Gram Altın

ALIŞ 2.499,21
SATIŞ 2.500,44
FARK %0,21
Önceki Kapanış 2.487
Günün En Düşük Değeri 2.485,54
Günün En Yüksek Değeri 2.594,89

Gram Altın Pazartesi ( Ne Olur ? )

%78 Artar
104 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

GRAM ALTIN BANKA KURLARI

14:25ALIŞSATIŞMakas(%)
Garanti 2.440,082.629,48%7,76
İşbank 2.440,222.629,10%7,74
Akbank 2.613,132.616,37%0,12
Yapı Kredi 2.445,062.587,83%5,84
Ziraat 1.793,191.845,41%2,91
HSBC 1.785,031.825,34%2,26
Halkbank 2.383,742.632,49%10,44
Vakıfbank 2.400,792.747,79%14,45
TEB 2.325,542.779,90%19,54
Şekerbank 2.393,822.613,60%9,18
Kuveyt Türk 2.471,472.608,85%5,56
IngBank 2.425,312.628,76%8,39
14:25ALIŞSATIŞMakas(%)
TurkiyeFinans 1.777,631.877,63%5,63
Albaraka 2.410,822.701,32%12,05
Finansbank 2.407,112.606,47%8,28
EnPara 2.413,522.592,39%7,41
Denizbank 2.440,202.629,07%7,74
ZiraatKatilim 1.515,531.919,61%26,66
Vakıf Katılım 2.465,372.465,37%0
Kuveyt SeninBankan 1.237,051.392,74%12,59
Enpara 2.413,522.592,39%7,41
ING 2.429,962.621,74%7,89
Ziraat Katılım 2.453,002.629,43%7,19
Senin Bankan 1.238,511.394,38%12,59
OdeaBank 476,16490,15%2,94

Gram Altın Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

gram-altin 1850 oldumu çakar geçerim. Sonra mevduat faizini bağlarım. Mart 15 - 20 sine kadar gelen parayıda hiç dokunmadan üstüne eklerim. ondan sonra seçime 10 gün kala döviz alır yatarım. YTD

gram-altin Ne oluyor millet costu bu ????

gram-altin Birbirine giren FETÖ'cüler sinirlenince öyle sırları paylaştı ki... "Gülen iade edilebilir" 

    gram-altin arkadaşlar kardeşimin altınları var hem fiziki hem bankada satıp arac alicak. bende nakit var diyorum ki ben alim sizce fiziki olanimi tercih etmeliyim yoksa bankadakinimi?

    gram-altin pazartesi 1880

      gram-altin .https://www.facebook.com/reel/292597980227132 

        gram-altin Adamlar var camilerin yapilmasini dert ediniyor.Halbuki camilerin çoğunu ve hatta %90 ini vatandaş kendi cebinden yaptırmıştır. Muhafazakar insanları kotuleyecegine , yurt yapımı için bilinçlendirme yapsalar, diyanet ile işbirliğine gidilse camilerden yurt yapımı için paralar toplansa, hatta yurtlar için bağış yapanların isimleri olsa yapilacak yurtlarda.Sağcısı solcusu işbirliği içinde hareket edilse kötü mü olurdu.Her türlü sosyal beceriye her türlü etkileşim kanallarına sahip,kendini entelektüel sanan kesim iş muhafazakar kesimi kucaklamaya gelince hemen çark ediyor.Hayır canımı sıkan konu ,her tarafta barlar yaparken, heykeller dikerken ,lüks tatillere giderken, 10 bin dolarlık yemekler yerken yurtlar öğrenciler aklınıza gelmez,ama elindeki avucundaki ile hacca gitmek isteyen ,köyünde cami yaptıran zavalli vatandasa agza alinmayacak hakaretler ederler.Tamam bizim dinimiz şefkat dinidir de ,sizde insansınız.sizde hic olmazsa yurt yapın da görelim.

