3000 Karakter
Görsel Yükle

ECZYT Yarın artışla başlayacaktır...

gram-altin biraz daha toplasinlar parayı düşer altın.

  Merkez Bankası rezervleri gerilediTCMB tarafından Haftalık Para ve Banka İstatistikleri yayımlandı. Buna göre, 20 Mart'ta Merkez Bankası brüt döviz rezervleri, 7 milyar 332 milyon dolar  azalışla 65 milyar 143 milyon dolara indi. Brüt döviz rezervleri, 13 Mart'ta 72 milyar 475 milyon dolar seviyesindeydi.
  Söz konusu dönemde altın rezervleri, 3 milyar 385 milyon dolar azalarak 31 milyar 690 milyon dolardan 28 milyar 305 milyon dolara düştü.
  B&

  Devamı Haber Kaynak: uzmanparam.milliyet.com.tr

  LTCTRY Bunu takip eden varmı bu fiyatlardan alınırmı yoksa düşermi dash aldım şuan birazda bunu düşünüyorum makulmu bu fiyatlar

  ECILC Bu kağıdın gidişatı ne olur acaba??

   EUR 7.50000 satış görürmüyüz. Beklemedeyim.

    gram-altin Arkadaşlar teb'de makas çok dar gözüküyor. Gerçekten güvenilir bir banka mıdır sizce? Yatırımımı oraya çeksem diyorum. Ziraat'ın fiyatlandirmalarini çok beğenmiyorum açıkçası

    gumus GÜMÜŞ BALIĞI 3000 mil kara sularını bir kez daha aşarken; bizde çıkış hazırlıklarını başlatsak derinlerde pusuya yatsak, aşağılardan geri alsak diyorum; ya tutarsa işte? tutar mı? ne dersiniz? yoksa yoksa alır başını iyice yukarılara kaçar mı? bizide oralarda boğar atar mı?..

    gram-altin 339-340 burda gormeden cikmicam inatsa inat

    gram-altin gram almayınız düşene kadar

     YENİ ÜYELİK

       PİYASALARI ÇOK DAHA KOLAY TAKİP EDİN, ÜYE OLMANIN AVANTAJLARINDAN FAYDALANIN.

     PİYASA ÖZETİ

     Bizi Takip Edin

       Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.

     Yorum Yaz