3000 Karakter
Görsel Yükle

USD soran arkadaşlar olduğu için bu mesajı yazıyorum. romanım(köpek gülleri) piyasada bulunmuyor. tükendi. ancak benim elimde sınırlı miktarda mevcut. kitabı almak ve okumak isteyen arkadaşlar bana ugurrtuncer@hotmail.com adresinden ulaşabilirler. buraya isim-adres bilgisi verilsin. talep eden arkadaşlara göndereceğim... iyi haftasonlari...

Tümü (9) 29 Kişi 3 Kişi
3000 Karakter
Görsel Yükle
  • USD @Uğur T. abi yoksun kaç zamandır özledik kaliteli yorumlarını.

  • USD @Uğur T. Hocam çok rica ediyorum bu adamlar kuru sabitlerler mi ? Bu konuda lütfen fikinizi paylaşabilir misiniz ?

  • USD @kafsinkaf değerli kardeşim. umarım iyisindir. sağlık ve afiyet diliyorum......sn. Erdoğan karizmatik bir lider olabilir ve buna rağmen eleştirilebilir. zira o koltuk kimsenin tekelinde değildir. herkes gelip geçicidir. önce bunu unutmamak gerekir..burada esas sorun sn. Erdoğan bile değildir. sorun, kendisinin lideri olduğu partinin ülke sorunlarına çözüm getiremez hale gelmesidir. senin de belirttigin gibi yaşımız gereği geçmiş hükümetler dönemini az-cok biliyoruz. iktidarın değişeceğinin işareti olan bazı parametreler vardır. bu benim siyasî görüşümle ilgili birşey değil. 16 yıldır akp iktidarı var, son 2 yıldır ohal ile yonetiliyoruz, seçime gidiyoruz ve hala ohal var. "seçimden sonra kalkacak" diyorlar. hayır. şimdi kaldırmalisın. 16 yılda size kim engel oldu da, bugün vaad ettiklerinizi yapamadınız?herşey çok iyi ise neden seçime gidiyoruz?halkımız çok politik değildir. ve 16 yılda halk fakirleşti. son tahlilde halk cebindeki paraya bakar, ona göre oy verir..değişim kaçınılmaz...Saygılar.

  • USD @🐞 teşekkür ederim kardeşim. geçmiş bayramınızı kutluyorum. kişisel meşguliyetler beni piyasadan biraz uzaklaştırdı. çok takip edemediğim için yorum yapmayı da uygun bulmadım. türkiye önemli bir siyasî viraja geldi. kuvvetle muhtemel iktidar değişecek. görünen o ki, 8 temmuz tarihi bir gün olmaya aday... varolan iktidarın ülkemize ve halkımıza faydalı olamadığını düşünüyorum ve yeri geldiğinde de söyledim... tabi ki, henüz bunu anlamayan arkadaşlarımız vardır. ... bu siyasî gerilim piyasaya da yansıyor. neredeyse her sene secime gitmekten herkese gına geldi. sürekli gerilim ve sürekli karşılığı olmayan vaadler. piyasa yorgun ve bıkkın. tüm parametreler değişimi isaret ediyor...bence değişim ile herşey daha iyi olacaktır....bu vesileyle, sizin araciliginizla tüm arkadaşlara sevgi ve saygılarımı iletiyorum.

  • USD @Uğur T. Slm hocam dolar daha düşermi bu seviyeden alınırmı

  • USD @GramFibo @meraoy58 ben teşekkür ederim. sevgiler-saygılar.


YENİ ÜYELİK

  PİYASALARI ÇOK DAHA KOLAY TAKİP EDİN, ÜYE OLMANIN AVANTAJLARINDAN FAYDALANIN.

PİYASA ÖZETİ

Bizi Takip Edin

  Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.

Yorum Yaz