          gram-altin faiz yükseliyor dolar yükseliyor altın. yükseliyor hepsi birden yükseliyor biri yukseldimi birisi düşerdi çivisi çıktı bu ekonominin harbiden ya

            gram-altin ooo burda mevzu baslamis bu altini sevmiyorum kanla savasla besleniyor

              gram-altin En iyi vadeli mevduat veren banka hangisi arkadaşlar niyeti bozdum :D

              gram-altin BEYLER EN PARADA PARAM VAR GÜVENİLİRMİ EN PARA

              gram-altin Bazi tipler vardir ,Kanuni Sultan Süleyman doneminde ,Osmanlı der yalakalık tavan yapar , sezar döneminde, roma imparatorluğu der şımarıklık tavan yapar ,netenyahu güçlü olduğu için ,İsrail der ,azginlik kudurmak tavan yapar.Bu tipler rüzgar gülü gibidir.Ruzgara göre eserler. Birde atin agzindaki yaprağına konmuş kelebek vardır.Atin umurun da değildir. neyse bizim de umurumuzda değildirler. Ama ne olursa olsun , o sebi masumlar varya katledilen.hani babaları anneleri ceset parçalarını topladıkları. Iste israil teror devletini destekleyen oven kimler varsa o masumların ahindan bogurerek gebersinler.Yuzleri gulmesin. Allah binbir belalarını versin. Şizofrenler gibi ,katledilen insanları seyrediyorlar ve hicbir insanı duygu tepki veremeyen yaratıklarla aynı dünyada yaşamak zorunda kalıyoruz iste.Bu tipler bizim de başımıza bela dır yarın bir gün.

                gram-altin . 

                  gram-altin Altın şu an itibariyle satış fırsatı vermektedir. Alış için sabredilmeli, sürekli aynı kişiler hedef göstererek acımasız davranmaktadır.Altın 1600 olacak dediğimde alay ediyorlardı, eleştiri yağmuruna tutuyorlardı şimdi de alış fırsatı mutlaka verecektir diyorum. Sadece sabredilmeli..YTD

                  gram-altin dolar 1.5 TL idi

                    gram-altin Günaydın hayırlı sabahlarsayın cumhur başkani 2023 hedefini 2057 cıkardı benim okadar ömrüm yok fakat 2 yıl icinde altın ne olur tahmini olan var mı bakan şimsek ingilterede araplarda para bulamıyor her gün yakıta zam yapılıyor buda gıdaya peynire yansıyor.com.beklemeye devam mı

                    gram-altin Arkadaşlar bir konuda yardım bekliyorum hepinize teşekkür ederim şimdiden. Elimde bi miktar fiziki altın var yurt dışına gideceğinden dolayı altın hesabına çevirmek istiyorum bankalar fiziki altını gram hesabına çevirirmi birde zarar etmemem için hangi banka tavsiye edersiniz.

                      gram-altin Kur oranlarında farklılıklar olmaya başladı epeydir.... güven vermemeye başladı farklı platform arayışına girdim

                        gram-altin malum bir konuştu imkb çöktü, olan yatırımcıya oldu. yatırımcı daha kime güvensinde bundan sonra yatırım yapsın😡

                        • gram-altin @🚀sky borsa her zaman risk taşır gerçekte para kazananlar yüzde yirmi filandır onlarda uzman işi iyi bilenler altına bir ay önce yapılan küfürlerin hattı hesabı yoktu altın her zaman güvenli liman olmuştur birde hemen yükselsin hesabı yapanlar altına yatırım yapmasın her yıl oetalma yüzde elli Garanti getiri sağlar saygılar

                        gram-altin Arkadaşlar. Bu haftaiçi altın bozmam gerekiyor. Hangi gün bozmalıyım sizce? Geçen cumaya göre pazartesi düşük açtı? Yatırım tavsiyesi değildir. Fikirlerinizi bekliyorum.

                        Yorum Yaz