3000 Karakter
Görsel Yükle

LINKTRY Şubat ayında beklediği Ayı piyasasına girildi arkadaşlar. Nereye kadar düşer nasıl olur orasını bilemem ancak bu süreç küçük yatırımcıyı kırmak üzerine işlediği için alım yapmamanızı tavsiye ederim. Fakat geçen yıl Link 60-70 liralardayken verdiğim hedef geçerlidir. Bunun olabilmesi için tekrardan Boğa piyasasının belirmesi gerekiyor. Şubat ayında Ayı piyasası en çok 1-2 ay sürer demiştim, Mart ın sonunda başladı. Bu tahmin üzerinden Mayıs ortalarında falan anca geçiş olur diye tahmin ediyorum. Risk alıp girmek size kalmış, benim görüşüm daha düşürecekleri yönünde. Sonrası müthiş olacak ama :) YTD.

Tümü (6) 2 Kişi 7 Kişi
3000 Karakter
Görsel Yükle
  • LINKTRY @Murat6645 Hocam Nisan ayına giriş yapıyoruz. Açıkçası beklentim gerçekleşmedi Ayı piyasası ile ilgili. Şu an için Link henüz yeni alım sinyali vermeye başladı ki artık geriye dümen kırmadan hızlıca 40 dolara yürüyecek demektir bu. Alım için 20 dolara yaklaşmasını bekliyordum ama son güncel görüntü bir daha oraların çok zor olduğunu gösteriyor. Önceden de takip ettiyseniz beni, 18 doları geçerse ne var ne yok basın alın diye çok iddialı konuşmuştum. Şu aşamada öyle bir iddiam yok ama trend yukarı. Ytd.

  • LINKTRY @revani Hocam düşüncebde bir degişiklik varmı.sanki yukarı patlıcak gibi duruyo

  • LINKTRY @mt18877543 Özgür Demirtaş hocanın bir sözü var, piyasa cansızdır diye, yani duygu ile hareket etmez. Ayı piyasası gördüm elbette :) Saniyeler içerisinde pata küte gidiveriyor :) YTD.

  • LINKTRY @Murat6645 Eyvallah hocam teşekkür ederim. Valla bu haber meselesi ters işliyor benim gördüğüm kadarıyla. Yani uçacak kaçacak diye gaz verildiğinde korkarım ben. Evet düşüş ile ilgili BTC 47 bin doları görecek falan diyenlerin dışında felaket tellallığı yapan yok gibi ama büyük resime baktığımızda son 1 yıl için 10 kat artış yaşadığını görüyoruz genel anlamda bütün kripto paraların. Bunun düzeltmesi elbet olacak ve insanları hazırlıksız yakalayacaklar her zamanki gibi. Şu an çok farklı dinamikler çalışıyor piyasada o yüzden keskin bir AYI piyasasından da söz edemiyoruz aslında. Gerçekleştiğinde çok yıkıcı olacak bana göre. Ben esas BOĞA piyasasını haziran gibi bekliyorum. Ytd.

  • LINKTRY @revani Hocam seni uzun süredir takip ederim ve görüşlerine herzaman saygı duyarım ve önemserim lakin bilmediğimden soruyorum piyasanın düşmesi için kripto paralarla ilgili çok fazla olumsuz haber geliyo olması gerekmezmi şuan ciddi bir haber yok bilmediğimiz bir durummu var açıklarsanız sevinirim


YENİ ÜYELİK

  PİYASALARI ÇOK DAHA KOLAY TAKİP EDİN, ÜYE OLMANIN AVANTAJLARINDAN FAYDALANIN.

PİYASA ÖZETİ

Bizi Takip Edin

  Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.

Yorum Yaz