2.328,922.511,81%7,85
Akbank 2.435,972.438,34%0,10
Yapı Kredi 2.346,432.526,11%7,66
Ziraat 1.793,191.845,41%2,91
HSBC 1.785,031.825,34%2,26
Halkbank 2.320,132.568,88%10,72
Vakıfbank 2.328,932.675,93%14,90
TEB 2.261,152.716,51%20,14
Şekerbank 2.358,632.546,63%7,97
Kuveyt Türk 2.404,352.489,81%3,55
IngBank 2.347,542.547,39%8,51
19:58ALIŞSATIŞMakas(%)
TurkiyeFinans 1.777,631.877,63%5,63
Albaraka 2.342,792.573,31%9,84
Finansbank 2.306,812.536,93%9,98
EnPara 2.312,792.521,27%9,01
Denizbank 2.328,902.511,79%7,85
ZiraatKatilim 1.515,531.919,61%26,66
Vakıf Katılım 2.341,922.341,92%0
Kuveyt SeninBankan 1.237,051.392,74%12,59
Enpara 2.312,792.521,27%9,01
ING 2.348,102.548,78%8,55
Ziraat Katılım 2.380,582.554,64%7,31
Senin Bankan 1.238,511.394,38%12,59
OdeaBank 476,16490,15%2,94

Gram Altın Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

gram-altin Varmı başka sorusu olan 👀 varsa cevap verilmeyecektir 😎☕

gram-altin ABD verilerinin olumsuz gelmesi altın ve gümüşü çok fazla etkilemedi..

    gram-altin ŞU AN ALTININ GECEK DEGERI BURALAR DEYIL OLMASI GEREKEN 2520 DIR AMA ORALARA COK KISA BIR ZAMAN ICINDE ILK 2490 ASIP SONRA 2520 GORECEK AMA ONDAN SONRA NE OLUR ZAMAN GOSTERECEK

      gram-altin kac yillardir takip ediyorsunuz 1 gun yaniltip zarar ettirtmedim 3 5 kisi altin 50 tl cikinca takmiyor 3 tl dusunce ortaligi yaygaraya veriyor 525 tl den buyana beni takip ediyorsunuz ve suan 2500 tl cikacak diye degil düsecegu zamani bilen ve ons uzerinden alim firsati yakalayin diye sizlere yorum yapan bi kişiyim yoksa alan atsin beklesin zarar ettim diyen vallahi yalancidir...

      gram-altin 2500. altı parça alış devam 😴

      gram-altin Altın neden düştü?

      gram-altin 🔋#Yıgıt 29-30-31 Mayıs Talep Toplama 🚚#Horoz 29-30-31 Mayıs Talep Toplama #Alklc 29-30 Mayıs Talep Toplama

        gram-altin . 

          gram-altin Bu kadar oynak başka bişey görmedim 3 yukarı 2 hafta aşagı sonunda kazandıracak ama beklemek gerekiyor

          gram-altin altın Zarar ettirmez biriktirmeye devam Ytd

          gram-altin 2 aydır paramız altında mundar oldu

            gram-altin İMKB de borsa karaborsa oldu, özellikle bazı şirketler yatırımcısını zarara uğratmaya devam ediyor

              gram-altin Hangi bankadan alım satım yapıyorsunuz? Makas farkı nedir?

                gram-altin 15:30'da ABD enflasyon verileri gelecek. Piyasalarda yüksek volatiliteye dikkat

                gram-altin altın fiyatları yerle bir oldu

                  gram-altin 700 bin. Nakitim var burdan alınır mı

                  gram-altin 2520 den bozdum girilir mi

                    gram-altin Bir miktar daha düşüş bekliyorum

                      gram-altin Bugün faiz kararı aciklancak

                      gram-altin merkez bankası faizi sabit tuttu

                        Yorum Yaz