Gram Altın

ALIŞ 2.018,15
SATIŞ 2.019,90
FARK %0,36
Önceki Kapanış 2.011
Günün En Düşük Değeri 2.009,9
Günün En Yüksek Değeri 2.019,57

Gram Altın Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%81 Artar
168 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

GRAM ALTIN BANKA KURLARI

08:12ALIŞSATIŞMakas(%)
Garanti 1.945,802.100,18%7,93
İşbank 1.978,582.102,95%6,29
Akbank 2.100,162.101,46%0,06
Yapı Kredi 1.988,272.081,96%4,71
Ziraat 1.793,191.845,41%2,91
HSBC 1.785,031.825,34%2,26
Halkbank 1.935,022.104,17%8,74
Vakıfbank 1.935,592.153,59%11,26
TEB 1.865,932.218,17%18,88
Şekerbank 1.957,712.099,00%7,22
Kuveyt Türk 2.001,372.083,70%4,11
IngBank 1.957,972.079,72%6,22
08:12ALIŞSATIŞMakas(%)
TurkiyeFinans 1.777,631.877,63%5,63
Albaraka 1.947,772.142,86%10,02
Finansbank 1.929,612.100,06%8,83
EnPara 1.937,912.091,16%7,91
Denizbank 1.978,562.102,93%6,29
ZiraatKatilim 1.515,531.919,61%26,66
Vakıf Katılım 1.963,941.963,94%0
Kuveyt SeninBankan 1.237,051.392,74%12,59
Enpara 1.937,912.091,16%7,91
ING 1.955,182.076,13%6,19
Ziraat Katılım 2.010,862.044,13%1,65
Senin Bankan 1.238,511.394,38%12,59
OdeaBank 476,16490,15%2,94

Gram Altın Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

gram-altin Cöküş başladı şimdi

    gram-altin İyi günler,biraz birikimim var. Bu süreçte altın alımına yorumunuz nedir acaba?

    gram-altin millet dedi isek dediğimiz dedik demedik. peki ne dedik. demedigimizimi dedik, demedigimizi desek idik, her şeyimi dicez demezdik. peki niye dedik, demedi demesinler diye dedik,

    gram-altin bence satma zamanı. yatırım tavsiyesi değildir

    gram-altin kuyumcu dukkanlarindaki altin fiyatlarini goruntuleyebilecegimiz platform varmidir?

    gram-altin biraz birikim var sizce altın bu seviyeden alınır ki yine bir alış fırsatı verir mi

    gram-altin İstanbul da deprem oldu Allah beterinden korusun milletimizi

      gram-altin Yahu bu ziraat bankası ile sorununuz ne? niye 10 gündür güncellemiyorsunuz fiyatını @finanscepte?

        gram-altin 18 KASDA NE DEMISTIK GRAM 1950 DEMISTIK GÖRDUMU GORDU SIMDIDE DIYORUZKI MB MUDAHALE EDEBILIR SIRF ALTIN SEBEB EFLOSYON ARTMASIN DIYE

        gram-altin Altın fiyatları rekor kırıyor resmen uçmuş beeee

          gram-altin Altın bu yıl sonu 4 bin lira ytd

          gram-altin ARKADASLAR ARALIK 13 FED TOPLANTISI VAR FAIZ ARTISI YOK KESIN OCAKDADA YOK KESIN AMA INDIRMIYECEKDE SUBAT DA BELKI GEVSEMEYE BASLAR AMA NE OLURSA OLSUN ALTIN 2000 BIN ÜZERI BILGINIZ OLSUN

            gram-altin ARKADASLAR GRAM PAZARTESI 1993 KIRARSA HEDEF 2013 TL AKSI TAKDIRDE 1965 ALTINI GORÜRSE 1920 DIB HEDEF PAZARTESI ACILISI TAKIP EDECEGIZ AMA OYLE YADA BOYLE ONS ÖNÜMÜZDEKI 2 AYLIK SURECDE 2300 GORECEK BILGINIZE

              gram-altin ⚡️#Cates 12 lot - (685₺) yeterli olur. 🌇#Begyo 110 lot - (330₺) yeterli olur. 🏦#Skymd 25 lot - (175₺) yeterli olur. *#Cates Akbank ve Garanti yok. *#Begyo Akbank yok. *#Skymd Hepsi var. 

              gram-altin Fed faizler hat savhada buralarda altın satılırmı arkadaşlar akıl var mantık var faiz arttrırken bu fiyatlardaysa indirirken siz düşnün gram 2500 yıl sonu 3000 ne gözü dikmiş durumda tuttuğunuz yersen koparın saygılar

                gram-altin Türkiye'nin isvec'e nato vizesi oylamasinin ons kulvarinda makro bazda hareket olusturacagi kanaatindeyim. oraya kadar olaganustu bir ivmelenme beklenmiyecektir.(yatirim onerisi olamaz)

                  gram-altin Ulan teneke 1790 dan 100 g sattım .Satar satmaz şahlandı

                    gram-altin Allahım sana geliyorum. Hadi 2000 ol beeeeee

                      gram-altin alım fırsatı verir mi ?

                        gram-altin TAKIPDE OLAN KAZANIR BASKALARI GIBI BOS MUHABBET YOK

                          Yorum Yaz