3000 Karakter
Görsel Yükle

brent Ne demişti meşhur İngiliz vampiri Winston Churchill "Bir damla petrol bir damla kandan daha değerlidir." İşte bu anlayışla bir asır önce bütün medeni Avrupa!!! ile topraklarımızı işgal ettiler. Anadolu'da etmedik zulüm bırakmadılar. Atalarımız canıyla kanıyla bu toprakları, Anadoluyu bizlere miras bıraktı. Ama Osmanlı'nın bağrından koparılan her toprak parçası bu kadar şanslı değildi. Özellikle Filistin İngiliz destekli Yahudi çetelerinin hedefi oldu. O gün bu gündür Filistin'de zulüm eksik olmadı. Attıkları süslü yalanlarla Filistin'i yanlız bırakmayıda başardılar ayrıca. Hatta zamanında topraklarını satmasalardı yalanıyla hem zorla ele geçirdikleri toprakları meşrulaştırdılar hemde bizlere madem sattınız o zaman bunu hakettiniz dedittirdiler. Amaçları bölge ülkerini bir bir işgal edip Türkiye'ye yönelmek. Bu yüzden İsrail i durdurmak bizim beka meselemizdir. İsrail mallarını boykot ise alınabilecek en temel önlemdir. Zira düşman bizim üzerimizden güçleniyor.

Tümü (3) 21 Kişi 3 Kişi
3000 Karakter
Görsel Yükle
  • brent @⭐🌙Alfa_Kurt⭐🌙 petrolü 150 yıl önce modern çağ kullanmaya başlayınca batılı ülkeler ortadoğuda kaos yaratıp suni devletler icat edip birde onlara ırkçılık empoze edilip sürekli birbirine karşı savaşmaları sağlandı,o kadar güzel işlediler ki şimdi geçmişte savaşlar çıkaranlar o ülkeler tarafından barışçı kendilerine özgürlüğü getirdiklerini sanıyorlar.

  • brent @moho ağa Boykot deyip geçmeyin büyük öneme sahip örneğin ülkemizde sadece bir gün kola içilmesin kaç milyar TL zarar edeceğini siz hesaplayın özellikle benim gördüğüm askeriyede o kadar çok kola içiliyor ki anlatamam sadece bir bölükte 50 kutu kola içiliyor oda benim gördüğüm o kadar çok finansman desteği veriliyor ama kimse bunu doğru dürüst umursamıyor elimden geldiğince yıllardır aile olarak boykot ediyoruz ayrıca ne acıdır ki askeriyede tek boykot eden bendim belki benim boykot etmeden ne olur diyeceksiniz ama karınca misali safımız belli olsun


YENİ ÜYELİK

  PİYASALARI ÇOK DAHA KOLAY TAKİP EDİN, ÜYE OLMANIN AVANTAJLARINDAN FAYDALANIN.

PİYASA ÖZETİ

Bizi Takip Edin

  Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.

Yorum Yaz