GBP / İngiliz Sterlini

ALIŞ 7,0785
SATIŞ 7,1018
FARK %0,04
Önceki Kapanış 7,0871
Günün En Düşük Değeri 7,0851
Günün En Yüksek Değeri 7,1031

İngiliz Sterlini ( GBP ) Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

%59 Artar
37 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

İngiliz Sterlini Al/Sat İşlemleri (Günlük)

İNGILIZ STERLINI ( GBP ) GRAFİĞİ

İngiliz Sterlini ( GBP ) DESTEK DİRENÇ NOKTALARI

GBP OTOMATİK DESTEK & DİRENÇ ALARMI
  • Destek 1 7,0506
  • Destek 2 7,0123
  • Direnç 1 7,1353
  • Direnç 2 7,1817

İNGILIZ STERLINI ( GBP ) BANKA KURLARI

02:00ALIŞSATIŞMakas ( % )
Merkez Bankası 7,56367,603%0,52
Garanti 6,89687,2691%5,40
Yapı Kredi 6,83737,3344%7,27
Halkbank 6,83737,3344%7,27
Ziraat 6,91717,2521%4,84
VakifBank 6,89057,2905%5,81
Isbank 6,87587,312%6,34
Akbank 6,8177,3145%7,30
Sekerbank 6,92367,3063%5,53
02:00ALIŞSATIŞMakas ( % )
Denizbank 6,85597,2837%6,24
IngBank 6,98047,2542%3,92
Albaraka 6,89817,2721%5,42
Teb 6,88497,2899%5,88
Kuveyt Türk 6,71227,4634%11,19
Finansbank 6,79637,3796%8,58
HSBC 6,99857,1732%2,50
Kuveyt SeninBankan 6,73117,4411%10,55
OdeaBank 7,02417,1361%1,59
TurkiyeFinans 6,86877,3057%6,36

İngiliz Sterlini ( GBP ) Yorumları

Yorum Yaz

GBP 7.1500 ten aldım yükselir mi diyenler 👍 düşer diyenler 👎

    GBP arkadaşlar gbp için detaylı bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşabilirmi alım seviyesi ve satım seviyesi nedir? geleceği varmı? yoksa inişmi gelecek? saygılar cümleten

    GBP Kuveyt te şuan 7.34 ne ayak

    GBP İngiltere Merkez Bankası'nın (BoE), Finansal İstikrar Raporu'nda, artan Brexit belirsizliklerinin İngiltere'nin politika faiz oranları üzerinde baskı oluşturarak sterin kuru ve İngiltere merkezli hisse senetlerinde düşüşe neden olduğu kaydedildi.

      GBP GBP 1.255 de satış gelebilir biraz

        GBP Gbp/usd. Dersem gelir yeğen. 1.2480 de al demişim. 1 günde 1.2570 yazmış. 1 günde. Bir mal vardı. 1.23 bekliyordu. Nickini yazıyım mi? Baktım silmişsin entry ni, hala arbitraj veriyor millete... 

          GBP Gbp/usd. Kısa vade ilk hedef: 1.2650. Günlükte rsi, stochrsi ve Macd iyi durumda. H4te sar iyi. %61.8 e gitmemesi için sebep Yok.. 

          GBP https://www.ensonhaber.com/brexite-karsi-yiyecek-ilac-ve-giysi-depolaniyor.html GBP alın koyun kenera dua edersiniz.

          GBP gbpjpy yükselir

          GBP Gbp/usd: 1.2480 ken pozitif uyumsuzluk vardı, döneceğini tahmin ettim döndü. Alan kazandı. Şimdi ema9, ema21 i h4 de kesti. İlk hedef 1.2610..