3000 Karakter
Görsel Yükle

USD Usd’ı 7,499999999’da tutma çabası çok fena patlayacak, hiç kafaları çalışmıyor ya, güzel ülkeme yazık.

Tümü (30) 67 Kişi 9 Kişi
3000 Karakter
Görsel Yükle
  • USD @altınn# @tatartuna Yaramıza tuz değil, merhem oldun. Bunu söyledin ya, bir daha trol dersem sana iki olsun. Karşı tarafta hak ve adalet duygusunu koruyan insanlar olduğunu görmüş olduk. Böl ve yönetler de bitecek bir gün bir olacağız diye ümit etmek boşuna değil galiba.

  • USD @altınn# @tatartuna Bu ülkede Atatürke dolaylı yoldan hakaret ediliyor, teröristlerde okul yakıp Atatürk heykellerine saldırıyor. O fesli denilen haysiyetsize neden görüşmeye gittiler, bir diğer haysiyetsiz Fatih tezcan denilen aşağılık hala konuşuyor. Türk ulusunun babasına hakaret eder edenlerle görüşürseniz onun çocuklarınında size söyleyeceği bir şey var. O adam siyaset üstüdür o adamı mezarında rahat bırakın tekrar söylüyorum torunlarınız size lanet eder

  • USD @Fatih44 Değerli arkadaşım, Ensar Vakfı yapmış, onu lanetliyoruz. Ama şu senin RTE de vergi muafiyet listesinden bari çıkarsaydı tecavüzcüleri diyoruz. Hükümeti eleştirdiğimiz konu bu, neresini anlayamadın acaba? Konu hiçbirşeyden memnun kalmamak değil, hükümeti eleştirmiş olmak için eleştirmek hiç değil. Ama insani endekslerde, gelir dağılımında, hak ve özgürlüklerde, dünya üzerindeki itibarımızda bu kadar dibe vurmak ağır geliyor. Yoksa yol da yapıldı, köprü de yapıldı, marmaray da yapıldı, kimse yapılmadı demiyor ki.

  • USD @altınn# @tatartuna Devletimiz büyük çünkü temellerini Atatürk attı fakat siz o temellere dinamit koyarak ne yaptığınızı göreceksiniz ;) Ben kimseye bağımsızlığımı vermem ben Türküm ve arab değilim o yüzden bedevi kültürünü istemiyorum ;)

  • USD @Scarletj Bence de burada durman gerekiyor. Bütün suçlarına bir de dinsel ve cinsel istismara karşı olmak da eklendi. Bak yandaşlara, onlar öyle mi? Dün vergi dairesinin sitesine baktım, Ensar Vakfının vergi muafiyeti kapı gibi duruyor. Ne kadar istismar yaparsan, vatandaşın vergilerini o kadar cebine atıyorsun artık bu ülkede. İnanmayan baksın.

  • USD @altınn# @tatartuna Çocuğun torunun bir gün İsviçre Finlandiya Amerika Fransa hayali kurduğunda anlarsın ne demek istediğimizi ;) O beğenmediğiniz batıda çocuklar doğduğu anda devlet onlar için bankada hesap açar devlet sorumludur çocuğun geleceğinden. Sen hala tarikatlarda çocuk tacizine engel olama. Her yerleri yeşillik ormanlık sen de çöl Bedevileri kuraklık peşinde koş, aç bak tr haritası çöllük olmuş Ortadoğu’dan bir farkı yok artık. Burada arkadaşlar laf anlatma diyor bende anlatmayacağım

  • USD @altınn# @tatartuna Bilgi ve belge mi? 1000 odalı sarayı ara ki bulasın. Ülkenin hazinesi damada değil de bana emanet edilmiş. Yandaş firmalar ülke bütçesi kadar inşaat işi almamış bütün ihaleler kamu yararı doğrultusunda adil olarak yapılmış. Doğru diyorsun aslında elimde hiçbir kanıt olmadan konuşuyorum. Ha bu arada savcılığa git demişsin ya, ülkenin adaleti de AKP parti komisyonu olmadığına göre hemen savcılıklara mürcaat edeyim, gereğini yaparlar bunlar için. Silivri'de yemekler güzelmiş, hemen yerimi ayırırlar. Sen ne biçim bir trolsün, kendini düşürdüğün şu sefil durum bir bak Allah aşkına.

  • USD @Casks Doğruları diyince yeni moda hocam o sen vatan hainisin de yok bilmem ne. Doğuda şurada burada o kadar görev yapmışsın adam geliyor sana sin vitin hiinisin. Beyinsizler! Millet aya çıksın, elektrikli araba üretip doğayı korusun biz hala mallarla uğraşalım. Ama sonra bakarsın vatan haini olursun, sebep de eleştirdiğin için başka bir şey değil. Ayrıca artık şu musun ile -e bilmek eklerini yazmayı öğrenseler iyi olacak insanımız

  • USD @Scarletj Haram para, saray, akraba eş dost kayırma, yandaş beslemek, çiftlik yönetir gibi yönetmek varken, eşitlik, adalet, refah ve barış mı dıyorsun? Vatan haini ilan edilmen işten bile değil.

  • USD @altınn# @tatartuna Mansur yavaş veya kim kendini kanıtlarsa kim bu devleti toplayacaksa kim bu vatan hainlerinin hakkından gelecek aynı zamanda yönümüzü batıya çevirip insan gibi yaşatıp alım gücünü yükseltecekse kim Türk vatandaşına yılda 3 ülke gezme imkanı verecek araba ev vergilerini düşürecek kim vatan toprağını araba satmayacak bedava vatandaşlık dağıtmayacaksa. Yıktınız dağıttınız perişan ettiniz ülkeyi hala borazanlık yapma.


YENİ ÜYELİK

  PİYASALARI ÇOK DAHA KOLAY TAKİP EDİN, ÜYE OLMANIN AVANTAJLARINDAN FAYDALANIN.

PİYASA ÖZETİ

Bizi Takip Edin

  Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.

Yorum Yaz