ALTIN KG - USD

ALIŞ 76.382
SATIŞ 76.387
FARK -%1
Önceki Kapanış 76.801
Günün En Düşük Değeri 76.265
Günün En Yüksek Değeri 77.166

ALTIN KG - USD Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

0 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

ALTIN KG - USD Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

altin-kg-usd Kripto yatırımı konusunda şüphelerim vardı, gerçekten korkmuştum ama neyse ki doğru kaynakla yatırım yaptım. INSTA_G'de @LINSCOTT_FX güvenilirdir, onunla yatırım yapın ve iyi karlar elde edin..

  altin-kg-usd altın kg USD paritesi nasıl hesaplanıyor tam olarak

   altin-kg-usd arkadaşlar parite denen şey bu mu acaba yani dolardan gram altına geçiş bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum.

   altin-kg-usd Merhaba bir miktar doları altına cevirmek mantıklı mı. Yoksa biraz daha bekleyip dolar altına karsı daha da degerlenir mi? Direk arbitraj mi mantıklı yoksa dolardan TL ye, sonra tlden altına mı

   • altin-kg-usd @byrm-tok Bu sabah, 13,6250’den 40.000 USD aldım. Sonra bu 40.000 USD ile 700,11 Gram (KG-USD) Altın aldım. Üzerine 0,36 USD arttı. Bu işlemler sırasında toplam 1.090,00 TL banka masraf ve vergi maliyetine katlandım. İnayetinde elimde 700,11 Gram Altın ve 0,36 USD var. Toplam maliyet 546.090,00 TL.

   • altin-kg-usd @byrm-tok doların altın karşısındaki değeri ile tl nin altın karşısındaki değer farklı tl nin dünya piyasasında altına olan direncide değeeide dolara kıyasla düşük ama o esnada dolar altın arasındaki ilişki yani dünya piyasasındaki doların değeri altına karşı kırılma yaşarsa ki bu ciddi rakamlarla karşımıza geldi 60.000 ler gibi bunun tam terside 50.000 ler seviyeleri de dolar ile alım için süper fırsatlar çünkü tekrar toparladığnda ki 91 lik değerinden 93 lere 100 lere gözünü dikmiş durumda o zman tl direncinden daha fazla çifte kazanç elde edersin ez cümle dolar tl ye karşı güçlü iken altına karşı zayıf olabilir bu zayıflığı da güçlülüğüde kendi bazında değerlendirmek lazım

   altin-kg-usd 1Kg altın 50.000$ - 54.000 gelir 3 ayda ! Orada 6 ay sıkışır kalır !

    altin-kg-usd Psikolojik sınırlarda her zaman müdahale olur. 10 ve 600. Keriz olmayın.

     altin-kg-usd terse gelmesek bari

      altin-kg-usd #krgyo hissesi çok ucuz kaldı hisse asıl fiyatının çok altında bugünün t av a n hissesi olacaktır kaçırmayın bu fırsatı hedef fiyat 6 lar mutlaka bakın derim hisseye.

       altin-kg-usd Merhaba, Gram altından dolara arbitraj yapmak mi yoksa gramdan TL’ye geçip dolar almak mi mantıklı? Her hangi bir avantajı var mi arbitrajın?

       altin-kg-usd Sepet en mantıklısı

        altin-kg-usd YAU/USD parite 52.25 suları ile ALTIN lehine fena değil güçlü sayılır. $ ise endeksiyle birazda olsun zayıf halde! elimde $ olmasaydı çoğuda Altın olsaydı en azından bir kademe ALTINDAN DOLARA Arbitaj yapmayı düşünürdüm.. YTD

         altin-kg-usd Bugünlerde, ABD ÇİN Ticaret anlaşması ha imzalandı ha imzalanmadı derken; birşeyler demek zor! birde ALTIN GÜMÜŞÜN önü günbegün açılıyorken; (iyi kabul görür bir imza hariç) o zaman şöyle diyeyim: YAU/USD paritesi 48.85; YAG/USD 0.5828 ile iyice güçlenip iyileşmişken sadece ve sadece ANLAŞMA iyi gider imzalanır vede buralardan geri çekilmeler yaşanır tüm riskleri de alırım diyenlere bu seviyelerden kademeli olmak kaydıyla DOLARA ARBTİRAJ başlatılabilir mi başlatılabilir derim. (Anlaşma hikaye o başka bahara diyenler müstesna) Aması bunu eğri doğru ben diyorum önemli olan sizin demeleriniz.. YTD..

          altin-kg-usd Bismillah ilk yorumu yapalım.bu altın usd kurunu anlamadım ama iyi biseydir heralde kimse yorum yapmadığına göre😁

          Yorum Yaz