3000 Karakter
Görsel Yükle

GBPUSD GBPUSD ve EURUSD analizleri aşağıdaki linkte. Mesajı buraya gönderemiyorum, "user id empty" diyip duruyor. Bu hata yüzünden bazen gelen yorumlara da cevap atamıyorum. Şimdilik twitter'dan okuyun idare edin. Ben kaçtım görüşmek üzere. https://twitter.com/showmethemoney8/status/1149628412740300800

Tümü (13) 15 Kişi 1 Kişi
3000 Karakter
Görsel Yükle
  • GBPUSD @tüperman 2018 tepesinden sonra btc yataylaşırken altcoinler çıldırdı doğru. Yine de şu an BTC yeni tepe yapmış değil, altcoinlerde de ralli için şu an teyit yok. Hatta çoğu düşerken BTC den çok düşüyor hala. Çok zayıflar. Mesela XLM, zaten ölmüşsün hala düşerken çift motorlu düşüyorsun arkadaş... XLM ye bakıyorum düşe düşe BTC çaprazında çok kritik desteğe geldi, oradan tepki de aldı. Bu demek değildir ki şimdi uçacak. BTC bence düzeltmeyi bitirmedi, son paylaştığım grafikteki parabolik desteği kaybettiğinden beri çok sert satış yiyor, şimdiki yükselişi eğer düşüşe 3'lü tepki ise onu da bu civarda en geç 11.800 civarında bitirip tekrar aşağı dönecektir. O zaman da 9000 lere geri ineriz. Oradan tekrar sekemezse 7000 ler gündeme gelir ki aslında buraya kadar inmeli. 7000 lere inmeden ralliye devam etmek isterse tek ayağı çukurda kalır. Altcoinler bu düşüşte daha az düşebilir, özellikle XLM XRP XEM gibi bir türlü yükselemeyen hayal kırıklığı olanlar, çünkü düşecek alanları çok az. Dogecoin mesela yataya bağlar, çok düşmesi zor. Coinlerin BTC çaprazlarında LTC gibi düşecek alanı olanlar bu alanı kanırtana kadar düşebilir, zira XLM gibi coinler kanırtana kadar düştüler. BTC çaprazında düşecek alanı olmayan ya da az olan da dolara karşı da az düşer, BTC ye karşı yatay kalabilir ya da hafif yükselebilir. Bir sonraki ralli başladığında ilk fırlayacak olanlar -tıpkı bu rallideki gibi- yine altcoinler olabilir. Bu senaryoda altcoinlerin şu anki zayıflığı ve BTC çarpazı grafiklerindeki dipte bulunma durumu gayet normal olacaktır. Bu rallide de ilk çıldıranlar LTC BCH EOS falan gibi daha önce çok dayak yemiş ve dibin dibine çakılmış coinler olmuştu. Bir sonraki rallide (yıl sonuna doğru gibi gözüküyor) yine altcoinler önden patlayıp BTC yi arkadan çekerler, bu sırada BTC grafiklerinde hedeflere gelirler. Sanki böyle olacak gibi geliyor, hatta bir sonraki rallide ilk XLM XEM XRP gibi X'li coinler havaya uçacak gibi geliyor ama bunlar mevcut teknik görüntüde benim tahminlerim. Elimde teknik olarak bunları teyit edecek durum yok. Öte yandan yine teknik olarak bazı altcoinlerin çok düşecek yeri de yok. Yani hemen ralli gelmeyebilir bunu kabul ederek XLM gibi dibini sıyıran coinlere yatırımlara başlanabilir. Sabırlı olunursa bunlar güzel kazandıracak bence. Doge, OST, XRP, XLM dikkatimi çekenler. Tüm altcoinler şu an kademeye uygun değil yalnız, diptekileri bulmak lazım.

  • GBPUSD @Eliotwave 1.40 bugünden yarına olacak bir şey değil, gelmesi yıllar alabilir. Ben GBP de pozitifim, güzel rakamlar görülecek ancak hemen de hareket olmaz henüz sterlinin 40 fırın ekmek yemesi lazım o rakamlar için.

  • GBPUSD @showmethemoney hocam bi de üstteki sorumu yorumlayabilir misiniz rica etsem. 

  • GBPUSD @tüperman XRP artık burdan satılmaz. Dibe çok yakın. Coinlerde düzeltme devam edecekse XRP -24 arası düşebilir. Hadi ölüyorum deseler T civarı düşüş olabilir ki onu hiç sanmıyorum. En kötüsü bu. Oysa yukarısı havai fişek alanı. Azıcık kıpırdasa P yükselir. 0.50'leri bir daha geçerse 1 dolara çok rahat gider, o da 0 civarı demek buralardan toplayana. XRP satış değil toplama alanındayız. Trade edecekler farklı tabii onlar kısa aralıklarda oynayabilir de ben vade sorunu yok yatırımcıyım diyen için söylüyorum bunu.

  • GBPUSD ayrıca ocak 2018 deki yükselişten önce btcnin piyasa hakimiyeti yüzde 65 lerde iken alt coin yükselişi ve btc düşüşü başlamış görünüyor. baktığımız zaman şu anda da yüzde 65. bu bizim için alt coinlerin yükseleceğine bi işaret olabilir mi?

  • GBPUSD @showmethemoney hocam merhaba. elde xrp bulunduranlar için tavsiyeniz nedir? buradan daha aşağı düşüş bekliormusunuz? ocak 2018 deki fiyatının onda biri fiyatından xrp maliyeti olan biri kısa vade al sat yapmak yerine en azından ltc gibi 4-5 katlık yükseliş mi beklemelidir vade sorunu yoksa. teşekkürler.

  • GBPUSD @showmethemoney Gbp degersiz dolar ve olumlu brexit havasi ile 1.40 lari zorlar mi bu durgunluk sanki sterlinde firtina oncesi sessizligi andiriyor. Ben rsi da aylik uyumsuzluklara baktim. Aslinda 1.40 lardan beri pozitif uyumsuzluk dikkat cekiyor.

  • GBPUSD @showmethemoney platformdan çıktım bi süre sonra yeniden girdim düzeldi.. ✌


YENİ ÜYELİK

  PİYASALARI ÇOK DAHA KOLAY TAKİP EDİN, ÜYE OLMANIN AVANTAJLARINDAN FAYDALANIN.

PİYASA ÖZETİ

Bizi Takip Edin

  Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.

Yorum Yaz