GBP / İngiliz Sterlini

ALIŞ 10,11
SATIŞ 10,12
FARK -%0,1
Önceki Kapanış 10,12
Günün En Düşük Değeri 10,11
Günün En Yüksek Değeri 10,13

Sterlin (GBP) Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

12 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

STERLIN (GBP) GRAFİĞİ

Sterlin (GBP) DESTEK DİRENÇ NOKTALARI

GBP OTOMATİK DESTEK & DİRENÇ ALARMI
  • Destek 1 10,10
  • Destek 2 10,08
  • Direnç 1 10,13
  • Direnç 2 10,15

STERLIN (GBP) BANKA KURLARI

00:30ALIŞSATIŞMakas(%)
Merkez Bankası 10,1110,17%0,52
Garanti 9,909310,32%4,16
Yapı Kredi 9,853110,36%5,12
Halkbank 9,871710,37%5,06
Ziraat 9,949410,29%3,43
VakifBank 9,871710,37%5,06
Isbank 9,916210,32%4,12
Akbank 9,889610,30%4,18
Sekerbank 9,922610,32%4,00
Denizbank 9,916110,32%4,12
00:30ALIŞSATIŞMakas(%)
IngBank 10,0710,21%1,37
Albaraka 9,946110,35%4,03
Teb 9,858510,40%5,44
Kuveyt Türk 10,0510,17%1,21
Finansbank 9,927310,41%4,81
HSBC 10,0310,20%1,70
Kuveyt SeninBankan 10,0810,14%0,60
OdeaBank 10,0010,23%2,30
ZiraatKatilim 10,0610,19%1,30
TurkiyeFinans 9,90410,33%4,29

Sterlin (GBP) Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

GBP piyasayla inatlaşmadı ve 50 indirdi.kurlar iniyor şimdilik...

    GBP sanırim 100 puan veya uzerinde bir indirim olacak,bu suanda fiyatlanıyor.birazdan piyasaya doviz surulecek ve frenleme yapılacak.büyukk redim şu:pişen bir ocağı buzla söndüremezsiniz.kalici çözumler uretmek zorundasınız.örnrğin üretim gibi,yapısal reform gibi,devlette israfı ve adam kayırmacılığı önlemek gibi,hukuk adaletini sağlamak gibi vs...

      GBP @Kanarya1907 icerikte Suni Zan yok bulunduğun ortam ihtibari ile para ile ugrastigin belli, yada musluman gorunumlu ulke disina atilmiş birisin . Bende sana hakkimi helal etmiyorum olmuyan hakkini helal etmediğin için.

        GBP sterlinin dibi 8.27 olduğuna inanıyorum. buradan alanlar kar ederler. 8.65 1-2 haftaya görebilir

          GBP SİYASET YAPMAYIN, BİRBİRİNİZİ KIRMAYIN.

            GBP 2k almıştım 8.70 den 8.40 tan sattım 600 lira zarar la gümüşe girdim zararı kurtardım üstüne kar aldım iyiki riske girmişim inşallah terte kalan arkadaşlar zararından kurtulur.

            GBP bugün merkezin faiz kararı var o yüzden öncesnde baskılıyorlar.karar açıklanınca yükselmeye başlar.bu yuzden bence bu saatlerdeki kur dip olabilir ytd.öngorum 100 puan düşürmesi.karar açiklandıgi anda bankalar piyasaya yüklü doviz pompalayacak.1 ,2 gün boyle gider sonrasnda illaki yukselrcek.faiz düstukce kurun da dusmesi mumkun degil.

            GBP 4 saatlik grafik 8,27 destek seviyesi üzerinde durmaya devam ediyor 👀 

              GBP 8 tl den küçük bir tutar girdim bu paraya bakalım nasıl olacak. 👍

                GBP 8.1 kadar geri çekilme bekliyorum tâbi ters bi durum olmasa ytd

                GBP Yatay seyire devam ediyor bakalım düşecek mi yoksa gücünü toplayıp yükselecekmi ama bizi bu hafta daha çok bekletir gibi.

                  GBP Sterllin dolar euro gibi değil. Adamı rezilde eder, vezirde. Dengesiz, alçak, hain bir para birimi. Güvenen yanar

                    GBP 8.70 ken 1 ay sonra 8.30 larda diye iki ay içinde 7.93 bandında olacağını düşünüyorum

                      GBP Merkez başkanı Basley faiz indirme mesajı verdiği için negatif etki oldu yarınki verileri takip etmekte fayda var 8.28 altina sarkmadikca yukarı çıkışlar olabilir

                      GBP Şu saatten sonra bı cacık olmaz hertaraftan müdahale var Swap olucak merkez sıkı duruşa devam dıyecek falan fılan pek bı yükseliş umudum kalmadı

                        GBP bir gunluk manipulasyon ile seyrini kirdi ama yine de 8.30 ustu kaldi yani yon yukari bence ..YTD

                          GBP Bu sterlin bi salarsa 7,40 da nefes alır,tehlikeli birpara.

                          GBP bu hafta 8.40 ile kapanırsa 8.50 8.60 8.70 leri görebiliriz kademe kademe

                            GBP Kraliçeye selam alıma devam nerde kalmıştık 💹

                              GBP Arkadaşlar burdan girilirmi ilk kez alıcsm, yorum lütfen. 👍

                              Yorum Yaz