Gram Altın

ALIŞ 768,88
SATIŞ 770,34
FARK %1,13
Önceki Kapanış 761
Günün En Düşük Değeri 754,00
Günün En Yüksek Değeri 774,53

Gram Altın Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%70 Artar
3.245 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

GRAM ALTIN GRAFİĞİ

GRAM ALTIN BANKA KURLARI

16:20ALIŞSATIŞMakas(%)
Garanti 765,85773,28%0,97
İşbank 766,28775,03%1,14
Akbank 762,85770,40%0,99
Yapı Kredi 766,75773,20%0,84
Ziraat 766,39775,64%1,21
HSBC 763,13769,01%0,77
Halkbank 761,08769,3%1,08
Vakıfbank 765,89765,89%0
TEB 765,76778,34%1,64
Şekerbank 760,67768,30%1,00
Kuveyt Türk 763,58771,10%0,99
IngBank 763,43774,67%1,47
16:20ALIŞSATIŞMakas(%)
TurkiyeFinans 761,06769,37%1,09
Albaraka 759,12772,05%1,70
Finansbank 762,77775,86%1,72
EnPara 766,10771,98%0,77
Denizbank 766,27775,02%1,14
ZiraatKatilim 762,21771,16%1,17
Vakıf Katılım 760,41773,82%1,76
Kuveyt SeninBankan 763,38771,10%1,01
Enpara 766,35772,42%0,79
ING 763,81775,09%1,48
Ziraat Katılım 767,29774,10%0,89
Senin Bankan 763,58771,10%0,99
OdeaBank 476,16490,15%2,94

Gram Altın Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

gram-altin arkdaslar selam 702 den aldıgım altını sızde kacta satmalıyım 188 gr aldım tavsıye verecek olan varmı?

gram-altin parca parca bir miktar çıkılmıştır, alttan yakalamaya devam ytd

gram-altin Selam herkese Sizce buradan altın alınıp beklenir mi yada dolar??

gram-altin Yeni basladimda alayimmi bekleme yapayimmi düşsün die

gram-altin 10 gram alıcam girsem mi?

gram-altin 771 den 310 k girildi...

gram-altin bankalardan yapılan alımlarda binde 2 vergi kesiyorlarmı. birde satış yaparken tekrarmı kesiyor vergi

gram-altin her ulkenin bir kaderi var bildim bileli bu ulkede hep kriz var cari acik hep yuksek, lira 2 3 yilda bir deger kaybediyor maaslar asg ucret dusuk disa bagimlilik hep vardi 40 yildir ayni sey bu dugumu cozecek formul daha bulunmadi olan orta ve alt gelire oluyor birde eskiden insanlar kidem tazminati ile ev alirdi simdi bir araba zor alirsin ....

    gram-altin vakif katılımda makas farkı 4 idi şimdi 13 yokmu adam gibi bi banka önerisi

      gram-altin altını satanların gözü yaşlı 😂😂😂😂😂😂

        gram-altin sayın bakanlarımız konuştukça bile yükseliyor nasıl iş bu ya

          gram-altin 496 t alınan 100 gram bugün itibari ile 766 t den çıkış yapıldı . Bakalım ilerleyen günler bize neler gösterecek herkes hakkında hayırlısı

          gram-altin çıkıyormu???

            gram-altin bu oyunu hep oynuyor parayı elinde tutan para baronlar altın iki ay içinde 590 lari göre çek yine sanırım. bu bir ytrim tavsiyesi değildir .

              gram-altin baya bir sıkıştı , ya iyi bir sıçrama olacak, ya da düşüş.

              gram-altin ya altina dovize para baglama devri bitmis imkanin varsa ev arsa alacaksin bakiyorum borcum icin arabami sattim altinim dursun dedim sattigim arabam altinimdan yuzde 35 daha fazla kazanmis kisacasi altin doviz hikaye

                gram-altin 765 ten çıktım alım fırsatı bekleyeceğiz bugün bişey olmayacak gibi y.t.d

                  gram-altin Dolarlarimi bozup altina geçtim, çünkü ons altin diplerde, bu da demek oluyor ki dolar bazinda kazanc getirebilir. ytd

                  gram-altin Arkadaşlar ben fiziki altına döndüm şu piyasada hiçbir bankaya güven olmaz makasla kimse kimsenin parasına ambargo koyamaz. Elimde olsun benim olsun. Riske gerek yok. Al sata da gerek yok. Olduğu kadar.

                  gram-altin 542 gram var beklemeli miyim 549 dan alındı

                  Yorum Yaz