Gram Altın

ALIŞ 415,45
SATIŞ 416,11
FARK -%0,00
Önceki Kapanış 415
Günün En Düşük Değeri 415,30
Günün En Yüksek Değeri 416,21

Gram Altın Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

%79 Artar
604 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

GRAM ALTIN GRAFİĞİ

GRAM ALTIN BANKA KURLARI

02:50ALIŞSATIŞMakas(%)
Garanti 404,20427,00%5,64
İşbank 413,4417,13%0,90
Akbank 417,740-%100
Yapı Kredi 403,46425,40%5,44
Ziraat 407,34421,85%3,56
HSBC 409,91417,37%1,82
Halkbank 398,5428,35%7,49
Vakıfbank 402,28422,28%4,97
TEB 388,53441,70%13,68
Şekerbank 405,12422,83%4,37
Kuveyt Türk 410,89413,96%0,75
IngBank 412,06419,33%1,77
02:50ALIŞSATIŞMakas(%)
TurkiyeFinans 407,14419,67%3,08
Albaraka 405,81424,08%4,50
Finansbank 397,66421,43%5,98
EnPara 401,50420,57%4,75
Denizbank 408,10422,69%3,58
ZiraatKatilim 414,45417,02%0,62
Vakıf Katılım 411,25413,56%0,56
Kuveyt SeninBankan 411,97415,05%0,75
Enpara 400,02419,31%4,82
ING 411,20418,10%1,68
Ziraat Katılım 396,40434,00%9,48
Senin Bankan 410,98414,06%0,75
OdeaBank 476,16490,15%2,94

Gram Altın Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

gram-altin Tam 4 gun once MB faizinin artmayacagi tahminini yapmistim. Yine bir tahminimde bir kez daha basarili olmamin grurunu yasiyorum. Tahmin Basari Oranim Son 2 ay: 24/24 🤜🤛 

gram-altin Tlgrm SD ANALIZ Ytd.

gram-altin yukarı yukarı yukarı

    gram-altin Amarikanin cokusu dolarin gumusun deger kaybetmesi karsinda halen ALTİNDAN umut beklemesi cok sacma geliyor.UNUTMA HER YOKUSUN BİR İNİSİ VARDİR

    gram-altin Coinler düşüşte. Yarına Altın kığırdar fibi

      gram-altin Bu altin da470 lerden 530 kusurlere cikmasinin tek sebsbi Abd secim oncesidir gumus ise 6 lardan 7 lere cikti secim bitti piyasa geriye cekildi sonuc itibariyle merkdz bank faizler sabit tutuldu dolar biraz daha geri cekildi haberler herseyi degistiyor geriye tek bir haber kaldi korana biterse ne olur

        gram-altin Bu hafta 432 445 arasinda gider geliriz hayalperest olmayin.

        gram-altin . 

        gram-altin Selam degerli arkadaslar..İşler değişir ve trendler sonsuza kadar sürmez..suan ayi piyasasindayiz ve bizi takip eden bir boga piyasasi var ve onuda takip eden bir ayi piyasasi...bu boyle gidecek..spekulasyoncular bellidir ucacak kacacak baticak..bunlara degil herzamn kendinize inanin ve hedefinizi bekleyin.. 

          gram-altin bolkazanclar herkese goruldugu uzere piyasalar 100bp faiz bekliyorlar..eger dolar hala 7.35 civari duserse bu sayi 150 olur 7.30 olursa 200 bp boyle hesablayabiliriz ...simdi ne olcak kurlar bu sekil devam edrrse ve piyasabin beklentisi dahilinde sonuc cikarsa onceden dustugu kadar devam eder..beklenenin disinda farkli bi durum olursa mesela dolar oglen ikiye kadar 7.40larda devam etti faizde sabit kaldi ozaman da bi anda 7.50 7.55 civarina cikar...yada faizi beklenenden fazla artirdilar ozamanda kurlar sert duser...ihtimali yok ama dusurduler diyelim ozaman kur ve altinda şov baslarr..👍

          gram-altin Biden 19 karara imza attı, Pelosi teşvik paketi Şubat ilk haftası çıkartmayı planlıyor. Merkez Bankamız Faiz arttırmadı fakat sıkılaştırıcı politikalara devam edeceğini belirtti. Avrupa Merkez Bankası varlık alımlarını destekleyici açıklamalarda bulundu. Senatoda Demokratlar çoğunluğu oluşturdu ve Biden 1,9 trilyon dolar teşvik ve 1400 usd çek verileceğini açıkladı. ABD İran gerilimi savaşa neden olacak boyutlara ilerledi. ABD ilk kez ÇİN Şirketlerini borsadan çıkartıyor. İngiltere de tam kapanma ve 4,6 milyar sterlin ek yardım paketi dağıtılıyor. Corona tekrar mutasyon geçirdiği Başbakan Boris Johnson belirtti. Avrupa Liderler Zirvesinde 750 milyar Euro kurtarma paketine karar verildi. DXY Dolar endeksi 90 seviyelerinde, Gram Altın 440 TL destek, ilk hedef 451 TL. onuryilmazeng26 i n s t g r m adresimden takip ve sorularınızı sorabilirsiniz. TAKİP EDEN KAZANIR.

            gram-altin Piyasalar kızışacak gıbı yts 

              gram-altin mekanı cennet olsun güzel insan 🙏🙏😥😥😥 

                gram-altin arkadaşlar. gram altın öncelik hesabı bura aktardık hesabı yeni açtık peki cuma ve Perşembe gram altın ı olanlara ne dedik bakın ne yaptık 445 gram altını sattık yerine 89 a İsveç aldık Perşembe cuma isveçi 89.40 satıp geri 439 gram altın aldık hem gram altın ı satıp alttan as aldık hemde İsveç ten al sat 100.030 kar ettik konu şu gram altın ı 445 satıp yerine CHF de olabilirdi ben 445 gram altın satıp 8330 CHF alıp CHF yi cuma 8380 satıp yerine 439 a tekrar gram altın alanı da gördüm yani gram altın satıp ortada döviz alıp onu satıp tekrar gram altın alana yaklaşık 7 lira kar verdi..şu kare Perşembe günü gördük gram altın 446. CHF 8330 gramı 445 satıp CHF alıp tekrar CHF satıp cuma 439 banka bize gram altın verdi ben aldım Kuveyt gram altın alışım 439..

                  gram-altin Pazartesiden itibaren havalar bozuluyor arkadaşlar aracı olmayanlar yanına şemsiye alsınlar

                  gram-altin Uzun vadeci arkadaş her gün bakma altına moralini bozma 3 ay sonra bak o zaman goreceksin altinin gercek fiyatini 460 465 :)

                  gram-altin Ah ne günlerdi 😁 

                    gram-altin hazır mıyız gençler patlamaya 😁💰 

                      gram-altin Bozdum beyler fazla bi zararım yoktu ama 452 ortalamayla 440 dan verdim gitti sinir hastası etti beni mis gibi hisseye yatırdım kafam rahat yatırım tavsiyesi değildir

                        gram-altin hisse muhabbet haber grafik gecmis hisse takip programi 

                          Yorum Yaz